Umów wizytę Zapytaj lekarza 44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista chirurgii plastycznej, ekspert medycyny estetycznej, ekspert leczenia żywieniowego. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: IP Cliniq Instytut PięknaUsługa: plastyka płatków uszu

  Mistrz swojego fachu, zabieg wykonany w pełni profesjonalnie. Jestem zachwycona efektem zabiegu - moje uszy wyglądają idealnie! Jestem bardzo wdzięczna i każdemu gorąco polecam Pana Doktora!

  Łukasz Drozd2018-05-17

  Cieszę się, że mogłem pomóc chociaż jak wiadomo łatwo nie było :)
  Jeśli dodatkowo efekt zabiegu Panią zadowala to podwójna satysfakcja dla chirurga :)
  Dziękuję za dobre słowo i powodzenia!

 • E
  Lokalizacja: IP Cliniq Instytut Piękna

  Wykonywalam zabieg labioplastyki.Lepiej trafić nie mogłam. Nie dość, że prawdziwy fachowiec, to jeszcze pasjonat - lepszego połączenia chyba być nie może. :)
  Super podejście, Świetny kontakt z pacjentem. A przede wszystkim efekty pracy znakomite.
  Polecam w 100%

  Łukasz Drozd2018-05-17

  Faktycznie lubię to co robię :)
  Jeśli jeszcze do tego pacjentka jest zadowolona to podwójnie cieszy.
  Dziękuję za dobre słowo i życzę duuuużo zdrowia i wytrwałości w spełnianiu swoich pasji :)

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wypełnienie ust

  Nie mogłam lepiej trafić! W końcu mogę się cieszyć pięknymi ustami i brakiem zmarszczek. Podczas zabiegu dr był b profesjonalny i delikatny. To już moje kolejne spotkanie i wiem ze nie zdecyduje się na innego. Zabieg wykonany prawie???? bezbolesnie i w świetnej atmosferze. Dr jest nie tylko wspaniałym specjalistą ale także super człowiekiem z ogromną pasją. Kocha to co robi. Nawet po zabiegu interesuje się pacjentem i udziela porad. Jest b kontaktowy. Szczerze polecam Dr Łukasza Drozd!!

  Łukasz Drozd2018-05-17

  Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc.
  Wypełnienie ust kwasem hialuronowym, przeszczep tłuszczu do ust i "lip-lift" to bardzo efektowne zabiegi.
  Bardzo dziękuję za dobre słowo

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Beauty Skin Radom

  Lekarz opisuje zabieg, spdziewane efekty, przeciwskazania. Cały czas w kontakcie z pacjentem po zabiegu, co daje poczucie bezpieczeństwa.Gorąco polecam.

  Łukasz Drozd2018-04-12

  Bezpieczeństwo to słowo klucz. W swojej pracy lubię mieć wszystko pod kontrolą, aby żaden stan kliniczny nie była nagłym zaskoczeniem. Cieszę się, że mogłem pomóc.

 • Lokalizacja: IP Cliniq Instytut PięknaUsługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

  Lekarz bardzo miły, o wysokich kompetencjach, zna się doskonale na tym co robi. Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam !!!

  Łukasz Drozd2018-04-12

  Miło przeczytać dobre słowo o swojej pracy.
  Bardzo dziękuję i w razie potrzeby zapraszam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IP Cliniq Instytut PięknaUsługa: usuwanie znamienia

  Niespotykanie przemiła atmosfera i rozmowa z p.doktorem. ogrom wiedzy, profesjonalne wyjaśnienie i przygotowanie do zabiegu. Polecam serdecznie każdemu kto ma wątpliwości gdzie udać się po pomoc.

  Łukasz Drozd2018-03-01

  Bardzo dziękuje za opinię.
  Do każdego pacjenta staram się dobierać indywidualny plan terapeutyczny i poświęcić na konsultacje tyle czasu i uwagi ile potrzebuje każdy pacjent z osobna. Wiedza i umiejętności są pochodną ciągłego uczenia się i fascynacji pracą którą wykonuję.

 • Lekarz bardzo komunikatywny (z uwagą słucha pacjenta),rzeczowy, odpowiada szczegółowo na pytania, wzbudza zaufanie. Wydaje się być bardziej nastawiony na rozwiązanie problemów pacjenta, niż profity finansowe. Była to moja pierwsza wizyta konsultacyjna, myślę jednak, że nie ostatnia.

  Łukasz Drozd2018-03-01

  Tzw. "efekt finansowy" jest jedynie pochodną jakości pracy. W codziennej praktyce staram się nie zapominać, że to właśnie rozwiązywanie problemów pacjenta jest istotą mojej pracy.
  Dziękuje za dobre słowo.

 • N

  Bardzo serdecznie i z pełnym przekonaniem polecam wszystkim doktora Łukasza Drozda. Korzystałam z zabiegu wypełniania ust. Są idealne. Pan Doktor to osoba kompetentna, profesjonalna i zarówno bardzo miła. 10/10

  Łukasz Drozd2018-03-01

  Zabieg wypełnienia ust to jeden z moich ulubionych zabiegów. Dziękuję za dobre słowo i cieszę się, że efekt Panią zadowolił.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: IP Cliniq Instytut PięknaUsługa: konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

  Konkretny, sympatyczny, przedstawia problem do końca. W moim przypadku wskazał dodatkowo specjalistów do których powinnam się udać aby uzyskać w pełni oczekiwany rezultat

  Łukasz Drozd2018-03-01

  Każdy lekarz powinien znać swoje ograniczenia i jeśli coś wykracza poza jego stan wiedzy powinien skierować do właściwych innych specjalistów. Często też zdarza się, że problem z którym zgłasza się do mnie pacjent nie wynika tylko z braków efektów estetycznych a może mieć swoje źródło w dysfunkcji organu lub układu.
  Cieszę się, że mogłem pomóc.

 • E
  Lokalizacja: Beauty Skin WarszawaUsługa: odmładzanie skóry

  Doktor Łukasz Drózd to bardzo kompetentny lekarz medycyny estetycznej i wysoko wykwalifikowany chirurg plastyk. Wykonuje swój zawód z powołania i miłości do medycyny - niosąc pomoc nawet w bardzo trudnych przypadkach. Korzystałam u doktora z zabiegów medycyny estetycznej, zarówno modelowania twarzy jak i odmładzających. Ponieważ bardzo obawiałam się sztucznego efektu związanych z wypełniaczami doktor pokazał że można mieć delikatny, aczkolwiek widoczny efekt ktory sprawi ze nawet najbardziej wymagajaca kobieta bedzie zadowolona :) oprocz tego służy radami i bardzo ciekawie opowiada szczegółowo o wszystkich zabiegach, co wpływa na komfort podczas zabiegu. Pacjent od razu wie ze jest w dobrych rekach!

  Łukasz Drozd2018-03-01

  Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. Naturalny efekt to obecnie najważniejszy element w medycynie estetycznej. Zapraszam ponownie.

Pytania pacjentów (38)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista chirurgii plastycznej, ekspert medycyny estetycznej, ekspert leczenia żywieniowego. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Autor i współautor licznych publikacji naukowych w zakresie leczenia oparzeń, leczenia żywieniowego i medycyny ratunkowej. Specjalizował się w pod kierunkiem Prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny - Konsultanta Krajowej Chirurgii Plastycznej. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń w Łęcznej i Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 w Sosnowcu. Nieustanne podnosi swoje kwalifikacje kończąc polskie i zagraniczne kursy w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, leczenia oparzeń, ultrasonografii i leczenia żywieniowego. Posiada licencje lekarza nurkowego i jako jeden z 3 lekarzy w Polsce międzynarodowy certyfikat EMSB (ang. Emergency Management of Severe Burns). Prywatnie miłośnik sportów walki (1 DAN - czarny pas w judo), hokeja na trawie (były członek reprezentacji Polski juniorów) oraz sportów wodnych (instruktor pływania, starszy sternik motorowodny, ratownik WOPR).

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Lekarsko-Denstystyczny w Zabrzu
 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie - Zarządzanie i Marketing
 • Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Tarnowskich Górach

Publikacje

 • "Żywienie pozajelitowe na oddziale intensywnej terapii noworodka" (rozdział podręcznika w Neonatologia pod red. Prof. dr hab. n. med. Janusza Świetlińskiego, 2016)
 • "Wstrząs oparzeniowy, diagnostyka,monitorowanie i leczenie płynowe ciężkich oparzeń – nowe spojrzenie" (Wiadomości Lekarskie 2011)
 • "Zastosowanie opatrunku Suprathel® w leczeniu oparzeń i odmrożeń pośredniej grubości skóry oraz w zespole Lyell’a" (Polski Przegląd Chirurgiczny 2011)
 • "Katabolizm w oparzeniach" (Postępy Żywienia Klinicznego 2011)
 • "Dr Bronisław Hager (1890-1969) – lekarz i polityk" (Wiadomości Lekarskie 2008)
 • "Wpływ ćwiczeń stabilizacyjnych i mobilizacji rotacyjnych na reakcje posturalne" (Fizjoterapia Polska 2007)
 • "Ocena stężeń lipoproteiny (a) oraz wybranych wskaźników odpowiedzi zapalnej u pacjentów poddawanych zabiegom endarterektomii tętnic szyjnych" (Czynniki Ryzyka 2003)
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Program indywidualnego nauczania "Mistrz-Uczeń" dla najlepszych studentów Śląskiej Akademii Medycznej pod kierunkiem Prof. dr hab. n. med. Marka Motyki

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Bergamo, Italy, "Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course": staż naukowo-szkoleniowy w zakresie estetycznej chirurgii nosa
 • Lund, Sweden „Alteco Ltd”: staż naukowo-szkoleniowy w zakresie wykorzystania adsorberów LPS w oddziale intensywnej terapii
 • Hague, Nederland „Emergency Management in Severe Burns”: staż naukowo-szkoleniowy w zakresie ratowania i leczenia ciężkich oparzeń
 • Vancouver, Canada „Clinical Nutrition Week”: staż naukowo-szkoleniowy w zakresie żywienia klinicznego dojelitowego i pozajelitowego
 • Berlin, Germany „Charite Hospital”: staż naukowo-szkoleniowy w zakresie prowadzenia terapii pozaustrojowych i pozaustrojowych technik hybrydowych
 • Genewa, Switzerland „Hemodynamic Optymalisation Day”: staż naukowo-szkoleniowy w zakresie inwazyjnego monitorowania hemodynamicznego w oddziale intensywnej terapii
 • Łęczna, Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej: staż z chirurgii plastycznej i leczenia oparzeń
 • Sosnowiec, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5: staż z chirurgii plastycznej
 • Gryfice, Zachodniopomorskie Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej: staż z chirurgii plastycznej i leczenia ciężkich oparzeń
 • Nowa Sól, Wielospecjalistyczny Szpital SPZOZ: staż z chirurgii plastycznej i leczenia ciężkich oparzeń
 • Tarnowskie Góry, Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy im. B. Hagera: staż z chirurgii ogólnej
 • Gliwice, Instytut Onkologii: staż z chirurgii onkologicznej i rekonstrukcji onkologicznej
 • Chełm, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny: staż z anestezjologii i intensywnej terapii
 • Piekary Śląskie, Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej: staż z ortopedii i traumatologii narządu ruchu
 • Katowice, Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka: staż z chirurgii dziecięcej
 • Lublin, Wojewódzki Szpital Kolejowy: staż z urologii
 • Zabrze, Racibórz, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Grójec, Warka, Pogotowie Ratunkowe: staż z medycyny ratunkowej
 • Bytom, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4: staż podyplomowy
więcej

Certyfikaty