lek.

Leszek Owsiński

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk, Chirurg szczękowy

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 2003 roku. Pracę zawodową rozpoczął w rodzinnej praktyce stomatologicznej TiA Smaga, od 2006 do 2008roku zdobywał doświadczenia w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  dr Leszek Owsiński - zajął się moimi zębami bardzo profesjonalnie - a usunięcie /którego bałam się najbardziej / - nic a nic nie bolało.Dr wszystko dokładnie tłumaczy i dużo rozmawia z pacjentem - co w moim przypadku pomogło mi rozładować stres.Już jestem umówiona na następną wizytę

  Leszek Owsiński2018-07-21

  Dziękuję za pozytywną opinię. Do zobaczenia.

 • Doktor bardzo kompetentny. Sprawnie wykorzystuje nowoczesne technologie wspomagajace diagnoze. Profesjonalna usluga przede wszystkim dla wymagających pacjentow nastawionych na planowane rezultaty.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miło, sympatycznie, bezstresowo i przede wszystkim bezboleśnie. Ta wizyta była przyjemnością

 • I

  Byłam dzisiaj z córką na pierwszej wizycie. Uważam, że jest to najlepszy stomatolog nie tylko w Zielonej Górze, ale i w całym województwie Lubuskim. Dobre podejście do pacjenta, bardzo duża wiedza stomatologiczna, nowocześnie wyposażony gabinet, miła obsługa. Z czystą przyjemnością mogę polecić doktora Owsińskiego wszystkim, którzy chcą mieć zdrowe i piękne zęby na długie lata. Nie byłam przygotowana finansowo na jednorazowe leczenie dwóch zębów, ale doktor nie widział problemu i powiedział, że mogę zapłacić na następnej wizycie.

 • J

  Mam już doświadczenie w odwiedzaniu dentystów. Ten jest najlepszy z wszystkich, których miałem "przyjemność" poznać. Rzeczowy, wie co robi, przyjemny w obyciu i moim zdaniem rzetelny w swoim fachu. Zrobił mi już kilka zabiegów i oprócz ukłucia igły nie poczułem żadnego bólu. Nawet po usunięciu korzeni zgnitego zęba trzonowego nie zabolało ani w trakcie, ani po. Zacząłem chętnie odwiedzać dentystę. No może ze strony finansowej mniej chętnie ale wszędzie trzeba płacić, a na NFZ to mi z gęby czarnobyl zrobili...

  Leszek Owsiński2015-02-11

  Dziękuję bardzo za pozytywną reakcję. pozdrawiam Leszek Owsiński

 • F

  Kilka dni temu byliśmy u tego lekarza. Nie trzyma się umówionych stawek za wizytę oraz jest bardzo nieprzyjemny i niesympatyczny. Z przyjemnością udzielę szczegółowych informacji prywatnie.

  Leszek Owsiński2015-02-12

  Rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce. Po 45 minutowej konsultacji Pacjentki, której towarzyszył mężczyzna wywiązała się niemiła wymiana uszczypliwości. Nieporozumienie dotyczyło wysokości opłaty za wizytę. Telefonicznie pacjenci zostali poinformowani o kwocie 50pln za konsultację. Wykonałem dodatkowo 2 zdjęcia rtg w porozumieniu z pacjentką wtedy po 20pln każde. Franka przy tym nie było, jednak po wyjściu upierał się przy opłacie 50pln zamiast 90pln. Pamiętam tę sytuację dokładnie,choć było to dawno, bo był to jedyny taki przypadek w naszej placówce. Od tamtego zdarzenia informujemy telefonicznie pacjentów, że do ceny konsultacji doliczany jest koszt zdjęć rtg.

 • A

  witam. Od 11 lat nie byłem u dentysty(oczywiście ze strachu) ,po rozmowie tel z p.doktorem zdecydowałem się na wizytę. P.doktor zapewniał mnie że nawet nie poczuję usuwania zęba. I tak było. Wspaniale mnie zagadał i faktycznie wyrwał mi tego nie dobrego kła bez żadnego bólu.Bardzo miły i wspaniały człowiek

 • E

  Bardzo miły i uprzejmy lekarz. Gabinet świetnie wyposażony w nowoczesny sprzęt. Sprawna obsługa bez papierów.
  Odpowiedział na wszystkie pytania, rozwiał wątpliwości i co najważniejsze - nie zadał bólu przy usuwaniu zęba!

Pytania pacjentów (14)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie w 2003 roku. Pracę zawodową rozpoczął w rodzinnej praktyce stomatologicznej TiA Smaga, od 2006 do 2008roku zdobywał doświadczenia w Stomatologii na Podzamczu w Szczecinie i w Aldemed Zielona Góra.
  Od 2010 roku prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną, gdzie zajmuje się kompleksowym leczeniem i opieką stomatologiczną z zastosowaniem implantów. Przyświeca mi zasada MIN-MAX : minimum interwencji dla maksymalnej poprawy stanu pacjenta.
  Zawsze działa w oparciu o projekt nowego uśmiechu. Zrozumienie potrzeb pacjenta, jego oczekiwań jest dla niego pierwszym i najważniejszym etapem leczenia.
  Główne obszary aktywności:
  -planowanie leczenia protetycznego, implanto-protetycznego, chirurgiczno- protetyczngo
  -realizacja planów leczenia
  -leczenie metodą all-on-4
  -leczenie obniżonych dziąseł - recesji dziąsłowych
  -chirurgiczne usuwanie zębów zatrzymanych

  Prywatnie- jestem żonaty, mamy dwóch synów. Trenuję triatlon.

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie
 • Oral Surgery Academy we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki