dr hab. n. med.

Krzysztof Reczuch

Kardiolog

Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Jesteś tym lekarzem?

76

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

720

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

 • A

  Bardzo dobry specjalista, z tzw. "nosem diagnostycznym" (pomijając inne umiejętności) potrafiący rozpoznać po zewnętrznych objawach, często chaotycznie opisywanych, czy rzeczywiście nastał już niezbędny czas zabiegu. A.Eckhardt

 • PANIE PROFESORZE DZIEKUJE ZA POMOC DLA MOJEGO TATY, SAMA JESTEM LEKARZEM I CHCIALABYM Z CALEGO SERCA PODZIEKOWAC. DZIEKI PANU MOJ OJCIEC ZYJE . ANNA PANKIEWICZ.

 • Dzięki panu profesorowi mam chęć żyć i zmierzać się chorobą. Jest wspaniałym człowiekiem i wysokiej klasy specjalistą. Dziękuję za zycie.

 • Docent Reczuch świetny fachowiec wart polecenia podjął się bardzo trudnego zabiegu ratującego życie i dzieki temu moj tato chodzi po tym świecie Dzięki doktorze ;)

 • Docent Reczuch od dwóch lat sprawia, że żyję. Ostatnio do spółki z doktorem Poradą i doktorem Wojtczakiem ponownie postawili mnie na nogi. Docent Reczuch jest człowiekiem wysokiej kultury, wybitnym specjalistą. Bardzo dziękuję za opiekę.

 • Doskonały specjalista,obeznany z najnowszą wiedzą i aparaturą ratującą życie "wieńcowców".
  Pracuje w Szpitalu Wojskowym .Bez wahania, tylko po konsultacji telefonicznej ze szpitalem który udzielił mi pierwszej pomocy ,podjął się wszczepienia stentu w bardzo trudnym miejscu z krytycznym 95% przytkaniem aorty na pniu.W krytycznym momencie zabiegu (ból i znaczny spadek ciśnienia)widziałem jego profesjonalizm a przede wszystkim opanowanie.Mówił do mnie jak gdyby nic się szczególnego nie działo , przypuszczam że musiało go to kosztować sporo nerwów.Kto przechodził zabieg inwazji do aorty wieńcowej serca przez pachwinę wie o czym mówię.Widzieli to jego koledzy oczekujący w pogotowiu do ingerencji chirurgicznej i ja widziałem też jak mu gratulowali po tym zabiegu.
  Praktycznie uratował mi życie i na pewno uchronił od bolesnej operacji chirurgicznej.Jestem mu dozgonnie za to wdzięczny.
  Moim zdaniem jest najlepszy pod tym względem we Wrocławiu i chyba nie tylko.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online