lek.

Krzysztof Pomorski

Chirurg, Flebolog

102 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Szanowni Państwo Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuj... więcej

Adresy i cenniki

 • Polkard Centrum Stomatologiczno - Medyczne Lekarzy Specjalistów.

  Jaroszyka 3
  10-687 Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Konsultacja z badaniem usg-doppler 150 zł
  Evlt (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
  Skleroterapia
  Drobne zabiegi chirurgiczne (kaszaki, tłuszczaki, włókniaki)
  Cyfrowa fotopletyzmografia
  Veinvawe - termokoagulacja naczynek
  Miniflebectomia
  Laserowe leczenie grzybicy paznokci

  więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Szanowni Państwo
  Od ponad 20 lat zajmuję się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich). Wykonuję badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler). W terapii stosuję obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia".
  Jestem członkiem flebologicznych towarzystw naukowych. Stale podnoszę swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikiem wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
  Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych jestem w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu jej zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl. Na tej stronie znajdziecie też Państwo aktualny terminarz wizyt oraz możecie Państwo dokonać rejestracji online na wybrany przez siebie termin konsultacji.
  Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl. Kontakt telefoniczny z rejestracją Centrum POLKARD .

  Gabinet certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Flebologiczne.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Medycyna ratunkowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Białymstoku 1988 r.

Certyfikaty

Choroby

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Konkretny, profesjonalny lekarz i bardzo życzliwy człowiek. Polecam wszystkim, przyszłym pacjentkom.

 • bardzo dobry

  Polecam z całego serca! Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, a przy tym miły, z poczuciem humoru. Widać, że podchodzi do każdego indywidualnie. Badanie chociaż trochę krępujące, przebiega sprawnie w miłej atmosferze. Zrozumiale tłumaczy wynik badania i jak będzie wyglądało leczenie. Niczego nie sugeruje. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo miłe i profesjonalne potraktowanie pacjenta. Pan doktor dokładnie tłumaczy podłoże i sposób leczenia.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny człowiek.Jako lekarz tłumaczy wnikliwie i dokładnie, bez pośpiechu mimo, że wizyta była na fundusz. Odpowiada na pytania.

 • bardzo dobry

  Świetny kontakt z pacjentem, wysokie kompetencje, spokój, cierpliwość i rzeczowość.Poczucie humoru gratis:) A tak poważnie, uważam, że dr Krzysztof Pomorski, to lekarz z prawdziwego powołania,którego polecam z czystym sumieniem! Rzeczowo i zrozumiale wyjaśnia wszystkie zagadnienia, problemy, a do tego nie "naciąga" na zbędne zabiegi.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, w pelni fachowy kontakt z pacjentem. Jasne i zrozumiałe tłumaczenia diagnozy i propozycje leczenia

 • bardzo dobry

  Konkretny , zdecydowany , a przy tym taktowny.Podejście do pacjenta - wzorowe .Znajduje czas na szczegółowe opisanie "problemu '' ..Polecam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz i dobry człowiek. Umie wysłuchać pacjenta. Świetna aparatura do badań. Precyzyjna diagnoza. Proponuje różne sposoby wyleczenia. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Gorąco polecam! Lekarz kompetentny, rzeczowy, z podejściem do starszych ludzi. Przemiły, delikatny, z sercem, podchodzi do każdego indywidualnie. Badanie przebiega sprawnie, nawet laik zrozumie o co chodzi. Polecam, polecam, polecam.

 • bardzo dobry

  konsultacja konkretna, wszystko wytlumaczone, brak pospiechu, na prawde pacjent czuje sie spobonie i nie czuje sie splawiany ze ok nastapny prosze