Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Józefa Poniatowskiego 76 A, Szczecin
Puchalska-Niedbał Lidia Lekarz Okulista

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Puchalska-Niedbał Lidia Lekarz Okulista

Dr Lidia Puchalska-Niedbał to prawie unikat jak na te czasy: bezinteresowna, życzliwa, skromna, ze specyficznym poczuciem humoru. Nigdy nie zostawia potrzebujących bez pomocy. Chciałoby się spotykać tylko takich lekarzy. To człowiek o wielkim sercu. Każda wizyta przebiega profesjonalnie, kompetentnie, ze szczegółową analizą przypadku
i trafną diagnozą. Takiego lekarza ceni się za profesjonalną troskę o każdego pacjenta, fachową poradę, wykonanie badania bez pośpiechu, rzetelne zaangażowanie w swoją pracę. Rzeczowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości, na wszystkie pytania udziela konkretnych odpowiedzi. Szczerze polecam spotkanie z Panią Doktor. Całokształt pracy Pani doktor można ująć słowami: „Szczęście człowieka na ziemi zaczyna się dlań wtedy, gdy zapominając
o sobie zacznie żyć dla bliźnich.”
Piotr Kowalczyk-Łobez


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani dr hab.n.med. Lidia Puchalska-Niedbał jest wspaniałym lekarzem. Jest bardzo kompetentna i oddana swoim pacjentom. Trafiłem do pani doktor załamany faktem, że coraz gorzej widzę i mimo leczenia u innego lekarza ból w oku nie ustępuje. Byłem załamany, gdyż groziła mi utrata wzroku.Z polecenia koleżanki trafiłem do pani doktor. Zostałem potraktowany profesjonalnie, Pani doktor zleciła szereg badań, szukając przyczyny tego stanu. Niestety, pomimo szczegółowych badań nie udało się ustalić powodu. Pani doktor przeanalizowała szczegółowo wyniki badań, zdiagnozowała zwyrodnienie plamki żółtej. Potraktowała mnie bardzo poważnie. Przepisała leki do zakrapiania oczu.Na każdej wizycie szczegółowo badała moje oczy. Zastosowała również nowoczesne metody leczenia:medycyna mitochondria. Przekonała mnie do stosowania substancji mitochondrialnych i zaleciła zabiegi magnetostymulacji urządzeniem Viofor. Zaufałem wiedzy i profesjonalizmowi pani doktor i nie zawiodłem się. Kolejne badania OCT plamek żółtej oraz pola widzenia wykazują, że obrzęk plamki się zmniejszył i proces pogarszania pola widzenia się zatrzymał.
Jestem szczęśliwy, że trafiłem do pani doktor. Dzięki niej nie straciłem wzroku i nadziei,że będzie coraz lepiej. Zakupiłem Viofor i systematycznie z niego korzystam. Nie wychodząc z domu robię rehabilitację. Czuję się coraz lepiej. Jestem wdzięczny pani doktor, na pewno będę stały jej pacjentem.
Polecam wszystkim gabinet pani doktor i jej profesjonalną, bardzo życzliwą pomoc.
Andrzej Bednarski (Złocieniec)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Puchalska-Niedbał Lidia Lekarz Okulista

Trudno się nie zgodzić z poprzednią opinią, można jedynie dodać, iż oprócz tego, że wybitny fachowiec to przede wszystkim wspaniały człowiek i co najważniejsze niezwykle skuteczny lekarz.
Kilkanaście lat temu 6-letniego wówczas naszego wnuczka Mikołaja uszczęśliwiono ze względu na wady wzroku dożywotnio okularami.
Oznaczało to dla niego porzucenia uprawiania sportu oraz znaczne utrudnienie w codziennym życiu. Rezygnacja za radą Pani Profesor z okularów na rzecz różnorodnych mało skomplikowanych ćwiczeń przyniosła oczekiwany rezultat. Obecnie 17-letni Mikołaj jest szczęśliwym sportowcem i ma piękne zdrowe oczy.
Niestety w miesiącu listopadzie ub.r. u mojej małżonki zdiagnozowano wysiękowe AMD prawego oka, a już w grudniu oka lewego. Na uzgodnionej wcześniej wizycie otrzymaliśmy szereg informacji odnośnie choroby oraz możliwości zastosowania metod leczenia o szerokim spectrum działania pozwalających nam wierzyć w zatrzymaniu rozwoju tej groźnej choroby prowadzącej do całkowitej utraty wzroku.
Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zainteresowanie i uzyskaną dla nas pomoc w tej trudnej dla nas sytuacji.
Józef Dratwiński Gorzów Wlkp.


T
Użytkownik zweryfikowany

Klasa sama dla siebie, pod wzgledem fachowosci, gigantycznej wiec wiedzy, sposobowi podejscia do pacjenta i dlugo by jeszcze trzeba wymieniac. Wlasciwie zdolala juz poznac nas wszystkich i kazdemu pomoc najczesciej niestety korygujac bledy popelnione na wczesniejszych etapach przez innych.Trudno wyobrazic sobie kogos bardziej wlasciwego w tym miejscu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania