Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: SZPITAL KLINICZNY im. Karola JonscheraUsługa: Inny

  Trafiłam z córką do szpitala do doktora w październiku 2016r., która miała podejrzenie fenyloketonurii. Ja przerażona. Dr dokładnie wyjaśnił wszystkie wątpliwości, powiedział co będzie robić i dlaczego tu jesteśmy. Przychodził na kontrolę codziennie, nawet kilka razy dziennie. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości, mimo braku czasu i bieganiny. Poza tym dr twierdzi, że nie ma głupich pytań, i zawsze warto pytać nawet o te, które dla nas wydają się głupie ;) Obiecał, że nauczą mnie i pomogą rozpracować układanie i przeliczanie diety w szpitalu, razem z p. Jolą-dietetykiem. Teraz radzę sobie sama. Jeździmy na kontrole, ale wyniki mówią same za siebie. Choroba córki, która mnie przerażała, teraz jest dla mnie codziennością. Wszystko dzięki doktorowi! Zawsze uśmiechnięty i potrafiący podnieść na duchu. Każdemu życzę takiego sympatycznego lekarza z powołania!!! :)

 • Niesamowity lekarz. Trafiliśmy na niego dzisiah podczas dyżuru w szpitalu gdzie pojechaliśmy z chorym synkiem. Pełna poczekalnia dzieci a doktor uśmiechnięty, pochłonięty niesieniem pomocy. Bardzo dokładne badanie, wyjaśnione wszelkie wątpliwości do tego jeszcze znalazł czas na podniesienie na duchu strapiontch rodziców. Takich lekarzy nie ma wielu. Brawo Panie Doktorze.

 • K

  Trafiliśmy do Pana Doktora przez przypadek. Jadąc do rodziny na święta. Spotkanie z Panem Doktorem i wizyta w tym szpitalu gdzie pracuje zaprzeczyła wszystkim wyobrażeniom o państwowej służbie zdrowia. Lekarz z powołaniem, kompetentny, do tego mega sympatyczny i oddany swoje pracy.
  Dziękujemy :-)

 • A

  Chodzenie do niego na wizytę jest samą przyjemnością. Uśmiechnięty człowiek, z którym świetnie się rozmawia, zawsze pyta czy nie udzielić jeszcze jakichś informacji, jest bardzo pomocny. Złoty człowiek. Nie żałuję, że jest obecnie moim lekarzem.

 • P

  Naprawdę Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Słucha, świetny kontakt z dzieckiem, mądry, tłumaczy dokładnie rodzicom. Byliśmy u wielu lekarzy z naszym synkiem i mało który budzi takie zaufanie, bo widać, ma ogromną wiedzę i praktykę. Wychodząc od niego byliśmy konkretnie poinformowani co dalej robić i jeszcze na dodatek nie bierze dużo za tak rzetelną poradę. Szkoda że tak mało takich lekarzy.

 • A

  Dr z powołania, kompetentnie podchodzi do małego pacjenta jak i do rodzica.Zawsze wszytko wyjaśni, odpowie na nurtujące rodzica pytania.Pan Dr ma ogromną wiedzę , jest bardzo sympatyczny.. Dziękujemy za wszystko;) rodzice Julki ze Szczecinka.

 • Wyjątkowy lekarz. Fachowe podejście do małego pacjenta - w czasie badania rozśmiesza synka i recytuje wierszyki. Prowadzi nasze dziecko już prawie 5 lat i nie zamierzamy z niego zrezygnować. Największy problem - umówić się na wizytę. Dzwonimy w poniedziałki od 9 do 11 non stop, mamy po 200 połączeń i nie udaje się dodzwonić. Mimo wszystko nie rezygnujemy - jest świetnym specjalistą.

 • Genialny lekarz, z niesamowitą ilością wiedzy w wielu medycznych obszarach. Potrafi trafnie zdiagnozować niemowlaka wyłącznie na podstawie obserwacji i wywiadu. Ewidentnie najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam przyjemność.

 • Dziś byliśmy u Pana Doktora z 4 miesięcznym synkiem. Doktor dokładnie i spokojnie wytłumaczył nam problem (nawet rozrysował;)) Zajęliśmy mu naprawdę sporo czasu, ale w ogóle nie dało się odczuć z jego strony zniecierpliwienia. Synek badanie zniósł bez protestu (co nie często mu się zdarza), rozpłakał się dopiero jak zaczęliśmy się zbierać - pewnie chciał zostać dłużej;), bo Pan Doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Wyszliśmy oczarowani zarówno merytorycznym poziomem wizyty, ale także - a może nawet bardziej - samą osobą lekarza.

 • Naprawdę polecam!!! Ogromna wiedza, duże doświadczenie i w pełni profesjonalne podejście. I co bardzo ważne, traktuje pacjenta w bardzo przyjazny sposób!!! Naprawdę inni lekarze mogą uczyć się od tego Pana profesjonalizmu i ... kultury!!! BARDZO!!!

Jesteś tym lekarzem?

276

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online