Leokadia Łazorko-Szaler, pediatra Łódź

lek. Leokadia Łazorko-Szaler

Pediatra więcej

11 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Al. Marszałka Piłsudskiego 3, Śródmieście, Łódź
Centrum Medicover - Łódź

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Lek med. Leokadia Łazorko- Szaler to pediatra z wieloletnim stażem. Dyplom uzyskała w 1984 roku na Akademii Medycznej w Białymstoku. Staż podyplomo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego
  • Angina
  • Zapalenie oskrzeli
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Pediatria

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia. Leczy moje dzieci od kilkul lat, zawsze trafna diagnoza, swietne podejście do małego pacjenta. Nie przepisuje antybiotyków bez naprawdę wyraźnego wskazania, nie raz wyleczylismy zapalenie oskrzeli bez antybiotyku. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy pediatra z jakim miałam do czynienia. Prowadzi moje córki od urodzenia (7 lat, 3 lata). Po drodze miałam do czynienia z wieloma lekarzami więc... Zawsze dokładnie bada dziecko, antybiotyk to ostateczność. Wiedza i doświadczenie ogromne a przy tym podejście do dziecka, choć chyba lepiej pasuje tu określenie wielkie serce. Dzieci ją uwielbiają. Polecamy i pozdrawiamy Zuzia i Karolinka z rodzicami :-)


S
Użytkownik zweryfikowany

Świetny lekarz, zawsze dokładnie zbada dziecko, wysłucha wszystkich obaw rodziców. Za każdy razem udawało się trafić w punkt z leczeniem, antybiotyk to ostateczność (u nas jeszcze nie było). Wielkie serce dla maluszków, ogromna wiedza i doświadczenie.


Użytkownik zweryfikowany

Pomimo tego, że mieszkamy blisko Warszawy to zawsze jak jesteśmy w Łodzi odwiedzamy Panią doktor. To świetny specjalista - pediatra a przede wszystkim człowiek o wielkim sercu dla małego pacjenta. Nigdy nie bagatelizuje problemu a przy tym nie starszy rodziców roztaczajac czarne wizje. Wychodząc z gabinetu człowiek ma wewnątrzny spokój, że ktoś pomyślał o wszytkich szczegółach. Ogromny szacunek za to, że Pani doktror leczy przede wszystkim chorobę a nie wyniki, które jak wszyscy wiemy czasami bywają mylne. Polecam serdecznie


M
Użytkownik zweryfikowany

Korzystamy z opieki Pani Doktor od 4 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kompetentny,rzeczowy,serdeczny Lekarz z dużym doświadczeniem.W chwilach trudnych, zawsze możemy liczyć na wizytę lub kontakt telefoniczny(to też duży plus dla Medicover). Mamy zaufanie do Pani Doktor.Serdecznie polecamy naszego Pediatrę. Pozdrawiamy Panią Doktor,Magda z Oleńka i Piotrusiem:)


K
Użytkownik zweryfikowany

Jestem rozczarowana postawą Pani doktor. Kiedy przychodzi się do niej z problemem (niekoniecznie infekcją) to zachowuje się tak, jakby się jej przeszkadzało. Jest nieuprzejma i opryskliwa. Zbyła mnie i zbagatelizowała problem, który okazał się u mojego dziecka dużo poważniejszy niż ona to przedstawiła. Nie zleciła ŻADNYCH badań. Dzięki mojej intuicji i czujności innych specjalistów z poradni, do których należy moje dziecko, mogę powiedzieć, że jesteśmy na dobrej drodze do powrotu do normalności. Pani doktor natomiast nawet nie zapytała dokładnie na czym polega problem, nie pofatygowała się, aby poobserwować (jeśli nie sama, to mogła przecież poprosić położną - to jest 3-miesięczne dziecko), od razu stwierdziła, że "tak bywa", jak coś to szpital. Bez badań, poszukania przyczyny problemu, ot taka sobie spychoterapia, żeby pierdołami nie zawracać głowy. Jeśli matka musi szukać pomocy prywatnie u innych pediatrów, to znaczy, że chyba coś jest nie tak...

Wcześniakowi na infekcję zaserwowała doustnie antybiotyk, dzięki któremu do dzisiaj borykamy się z problemami ze strony układu pokarmowego. Jedyne rozwiązanie to zmiana lekarza, ponieważ nie ma możlwiości zaufania takiemu lekarzowi i powierzenia zdrowia i życia dziecka. Trafiłam do Pani doktor z polecenia, więc nie wiem, czy jej brak chęci pomocy wynika faktycznie z braku wiedzy, jak zaopiekować się naprawdę chorym dzieckiem, czy po prostu "olewczym" podejściem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry pediatra. Pani doktor trafnie stawia diagnozy, a przy tym jest bardzo miła. Zawsze odpowiada szczegółowo na pytania. Ma dobre podejście do dzieci. Czego chcieć więcej :)) Zdarzało się czasem, że musieliśmy koniecznie udać się na wizytę, a nie było już wolnych terminów i Pani doktor nigdy nie zostawiła nas bez konsultacji. Polecam z czystym sumieniem :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Wreszcie udało mi się znaleźć dla mojego synka lekarza, któremu można zaufać. Pani Doktor opiekuje się moim dzieckiem od trzech lat i na dzień dzisiejszy ani razu się nie zawiodłam. Bardzo cenię sobie rady i opinie Pani Doktor.Dla mnie to świetny lekarz. Wszystkim z Państwu gorąco polecam wizytę u pani Doktor. Rzadko można spotkać tak życzliwą, ciepłą i cierpliwą osobę. Sposób podejścia Pani do małych pacjentów i ich rodziców jest godny uznania.Fachowość i kompetencja Pani Doktor zasługują na uznanie.Jeśli ktoś z Państwa szuka dobrego pediatry to z całego serca polecam wizytę u Pani Doktor. Jestem pewna, że nikt z Was nie będzie miał wątpliwości że to cudowny specjalista.


M

Pani doktor jest osobą wykazaującą się ogromną wiedzą medyczną, doświadczeniem i wspaniałym kontaktem ze swoimi małymi pacjentami, jak i ich rodzicami. Po wizycie u niej jest się spokojnym, że dany objaw chorobowy został prawidłowo zdiagnozowany, a lecznie przyniesie porządane rezultaty. Pani Łazorko to świrtny fachowiec z dużym doświadczeniem. W bardzo obiektywnej ocenie w skali od 1 do 10 oceniam ją na 12:). Oczywiscie podczas niemozliwości skontaktowania problemu zdrowotnego z Panią doktor, odwiedzaliśmy innych pediatrów, ale proszę mi wierzyć, że czuję się różnicę. Dotyczy ona nietylko tego, że Pani jest np. miła, ale przede wszystkim kompetencji, fachowości, doświadczenia i celności oceny stanu zdrowia. Wszystkim rodzicom i ich dzieciom polecam tego Lekarza!!!! Po wyjściu z gabinetu od Pani Doktor człowiek nie zastanawia się: " a może się pomyliła, coś żle powiedziała itp." Tu naszczęście nie ma tego doznania, które niestety często towarzyszy po wyjściu abinetu od innych "specjalistów". Z mojej strony WIELKIE UZNANIE I WYRAZY CZACUNKU DLA TAK WSPANIAŁEJ OSOBY I LEKARZA!


K
Użytkownik zweryfikowany

W Medicover nie ma lepszego pediatry. Chodzę do Pani Doktor z moimi synami od lat. Najważniejsze jest jednak to, że oszczędnie dawkuje antybiotyki, a wręcz unika ich jeśli tylko się da.
Polecam mamom i ich maluszkom...


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Lek med. Leokadia Łazorko- Szaler to pediatra z wieloletnim stażem. Dyplom uzyskała w 1984 roku na Akademii Medycznej w Białymstoku. Staż podyplomo...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby wieku dziecięcego
  • Angina
  • Zapalenie oskrzeli
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Pediatria

Powiązane wyszukiwania