mgr

Łukasz Bugajak

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

28 opinii +dodaj

Dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta. Absolwent 4 letnich studiów podyplomowych w European School of Osteopathy w Wielkiej Brytanii elitarnej szkoły osteopatii w Europie. Stały rozwój… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.Usługa: Napięcia w nogach

  Świetny specjalista, od razu widać, że zna się na rzeczy i wie jak najlepiej pomóc. Dodatkowo bardzo miła atmosfera i zero opóźnień.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.Usługa: konsultacja + terapia

  Polecam wszystkim. Profesjonalny stosunek do pacjenta. Wyjaśniono mi wszystkie aspekty moich problemów z kręgosłupem i metody zwalczania bólu. Co więcej zwrócono moja uwagę na fakt wpływu 3-krotnych operacji brzucha na stan moich mięśni podtrzymujących odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Była to dla mnie nowość ale brzmiała sensownie. Cieszę się, że mój organizm został diagnozowany całościowo. Teraz oczekuję na kolejną wizytę i terapię.

 • A
  Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.

  Do gabinetu PhysioMed zgłosiłam się z bólami kręgosłupa lędźwiowego. Już na pierwszym spotkaniu, po wnikliwym wywiadzie Pan Łukasz wyjaśnił mi jak będzie wyglądać cała terapia. Jest osobą angażującą się, profesjonalną, ponadto wyczerpująco odpowiada na wszystkie nurtujące pytania i chętnie dzieli się swoją wiedzą z pacjentem. Lekarz w szpitalu zapewniał mnie, że raczej nie wrócę do sportu i pełnej sprawności, natomiast Pan Łukasz przywrócił we mnie wiarę i z jego dużą pomocą i motywacją stanęłam na nogi i dziś znów cieszę się aktywnym życiem.
  Dodatkowo na wizytach panuje zawsze miła i przyjazna atmosfera.
  Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pana Łukasza i z czystym sumieniem polecam tego specjalistę.

 • A
  Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.Usługa: rehabilitacja

  Pan Łukasz to prawdziwy profesjonalista w swoim zawodzie. Bardzo pomógł złagodzić dolegliwości bólowe związane ze zwyrodnieniem kręgosłupa. W kilka wizyt stanąłem na nogi i mogę poruszać się bez pomocy kuli. Wejście po schodach nie stanowi już problemu. Dzięki zabiegom i terapii manualnej, którą zastosował czuje się o wiele lepiej! Polecam!

 • J
  Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.Usługa: konsultacja, terapia

  Cieszę się, że trafiłam do gabinetu Pana Łukasza. Po wnikliwym wywiadzie przeprowadzonym w miłej atmosferze tłumaczy na czym będzie polegała terapia. Robi to w sposób zrozumiały dla pacjenta ( nie "sadzi się" na medyczne zwroty, o których często pacjenci nie mają pojęcia ). To bardzo kulturalny młody człowiek. A najważniejsze skutecznie ( w moim przypadku ) pomaga. To "ręce, które leczą".

 • M
  Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.Usługa: terapia przeciwbólowa

  Trafiłam do osteopaty z bólami odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Już przy pierwszej wizycie okazało się że oprócz tego jest masa innych rzeczy do przerobienia m.in. odcinek piersiowy. Dzięki bardzo szerokiej wiedzy i zaangażowaniu Pana Łukasza już po trzeciej wizycie czułam się jak nowo narodzona. Szczerze polecam

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.Usługa: konsultacja, terapia

  Do Pana Łukasza trafiłam z bólem kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Ma dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentem. Cierpliwie wytłumaczył mi co dzieje się w moim kręgosłupie. W rehabilitacji stosuje różne techniki; wszystko, aby pomóc choremu. Po kilku wizytach czuję się dobrze, za co jestem bardzo wdzięczna Panu Łukaszowi. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z bólem kręgosłupa czy stawów.

 • W
  Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.Usługa: Rehabilitacja po wypadku

  Pan Łukasz to bardzo dobry specjalista, godny polecenia. Przy pierwszej wizycie przeprowadził dokładny wywiad I dobrał metody leczenia. Zaangażowany, przede wszystkim nastawiony na skuteczną pomoc pacjentowi. Po pierwszej wizycie (tuż przed sylwestrem)opuściłem gabinet bez ostrego bólu.Nie zawiodłem żony i poszliśmy na bal sylwestrowy. Po tygodniu od pierwszej wizyty poprawa stanu kręgosłupa była zaskakująca. Tłumów w poczekalni nie było ale to dlatego, że zawsze miałem wyznaczoną godzinę wizyty i wizyty są zawsze punktualne. Widać, że niektórzy potrafią uszanować czas innych. Bardzo sympatyczny i życzliwy, mimo młodego wieku imponujący wiedzą i umiejętnościami. Gorąco polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.Usługa: dyskomfort w odcinku lędźwiowym, przy okazji wykrycie i korekcja lekkiego bocznego pochylenie na prawą stronę

  Bardzo duża wiedza. Dokładny wywiad, już po pierwszej wizycie odczuwalna poprawa po następnej całkowite wyeliminowanie problemu. Polecam tego specjalistę.

 • Lokalizacja: Osteopatia Łukasz Bugajak D.O.Usługa: cieśnia nadgarstka

  Pan Łukasz to świetny specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem.Trafnie zdjagnozował moje dolegliwości , skutecznie pomagając w ich usunięciu.
  Serdecznie polecam.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dyplomowany osteopata i fizjoterapeuta. Absolwent 4 letnich studiów podyplomowych w European School of Osteopathy w Wielkiej Brytanii elitarnej szkoły osteopatii w Europie. Stały rozwój umiejętności zawodowych i personalnych oraz udział w kursach i szkoleniach zapewniają osiągnięcie sukcesu w terapii z pacjentem. W swojej pracy kieruje się profesjonalnym, indywidualnym oraz holistycznym podejściem do problemu z jakim zgłasza się chory. Jako osteopata rozpoznaje zależności pomiędzy różnymi strukturami ludzkiego ciała a sposobem jego funkcjonowania. Dzięki tej wiedzy skupia się na powiązaniach pomiędzy układem mięśniowo - szkieletowym, tkankach miękkich i narządach wewnętrznych.

Specjalizacje

 • Osteopatia

Edukacja

 • European School of Osteopathy Wielka Brytania - osteopatia 4 letnie studia podyplomowe
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności Wydział Pedagogiki i Promocji Zdrowia - fizjoterapia studia I stopnia
 • Collegium Masoviense Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu - zdrowie publiczne studia II stopnia
 • Collegium Masoviense Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu - ratownictwo medyczne studia I stopnia
więcej

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl