Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Litewska 4a/1, Rzeszów
lek. med. Łukasz Filipowski - Prywatny Gabinet Psychiatryczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


Litewska 4a/1, Rzeszów

150 zł

lek. med. Łukasz Filipowski - Prywatny Gabinet Psychiatryczny


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)


Litewska 4a/1, Rzeszów

200 zł

lek. med. Łukasz Filipowski - Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: lek. med. Łukasz Filipowski - Prywatny Gabinet Psychiatryczny konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Świetny psychiatra. Odpowiada wyczerpująco na każde zadane pytanie. Sam dużo mówi i słucha - niby takie oczywiste sprawy, ale zwykle lekarze tego nie potrafią lub nie chcą robić.


S
Lokalizacja: lek. med. Łukasz Filipowski - Prywatny Gabinet Psychiatryczny konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem. Jestem pacjentką już od jakiegoś czasu i lepiej nie mogłam trafić. Doktor podczas rozmowy wszystko dokładnie tłumaczy. Wizyty nie są stresujące, zapisane leki bardzo mi pomagają. W nagłej sytuacji Pan doktor również nie odmawia pomocy. Szczerze polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Niestety nie potrafię wystawić innej oceny. Doktor słucha pacjenta podczas wizyty, notuje ważne informacje, stara się poznać przypadek i rzeczywiście kojarzy swoich pacjentów - to plusy. Leczyłam się u niego na zaburzenia depresyjne. Myślałam, że nie można już czuć się gorzej, ale po leku przepisanym przez doktora okazało się, że jednak się da. Depresja nasiliła się potężnie, a pewne negatywne zmiany w swoim zachowaniu widzę nawet teraz, po ponad pół roku od zaprzestania stosowania leku. Zdaję sobie sprawę, że leki w psychiatrii są dobierane na zasadach, których najpewniej nie rozumiem i często musi się to odbywać metodą prób i błędów. Jednak na konsultacji u innego psychiatry dowiedziałam się, że lek, który dostałam zdecydowanie nie jest polecany dla osób cierpiących na depresję, a raczej na silne stany lękowe.


A
Użytkownik zweryfikowany

Dr Filipowski to lekarz z sercem na dłoni. Ma świetne podejście do pacjenta. Potrafi nie tylko słuchać ale także doradzić i rozmawiać z pacjentem, co w wykonywanym zawodzie jest najważniejszą umiejętnością. Leczyłam się u pana doktora na depresję i strasznie mi w życiu pomógł. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale także świetnym diagnostą, Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuję.
wszystkim pajetom polecam wizytę u pana doktora.


P
Użytkownik zweryfikowany

Człowiek o wielkim sercu. Zawsze miły, uśmiechnięty, zawsze ma dla Ciebie czas. Zawsze Cię wysłucha do końca. Wrażliwy i empatyczny człowiek. Jestem alkoholikiem. Pan Doktor, leczy mnie już ponad pół roku. Niedawno, straciłem pracę. Zapiłem. Jak zawsze, Pan Doktor "podał mi rękę". Świetnie trafia z diagnozą i lekami. To lekarz z powołania. Oby więcej było takich lekarzy!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania