lek.

Krzysztof Pomorski

Chirurg, Flebolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Szanowni Państwo
Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich).…
więcej

Adresy i cenniki usług

 • Polkard Centrum Stomatologiczno - Medyczne Lekarzy Specjalistów.

  Jaroszyka 3
  10-687 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Konsultacja z badaniem usg-doppler 150 zł
  Evlt (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
  Skleroterapia
  Drobne zabiegi chirurgiczne (kaszaki, tłuszczaki, włókniaki)
  Cyfrowa fotopletyzmografia
  Veinvawe - termokoagulacja naczynek
  Miniflebectomia
  Laserowe leczenie grzybicy paznokci

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Szanowni Państwo
  Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler). W terapii stosuję obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia".
  Jestem członkiem flebologicznych towarzystw naukowych. Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
  Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych jestem w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu jej zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl. Na tej stronie znajdziecie też Państwo aktualny terminarz wizyt oraz możecie Państwo dokonać rejestracji online na wybrany przez siebie termin konsultacji.
  Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl. Kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum POLKARD .

  Gabinet certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku 1988 r.

Certyfikaty

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta.
  Pan doktor w bardzo prosty i zrozumiały sposób wytłumaczył
  na czym polega badanie,objaśnił dalsze postępowanie i sposób leczenia. W relacji pacjent -lekarz pierwszy raz poczułem się bardzo komfortowo.Nie ma bariery strachu i jakiegoś ogromnego dystansu a na każdym kroku widać przyjaznego super fachowca.
  Bardzo szczerze polecam.

 • Pelna kultura i profesjonalizm.. Wyraznie odczuwalne zainteresowanie pacjentem.Objasnienia i propozycje leczenia sa konkretne i zrozumiale,przez co atmosfera podczas badania staje sie mniej stresujaca.Polecam,z przekonaniem,ze inni pacjenci skorzystaja z tej rekomendacji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowałam się na wizytę u Doktora Pomorskiego po usłyszeniu wielu pozytywnych opinii od moich klientek. Po dosyć długim oczekiwaniu na termin, udało mi sie dostać na wizytę do Pana Doktora. A tam konkretny wywiad, profesjonalne badanie i fachowe porady. Pan Doktor okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Umówiłam się na zaproponowany przez Doktora zabieg i juz po nowym roku będę się cieszyć pięknymi i zdrowymi nogami :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jest bardzo kompetentny, rzeczowo wyjaśnia przesłanki diagnozy, proponuje formy leczenia zwracając uwagę na najbardziej uzasadnioną w danym przypadku. Jest uprzejmy i dba o komfort pacjenta (np. lekarz objaśnia swoje czynności, do dyspozycji są jednorazowe stopki). Gabinet jest przestronny (wygodny dla osób niepełnosprawnych) i odpowiednio doświetlony (co daje pewność, że lekarz może swobodnie obserwować zmiany chorobowe zewnętrzne).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo miły i przede wszystkim kompetentny.Bardzo dokładnie przeprowadza badanie oraz co ważne szczegółowo wyjaśnia na czym polega choroba, jak leczyć itp. Z całą pewnością polecam dr Pomorskiego.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretny, profesjonalny lekarz i bardzo życzliwy człowiek. Polecam wszystkim, przyszłym pacjentkom.

 • Polecam z całego serca! Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, a przy tym miły, z poczuciem humoru. Widać, że podchodzi do każdego indywidualnie. Badanie chociaż trochę krępujące, przebiega sprawnie w miłej atmosferze. Zrozumiale tłumaczy wynik badania i jak będzie wyglądało leczenie. Niczego nie sugeruje. Polecam!

 • D

  Bardzo miłe i profesjonalne potraktowanie pacjenta. Pan doktor dokładnie tłumaczy podłoże i sposób leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczny człowiek.Jako lekarz tłumaczy wnikliwie i dokładnie, bez pośpiechu mimo, że wizyta była na fundusz. Odpowiada na pytania.

 • M

  Świetny kontakt z pacjentem, wysokie kompetencje, spokój, cierpliwość i rzeczowość.Poczucie humoru gratis:) A tak poważnie, uważam, że dr Krzysztof Pomorski, to lekarz z prawdziwego powołania,którego polecam z czystym sumieniem! Rzeczowo i zrozumiale wyjaśnia wszystkie zagadnienia, problemy, a do tego nie "naciąga" na zbędne zabiegi.