Krzysztof Skotniczny, ginekolog Krzeszowice

dr n. med. Krzysztof Skotniczny

Zapisz

Ginekolog więcej

40 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Legionów Polskich 11a, Krzeszowice

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu
Legionów Polskich 11A, Krzeszowice
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Legionów Polskich 11A, Krzeszowice

Gabinet Lekarski

40 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Byłam kilka razy u dr Skotnicznego, niestety pomimo wykonywanych badań Doktor nie zauważył wrodzonej wady macicy, którą można skorygować tylko operacyjnie aby móc zajść w ciążę.
Ta dodatkowa gwiazdka za miłe podejście do pacjentki.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski konsultacja ginekologiczna

Prawdziwy lekarz z powołania, profesjonalny i godny polecenia. Korzystalam z konsultacji ginekologicznych, Dr prowadził też moją ciążę, przeprowadził operację wycięcia guzka z blizny.Wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania dla Doktora za opiekę i przywrócenie szansy na poprawę komfortu mojego życia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski konsultacja ginekologiczna

Z całego serca polecam! Pan dr Skotniczny, to lekarz z prawdziwego powołania. Pacjentka czuje się zaopiekowana, wysłuchana, a każda wizyta przebiega w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Diagnoza zawsze słuszna, wdrożone odpowiednie leczenie. Miałam wykonywany zabieg, podczas którego doktor był obecny. Przyszedł mnie również odwiedzić przed i po pytając o samopoczucie. Czułam wsparcie, które jest bardzo ważne podczas takich sytuacji. Bardzo dziękuję!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Inny

Wspaniały prawdziwy z powołania lekarz, pomaga nie odsyła, od lat do niego chodze z różnymi sprawami, jak dla mnie i ciąża i inne problemy nie stanowią dla niego problemu co najwyżej wyzwanie, dla mnie ważne jest by lekarz również pracował w szpitalu nie tylko praktyki prywatne, doktor tym razem mnie operował, odwiedził przed i po operacji, w trakcie nic nie pamiętam ale napewno też był;) dziękuję, że są tacy lekarze z powołaniem i sercem do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski leczenie

Polecam z całego serca dr. Skotnicznego, zero zastrzeżeń.! Pełen profesjonalizm, wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze , wszystko dokładnie Pan doktor tłumaczy i wdraża leczenie.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zabieg ginekologiczny

Doktor operował mnie na Kopernika (usunięcie mięśniaka macicy). Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa.
Niezwykle miły i ciepły człowiek, z wyjątkowym szacunkiem traktujący pacjentów. Bardzo dziękuję!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski Inny

Zdecydowanie odradzam. Trafiłam do pana dr Skotnicznego starając się zajść w ciążę. Niestety nie otrzymałam żadnej pomocy w leczeniu niepłodności. Wszystkie badania jakie robiłam, robiłam na własną rękę, na podstawie objawów wyszukiwałam co powinnam sprawdzić, robiłam badania, szłam z wynikiem i okazywało się że potrzebne mi są takie czy inne leki. Jedyne badanie na jakie zostałam skierowana to laparoskowe (czyli inwazyjne i mogące powodować zrosty w jamie brzusznej - dla ewentualnego zajścia w ciążę zdecydowanie niekorzystne) sprawdzenie drożności jajowodów. Z tego co zdążyłam się zorientować z rozmów z innymi pacjentkami, to jedyna droga jaką ten lekarz obiera - wcisnąć pacjentkę na zabieg w klinice. Może czasem to potrzebne, ale chyba powinno się zacząć od badań mniej inwazyjnych! Tymczasem ja nie miałam zleconego żadnego badania hormonalnego, nic! Reasumując - straciłam 3 lata, chodziłam na wizyty (częste), płaciłam, a de facto leczyłam się sama! Punktem kulminacyjnym było stwierdzenie, że odstawimy już duphaston bo w sumie po co mi miesiączka... Nie rozumiem jak lekarz może się zastanawiać po co kobiecie starającej się o dziecko uregulowany cykl miesiączkowy?! Cykl miesiączkowy w ogóle!! Straciłam pieniądze, ale przede wszystkim czas, którego już nie odzyskam. Odradzam kobietom mającym problem z zajściem w ciążę. Nie mogę się wypowiedzieć nt leczenia innych schorzeń przez tego lekarza, bo nigdy wcześniej na nic nie chorowałam.


E
Użytkownik zweryfikowany

Odradzam. Lekarz przepisuje tabletki antykoncepcyjne bez zlecenia jakichkolwiek badań! Połowa kobiet z okolicy dostaje receptę na Novynette, bo "to takie idealne tabletki na początek, dla młodych kobiet". Na dzień dzisiejszy jest wysoce prawdopodobne, że leczę się właśnie ze skutków zażywania tabletek niedopasowanych do mojego organizmu, przepisanych po prostu bezmyślnie.


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec a przy tym niezwykle sympatyczny i delikatny ! Można zawsze zadzwonić zawsze pomoże. Prowadził moją ciąże i po trafieniu do szpitala w którym pracuje niemal codziennie przychodził na mój oddział i pytał o stan zdrowia mój jak i dziecka, nawet po porodzie sprawdził czy wszystko z nami dobrze :) Jedyne co można zarzucićPanu doktorowi to kompletny brak pamięci do pacjentek :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz bardzo dobry,można powiedzieć cudotwórca nikt nie dawał szans na utrzymanie ciąży,mało tego nikt nie chciał ewentualnej ciąży poprowadzić.Dzięki opiece tego lekarza mam teraz 4 miesięcznego synka.Dziękuje


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie