Krzysztof Stępień, kardiolog Bełchatów

dr n. med. Krzysztof Stępień

Kardiolog, Internista więcej

12 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Sadowa 36, Bełchatów
Poradnia Kardiologiczna PULS

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Kardiologiczna PULS ból w piersiach

Super lekarz po wizycie dwa dni i po bólu.Dzięki wielkie za pomoc którą mi udzielił od początku leczenia a to już trwa siedem lat i myślę że pod opieką tego lekarza jeszcze trochę pożyje jeszcze raz dziękuję


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry kardiolog, który uratował moje życie. Gdyby nie on to mogłoby mnie już nie być pośród moich bliskich. Serdecznie dziekuję za udzieloną pomoc. To bardzo miły, zawsze uśmiechnięty człowiek. Bez względu na stan potfela zawsze służy pomocą i ciepłym słowem. Wzystkim, którzy znajdą się w sytuacji kryzysowej, życzę zeby właśnie jego spotkali na swoje drodze, pana doktora hab. nauk med. Krzysztofa Stępnia.


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, przejmujący się losem pacjenta, poświęcający mu tyle czasu ile potrzeba (niestety rzadko się to teraz zdarza). Polecam każdemu.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalny, odpowaiadajacy na kazde pytanie, dokladny i rzetelny. Bardzo dobrze wyposazony gabinet. Polecam kazdemu


B
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry lekarz tylko bym potrzebował jakiegoś innego numeru kontaktowego jeżeli ktoś by mógł wysłać na GG 19453008 lub emaila: biernas1992@wp.pl bylbym bardzo wdzieczny.


Doktor Stępień jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Zawsze stawia trafne diagnozy i potrafi świetnie utrafić z lekami. Jest dla mnie i mojej rodziny autorytetem medycznym. Wiem, że możemy zawsze liczyć na pomoc bez względu na porę dnia. Potrafi uspokoić, ale i zmobilizować do przestrzegania zaleceń. Chory czuje się bezpieczny będąc pod opieką takiego doktora. Jest popropstu najlepszy!!


G

doktor jest najlepszym lekarzem i czlowiekiem jakiego znam bardzo pomogl mojej rodzinie znam go od 25 lat nigdy sie na nim nie zawiodlam stawia sluszne diagnozy i dobiera leki nie znam lepszego kardiologa


P

Moim zdaniem dr Stępień jest najlepszym lekarzem w Świebodzinie. Pomógł już rodzinie i wielu znajomym. Wspaniały specjalista i konkretny człowiek - potrafi mówić bez owijania w bawełnę, co niektórym się nie podoba. Nigdy nie podaje diagnozy bez upewnienia się, dlatego zawsze kieruje na wszelkie konieczne badania. Jeden nielicznych lekarzy w okolicy, dla którego najważniejsze jest dobro pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołaniem. Ogromne doświadczenie i wiedza medyczna poparte doktoratem. Niestety w ostatnim czasie mówi się w okolicy o tym, że dr Stępień planuje wyjazd ze Świebodzina, moim skromnym zdaniem oznacza to koniec medycyny w tym mieście.


G

doktor jest najlepszym lekarzem i czlowiekiem jakiego znam zawsze ma czas wysluchac chorego stawia sluszne diagnozy i dobrze leczy


I

moim zdaniem jest to lekarz, który daje bardzo silne dawki leków.Nie jest to tylko moja opinia ale również opiniainnych ludzi, których ktoś z rodziny był pod opieka tego ordynatora oddziału wewnetrznego w Świebodzinie.
Człowiek do końca sprawny i fizycznie i psychicznie, rokujący na wyleczenie ( przybył do szpitala z atakiem astmy) po dużej dawce leków umiera to cos nie tak?


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania