Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Powstańców WLKP 66/68, Szczecin
Astmamed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pulmonolog dziecięcy


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
29 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany

Przyłączam się do pozytywnych opinii o Panu doktorze. Trafiłam do Pana doktora gdy moja córeczka miała 5 lat a każda jej infekcja kończyłą się zapaleniem oskrzeli. Poprzednia Pani pulmonolog, do której chodziliśmy nic nie robiła, unikała leków jak ognia, twierdząc, że nic córce nie jest. A częstość zachorowań tylko się zwiększała. Dopiero Pan Piotrowski nam pomógł. Z powodu negatywnych opinii które tu przeczytałam, miałam obawy, zwłasza jak na podstawie półgodzinnej rozmowy ze mną postawił diagnozę: astma wczesnodziecięca i konieczność długotrwałego przyjmowania leków. Jednak moje obawy okazały się kompletnie bezzasadne. Efekty zobaczyliśmy już po półtorej miesiąca stosowania leków. Teraz po dwóch latach leki córka odstawiła i jest już naprawdę dobrze! Pan doktor to naprawdę cudowny człowiek z rewelacyjnym podejściem do dzieci i niezwykle fachową wiedzą. Zawsze wszystko szczegółowo wytłumaczy, rozwiewa wszystkie moje obawy i wątpliwości. Zawsze można do niego zadzwonić, chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.
I nie jest prawdą, że wszystkim przepisuje leki i to takie same. Było u niego kilka moich koleżanek ze swoimi dziećmi i nie dostały takich leków jak my :-) Pan doktor również i im postawił słuszne diagnozy i pomógł dzieciom w ich dolegliwościach.
Co do braku badań ... rodzice, którzy to napisali chyba zapomnieli, że niektórych badań po prostu nie da się zrobić małemu dziecku, np. sporometrii. Testy alergiczne też najczęśniej nic nie wykazują do pewnego wieku, bo układ odpornościowy jeszcze jest niewykształcony .... A to co napisała jedna z mam, że Pan doktor stwierdził astmę po długości rzęs dziecka, to już w ogóle czysty absurd i śmiech na sali.
Podsumowując ja z czystym sumieniem polecam dr Piotrowskiego jako jednego z najlepszych lekarzy w Szczecinie. Córeczkę leczymy u niego od 2 lat i przez te 2 lata nabraliśmy w różnych sytuacjach do Pana doktora pełne zaufanie.


V
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor posiada nie tylko wszechstronną wiedzę, ale także złote serce - wielokrotnie pomagał mojej rodzinie i nigdy nie wyczułam zniecierpliwienia, nawet w trakcie udzielania porad w nocy!!
Niewielu jest takich lekarzy, ja Pana Doktora polecam!!


K
Użytkownik zweryfikowany

Fakt, Pan Piotr przypisuje przewaznie ten sam zestaw leków dla wszystkich. Ale ludzie lepiej jest dzieci faszerować ciągle antybiotykami, czy podać steryd?
Dzisiejsze leki zawierające sterydy, to leki bezpieczne. Zmutowane w taki sposób, że tych sterydów jest śladowa ilość w porównaniu do leków, które mieliśmy 20 lat temu.
A dzięki sterydom żyjemy, więc dając dziecku niewielką dodatkową dawkę nie stanie im się krzywda. Większą krzywdę wyrządzają antybiotyki, które chwilowo są w stanie pomoć. Nie zwalczają przyczyny co powoduje, że choroby w kółko nawracają. Moje dzieci są alergikami, początki astmy u syna. Migdały u córki.
Ale Córkę leczę i u super Pani laryngolog (Anna Dąbrowska) i u super Pana Piotrowskiego.
Całkiem problem kataru nie zniknął, ale i tak w porównaniu do tego co było zanim poznaliśmy Pana Doktora, mamy teraz nowe życie.
Ja mimo tych zaledwie kilku negatywnych opinii polecam Doktora.
Leczę swoje dzieci u niego od ponad roku. I jest to jedyna osoba, lekarz, któremu ufam i daje mi poczucie bezpieczeństwa jeśli chodzi o zdrowie moich dzieci.
A i co ważne : to nie tylko dobry lekarz ale przede wszystkim CZŁOWIEK!!!!!! dziś już takich lekarzy nie ma!!!!!
Leczy bo chce leczyć, nie robi tego z przymusu. Jest dostepny o każdej porze dnia i nocy. Nigdy nie odmawia pomocy!!!!! Jest w stanie sam przyjechać do dziecka 40 km od Szczecina. Dziś to niespotykane.
Jest nam pomocny bardzo. Odetchnelam z ulgą odkąd wiem, że jest lekarz ktoremu możemy zaufać i który nam zawsze pomoże.
I czy to ważne, że przypisuje podobne leki? Zanim dotarliśmy do niego wszysscy lekarze nam wypisywali wciąz te same bądź podobne leki, czyli ANTYBIOTYKI. ja dziekuje za nie. uziemenie w domu, ciagle leki, pozniej oslabione do przedszkola, pozniej znowu chróbsko. i wkoło. W ubiegłym roku były może łącznie 1,5 miesiąca w przedszkolu, w tym potrafiły przechodzić po całym miesiącu bez chorowania. Także jesteśmy mu bardzo wdzięczni i polecam go z czystym sumieniem!!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Niestety dr Piotrowski jest lekarzem, który nie słucha rodziców i z diagnozuje chorobę bez koniecznych badań. Do Pana Doktora zaczęłam chodzić z dzieckiem, gdy miało około pół roku. Na pierwszej wizycie zdiagnozował AZS (córka miała suche plamy na ciele) i przepisał leki, które nie działały. Gdy o tym poinformowałam, zwiększył dawkę i powiedział, że na efekty należy poczekać. Na forum dowiedziałam się, że przyczyną plam na skórze mogą być pasożyty - Pan Doktor stwierdził, że to niemożliwe i na pewno jest to alergia. Sama postanowiłam odstawić leki, ponieważ skoro nie działają, to po co je podawać? Zakończyłam leczenie dziecka u tego Pana. Dokładnie rok później po odwiedzeniu wielu specjalistów, we własnym zakresie postanowiłam zrobić badanie kału. Okazało się, że córka ma lamblie. Przez pół roku dziecko niepotrzebnie przyjmowało leki, a pasożyt osłabiał organizm. Leczenie dziecka rozpoczynam w przyszłym tyg, czekam tylko na pozostałe wyniki badan (m.in. wymaz z gardła na obecność gronkowca). Chętnie udzielę szczegółowych informacji rodzicom mającym podobne problemy (anagramka.83@tlen.pl).

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


O
Użytkownik zweryfikowany

trafiłam do doktora po tym jak od września do końca listopada 3x moje 4 letnie dzieckomiało zapalenie oskrzeli a na koniec zapalenie płuc ,otrzymało 6 antybiotyków. Pierwsza wizyta trwała 40minut!! i po dokładnym wywiadzie i badaniu zalecone leczenie pomogło po tygodniu stosowania. Od tego czasu dziecko nie chorowało i odstycznia chodzi do przedszkola!! wcześniej najdłużej tydzień.leczyłam wcześniej dziecko u 2 specjalistów bez powodzenia. dlatego bardzo polecam ( zadzwoniłam do doktora w niedziele po porade dla młodszego dziecka Odebrał i skutecznie pomógł)


S
Użytkownik zweryfikowany

podtrzymuje opinie poprzedniczki, diagnoza doktora tylko i wyłącznie na podstawie wywiadu, żadnych specjalistycznych testów, trafiłam do doktora z polecenia koleżanki u dziecka której również stwierdził astmę oskrzelową, badanie dziecka niedokładne szybkie osłuchanie i zajrzenie w gardełko, po ponad czteromiesięcznym leczeniu gigantycznymi dawkami sterydów u mojego dziecka pojawił się męczący duszący suchy kaszel, zwróciłam uwagę doktorowi na co uzyskałam odpowiedź że przejdzie trzeba więcej inhalować, po miesiącu poszłam do innego lekarza i okazało się że po pierwsze za duża dawka sterydów podawana mojemu maluszkowi, po drugie po tak długich inhalacjach Niuńka ma wysuszona tylną ścianę gardełka!!! Naprawdę ostrzegam!!!!!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


W
Użytkownik zweryfikowany

Mam wrażenie, że ma stały zestaw leków (zwłaszcza sterydów) dla wszystkich- mam porownanie z innymi znajomymi pacjentami, których leczył. Nie zleca specjalistycznych testów, diagnoze postawił tylko po krótkim badaniu i wywiadzie.
Owszem była poprawa po jego rocznej!!! kuracji , ale jakim kosztem! Przez kilka miesięcy cieszyłam się, ze syn przestał kaszleć i regularnie chodziłam na wizyty po kolejne dawki sterydów (jak sie poźniej okazało w zbyt dużych dawkach w stosunku do niewielkiej postury dziecka oraz podawanych w nieodpowiedni sposób).
Na wizycie większość czasu poświęca na opowieści o swoim życiu i rodzinie! Trudno się od niego uwolnić.
Poza tym tak niewyraźnie pisze, ze zawsze w aptece miałam problem. Nie polecam, a nawet ostrzegam przed tym lekarzem!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz! przez ponad pół roku - leczono moją 10 letnią córkę na anginę i anginę ropną ( 5 lekarzy)- (sama w to uwierzyłam że ma anginę ropną) Śluz gesty, czopy był cały czas.Zastrzyki potem antybiotyk doustnie ,następnie zastrzyki i tak w kółko.Córka była ospała. kompletnie na nic nie miała ochoty i ciągle była zmęczona no i czasem gorączka.Ponadto kolejny antybiotyk do wykupienia - (nie kupiłam). Polecono mi Dr Piotrowskiego (6 lekarz). Po 4 dniach od wizyty i wykupienia leków na alergię - dziecko moje odżyło!!!!Bez względu na to co sądzą co niektórzy - dla mnie lekarz - REWELACJA!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Syn przez kilka lat stale chorował, przyjął niezliczoną liczbę antybiotyków, syropów i innych mikstur. Stan stale się pogarszał łacznie z problemami z oczami, których na wiosnę nie potrafiło wyleczyć czterech okulistów. Trafiliśmy do doktora Piotrowskiego i z początku byliśmy nieufni - ilośc leków, w tym sterydy nas przeraziły. Niepotrzebnie. Syn od tamtego dnia nie choruje - poza jedną anginą:) Polecam serdecznie i zalecam zaufanie. keczenie alergii i astmy to nie kwestia kilku dni ale cierpliwośc popłaca. Wreszcie wszyscy normalnie żyjemy, a mały trenuje karate.


K
Użytkownik zweryfikowany

Najgorszy z mozliwych lekarzy unikajcie go jak ognia!!!!! Stwierdza u dziecka astme na podstawie oczu u mojej córeczki stwierdzil astme po tym ze ma bardzo dlugie rzęsy!!!! Córeczka przez 2 miesiace byla faszerowana sterydami i to konskimi dawkami zupełnie niepotrzebnie a jak na wizycie kontrolnej powiedzialam ze stan dziecka sie nie poprawia i dalej kaszle w nocy dorzucil jeszcze jeden taki malutki sterydzik a co tam niech ma :) nie obchodzi go ze dziecko niepotrzebnie otrzymuje leki i to nie jakies tam syropki i ból matki, która dowiaduje sie o chorobie dziecka która jest na cale zycie!!! Do myslenia sklonilo mnie to ze 3 znajomych poszla do tego "lekarza" z dziecmi i u 3 stwierdzil astme. W koncu odwiedzilismy laryngologa dr Piórkowska bdb lekarz!!!! i nasza astma okazala sie po prostu 3 migdalem. Panie doktorze nie mozna tak!!!!! WSTYD!!!!!!!!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pulmonolog dziecięcy


Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional

Powiązane wyszukiwania