mgr

Krzysztof Śmigielski

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

42 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów rozpocząłem dodatkową edukację uczestnicząc w różnego rodzaju… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
42 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: Problem z dyskiem.

  Witam. Bardzo polecam P. Krzysztofa doskonały, rzetelny bardzo dba o swoich pacjentów. Jeśli będę musiał jeszcze raz skorzystać z pomocy fizjoterapeuty na pewno wrócę do P. Krzysztofa. Polecam.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Szczegolowy wywiad, mila atmosfera, profesjonalne podejscie. Bardzo komunikatywny terapeuta, wyjaśnia watpliwosci i sens wykonywanych działań. Od pierwszych spotkań czuć poprawę. Polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: ból w pośladku promieniujący do nogi (udo, łydka)

  Danuta M. 82-latka
  Pełne uznanie dla umiejętności Pana mgr-a Krzysztofa. Pomimo iż powodem moich dolegliwości mógł być zespół zmian w kręgosłupie, ale również w mięśniach pośladkowych po 5 sesjach terapeutycznych moje dolegliwości ustąpiły. Pana mgr-a Krzysztofa cechuje duża wiedza, ale co również co ważne - zaangażowanie, młodzieńcza energia, umiejętność słuchania i wyciągania wniosków. Dokładna analiza wyników badań medycznych jak również badania własne przed podjęciem terapii a następnie fachowe metody oparte na fizjoterapii stosowane przez Pana mgr-a Krzysztofa uwolniły mnie od bólu, który dokuczał mi od kilku lat, pomimo stosowanych i powtarzanych innych metod terapeutycznych.
  Polecam .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Polecam! Pełen profesjonalizm! Na wizycie konsultacyjnej Pan Krzysztof wszystko dokładnie wyjaśnił, zalecił ćwiczenia. Ogólnie świetna komunikacja i podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona.
  Na pewno będę korzystała i polecała dalej.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: terapia manualna

  Profesjonalnie. Czujesz jak pacjent, a nie jak klient. Indywidualne podejście (wywiad, ocena postawy, badanie palpacyjne), a nie "naprawianie" na akord. Będę korzystać regularnie. Przyszedłem z bólem w okolicach biodra i drętwieniem nogi. Po pierwszej wizycie czułem wyraźną poprawę. Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: problemy z kręgosłupem

  Pełen profesjonalizm, bardzo dobry specjalista, doskonałe podejście do pacjenta. Pan Krzysztof jest cierpliwy, skuteczny i uśmiechnięty. Po pierwszej wizycie ból wywołany rwą kulszową znacznie się zmniejszył. Oprócz fachowej opieki i pełnego zaangażowania ze strony Pana Krzysztofa, dostałam cenne rady jak dbać o swój kręgosłup na przyszłość. Zdecydowanie polecam wszystkim osobom cierpiącym z powodu kręgosłupa.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Trafiłam do p.Krzysztofa przez aplikację Znany Lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pan Krzysztof jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą .Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy.Zero stresu.Gorąco polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Fizjoterapeuta z ogromną wiedzą. Profesjonalne i przemiłe podejście do pacjenta .
  Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją w której fizjoterapeuta przedłużył wizytę .
  Jest to osoba kompetentna do której będę na pewno wracać
  Polecam pan Krzysztof bardzo .

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu RuchuUsługa: dyskopatia kręgów szyjnych

  Już po konsultacji i wstępnym "rozciąganiu" poczułam ulgę a po pierwszej rehabilitacji wróciła ruchomość w szyi i barkach :) Pan Krzysztof dokładnie tłumaczy co w danym momencie będzie się działo dzięki czemu wizyta nie jest stresująca. Dokładnie objaśnia zadane do wykonywania w domu ćwiczenia. Pan Krzysztof jest osoba miłą i kontaktową, atmosfera w gabinecie bardzo dobra.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Rehabilitacji i Terapii Manualnej Narządu Ruchu

  Świetny, skrupulatny i bardzo dobrze przygotowany specjalista. Ma wyśmienite podejście do pacjenta i potrafi odpowiednio dobrać ćwiczenia do problemu z jakim się borykam. Serdecznie polecam

Pytania pacjentów (63)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów rozpocząłem dodatkową edukację uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach specjalistycznych. Ukończyłem kursy m.in. z zakresu Kinesiology Taping'u (plastrowanie dynamiczne), Kinetic Control (kontrola motoryczna) oraz Terapii Manualnej wg koncepcji Kaltenborn'a-Evjenth'a (specyficzne leczenie manualne stawów kręgosłupa oraz kończyn). Doświadczenie zawodowe zacząłem zdobywać już w trakcie studiów, uczestnicząc w licznych praktykach i stażach, zarówno na terenie Trójmiasta, jak i poza nim, m.in.: Klinika Bólu Głowy i Kręgosłupa w Krojantach oraz Rehasport Clinic w Gdańsku. Ostatni rok przepracowałem w prywatnym gabinecie rehabilitacji w Gdyni. Specjalizuje się głównie w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej.

Ukończone szkoły

 • Gdański Uniwersytet Medyczny

Znajomość języków

 • polski
 • angielski

Staże

 • Klinika Rehasport (Gdańsk, 2015)
 • Nadmorskie Centrum Medyczne (Gdańsk, 2013-2015)
 • Klinika Bólu Głowy i Kręgosłupa (Krojanty, 2011-2012)

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia