Lek.

Lucyna Podsiedlik verifiedCreated with Sketch.

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Również polecam Panią doktor. Dokładne badanie wzroku i oka. Całościowe podejście do problemu bez lekceważenia innych objawów.

 • Szukasz okulisty? Pacjenci polecają:

  Magdalena Dańko-Ścigalska
  Magdalena Dańko-Ścigalska
  Okulista
  Pawia 5, Kraków
  Bardzo dobry lekarz, uważnie slucha pacjenta, bardzo dokładnie bada i stawia diagnozę.Jestem bardzo zadowolona… więcej

  Anna Leśniak
  Anna Leśniak
  Okulista, Lekarz medycyny estetycznej
  Kraków, Kraków
  Pani Doktor jest bardzo mila, sympatyczna, ciepla i profesjonalna kobieta. Profesjonalizm w kazdym calu! Goraco… więcej

  Mariusz Fronczek
  Mariusz Fronczek
  Okulista, Chirurg
  Kraków
  W pelni zgadzam sie z wszystkimi wpisanymi opiniami.@ lata temu bylam operowana i za tydzien bede miala operowane… więcej

  Cory Young
  Cory Young
  Okulista
  Grzegórzecka 67C, Kraków
  Dzisiaj byliśmy z córeczką. Świetne podejście do dziecka. Lekarz bardzo miły i dokładny. Jak najbardziej polecam!!!!!!!!!!!!!!!!! więcej

  Dorota Opławska
  Dorota Opławska
  Okulista
  ul. Floriańska 24, Kraków
  Wizytę oceniam bardzo dobrze. Profesjonalny kontakt, dobry wywiad, wszechstronne badania. Do tego pani doktor jest… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentką Wydziału Akademii Medycznej w Krakowie z 1981r. Od 1997r. lekarz okulista II stopnia. Specjalizację zdobyła w Wojewódzkim Szpitalu Okulistycznym w Krakowie. Pani doktor odbyła szkolenia doskonalące w zakresie okulistyki dziecięcej.

   W czasie swojej wieloletniej praktyki zawodowej brałam udział w licznych konferencjach naukowych zarówno w Polsce jak i Włoszech.
   m.in. Szkolenie z Okulistyki dziecięcej w Rzymie Ospedale Pediatrico Bambino Gesu

   Mam wieloletnie doświadczenie okulistyczne w okulistyce dorosłych oraz dzieci.

  Specjalizacje

  • Okulistyka

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Również polecam Panią doktor. Dokładne badanie wzroku i oka. Całościowe podejście do problemu bez lekceważenia innych objawów.

  • A
   Lokalizacja: Ars-Medica Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia MedycznaUsługa: badanie wzroku

   Bardzo się cieszę, że wreszcie trafiłam na panią doktor, specjalistkę, która zupełnie inaczej spojrzała na mój problem. Przy mojej dużej wadzie wzroku (+4) nosiłam szkła o zdecydowanie za dużej mocy, co w moim wieku wcale nie było konieczne. Pani doktor dokładnie zbadała moje oczy i poleciła zmianę okularów na słabsze, z innymi parametrami. Po upływie tygodnia szybko przyzwyczaiłam się do nowego "widoku" i nie odczuwam żadnych dolegliwości. Polecam!

  • K

   Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Żadnego pośpiechu, gonienia. Pani doktor cierpliwie sprawdzała różne warianty szkieł, aby efekt był jak najlepszy. Przy okazji poplotkowaliśmy o dzieciach i pogodzie :) Bardzo, bardzo polecam!

  • Polecam, Pani Doktor to osoba o wysokich kompetencjach, wzbudza zaufanie i o miłym usposobieniu. Potrafi dokonać właściwej oceny i postawić trafną diagnozę. Szczerze polecam

  • A

   Pani Doktor bardzo miła, sympatyczna, wzbudza zaufanie. Zbadała mnie rzetelnie, wyjaśniła wątpliwości, odpowiadała na zadawane pytania. Wizyta przebiegła bez pośpiechu. Bardzo polecam!

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Kompetentna, miła i kulturalna Pani doktor. Badania przeprowadzone fachowo i bez pośpiechu. Pani doktor cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Szczerze polecam.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam,
   Pani Doktor to osoba o wysokich kompetencjach i miłym usposobieniu. Potrafi dokonać właściwej oceny i postawić trafną diagnozę.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani Doktor bardzo miła, wyjaśnia wszystko, odpowiada na pytania. Przebadała mnie bardzo dokładnie.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz w porządku. Rozmawia z pacjentem i odpowiada na jego pytania co jest rzadkością. Minusem jest natomiast to, iż wizyta była umówiona na okresloną godzinę a zostałam przyjęta 20 min poźniej. NIby nie duzo ale na całą wizytę jest według planu przewidziane 15 min. Do poprawki - recepcjonistki

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doktor, wizyta odbyła się w umówionym czasie, a sam gabinet jest dobrze wyposażony, zdecydowanie polecam innym.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG