lek.

Krzysztof Pomorski

Chirurg, Flebolog

87 opinii +dodaj

Szanowni Państwo Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuj... więcej

Adresy i cenniki

 • Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Konsultacja z badaniem usg-doppler 150 zł
  Konsultacja z badaniem usg-doppler
  Evlt (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
  Skleroterapia
  Drobne zabiegi chirurgiczne (kaszaki, tłuszczaki, włókniaki)
  Zwykła wizyta
  Cyfrowa fotopletyzmografia
  Veinvawe - termokoagulacja naczynek
  Miniflebectomia
  Laserowe leczenie grzybicy paznokci

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Szanowni Państwo
Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler). W terapii stosuję obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia".
Jestem członkiem flebologicznych towarzystw naukowych. Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych jestem w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu jej zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl.
Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl. Kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum POLKARD .

Gabinet certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku 1988 r.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Kilka tygodni temu miałem zabieg i jestem naprawde bardzo zadowolony. Profesjonalne podejscie i doswiadczenie Pana Doktora sprawiły, że wszystko poszło szybko, sprawnie a nóżka jest jak nowa :) Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Witam:)) Dziś byłam na wizycie u p. Krzysztofa Pomorskiego . Jestem bardzo zadowolona z wizyty i profesjonalnego podejścia zarówno do pacjenta i schorzenia. Już poleciłam p. Krzysztofa koleżankom w pracy. Na pewno będę korzystała z jego pomocy jeśli chodzi o żylaki:)) Pozdrawiam:))

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta u dr Pomorskiego i już należę do grona pacjentów, którzy wyrażają te bardzo dobre oceny.. hm.. nie będę oryginalna.. Pan Krzysztof wzbudził moje zaufanie i błyskawicznie podjęłam decyzję, zatem wszystkim poszukującym fachowej porady gorąco polecam poradę dr Pomorskiego. Uprzejmość, doświadczenie i taka oczekiwana przez pacjentów dokładność w opisie problemu, sposobu leczenia i ewentualnych zagrożeń. Dodatkowym, bardzo istotnym plusem jest sposób monitorowania wizyt, rejestracja, słowem czułam się jak ..dopieszczony pacjent. Serdecznie dziękuję i niebawem stawię się na zabieg.

 • bardzo dobry

  Lucyna Ł. Jestem bardzo zadowolona.Wizyta w bardzo miłej i życzliwej atmosferze.Wszystko zostało wyjaśnione.Z niecierpliwością czekam na zabieg i efekty.Dziękuję

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Krzysztof Pomorski ( 17 listopada 2014)

  Dziękuję bardzo, Pani Lucyno, za wybranie mojej praktyki. Zapraszam ponownie i pozdrawiam serdecznie - Krzysztof Pomorski

 • bardzo dobry

  Pan doktor K. Pomorski to przemiły człowiek,rzeczowy i konkretny, w zrozumiały sposób tłumaczy rodzaj schorzenia i ewentualny sposób poradzenia sobie z problemem

 • bardzo dobry

  Dzień dobry, jestem zadowolona z wizyt mojego taty u doktora Pomorskiego:-), to bardzo życzliwy i kompetentny lekarz, wyjaśnił na jakim etapie jest schorzenie i jakiego typu zabiegi są do zrobienia. Tata parę miesięcy temu przeszedł zabieg skleroterapii jednej nogi, który przyczynił się do poprawy stanu jego zdrowia.

 • bardzo dobry

  Pan doktor był bardzo uprzejmy, cierpliwy, wszystko dokładnie tłumaczył, nie denerwował się gdy drążyłam temat, narysował nawet na kartce, bardzo polecam.

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła się o umówionej godzinie. Pan doktor kompetentnie wykonał badanie i przedstawił plan leczenia, jednocześnie udzielając odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

 • bardzo dobry

  Mama jest bardzo zadowolona z wizyty. Dobry sprzęt, kompetentny i życzliwy lekarz. Super podejście łącznie z zamówieniem podkolanówek uciskowych. Mama poleca, a ja sama zamierzam też skorzystać z porady.

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystko zostało mi wyjaśnione. Pan doktor bardzo miły w kontakcie i wzbudzający zaufanie. Polecam z czystym sumieniem:)