FLEBOMEDICA Krzysztof Pomorski

(125 opinii)

Szanowni Państwo. Zajmujemy się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich) oraz chorób proktologicznych (żylaki odby... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FLEBOMEDICA Krzysztof Pomorski

Jarocka 86

10-699, Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Szanowni Państwo.
Zajmujemy się leczeniem chorób żył kończyn dolnych (żylaki, "pajączki" naczyniowe, owrzodzenia troficzne podudzi, zakrzepica żył głębokich) oraz chorób proktologicznych (żylaki odbytu, szczeliny odbytu itp.). Wykonujemy badania diagnostyczne układu żylnego (USG Duplex-Doppler) oraz badania USG Doppler układu tętniczego (tętnice szyjne, kręgowe, tętnice kończyn górnych i dolnych). Dr Robert Wojsław (proktolog) wykonuje badania diagnostyczne (anoskopia, rektoskopia) z użyciem video ano-rektoskopu. W terapii żylaków kończyn dolnych stosujemy obliterację chemiczną (skleroterapia) oraz miniflebectomię i wewnątrzżylną ablację laserową (EVLT) wykonywane w znieczuleniu miejscowym (tumescencyjnym), w ramach "chirurgii jednego dnia". W terapii chorób proktologicznych stosujemy zabiegi skleroterapii oraz laserowe operacje żylaków odbytu (LHP). W leczeniu szczeliny odbytu dr Wojsław stosuje toksynę botulinową.
Jesteśmy członkami krajowych i międzynarodowych towarzystw naukowych. Stale podnosimy swoją wiedzę i umiejętności będąc uczestnikami wielu konferencji naukowych i szkoleń w Polsce i za granicą.
Stosując praktycznie wszystkie dostępne metody leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych oraz chorób proktologicznych jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednią terapię w każdym stopniu ich zaawansowania. Więcej informacji na temat metod leczenia przewlekłej choroby żył kończyn dolnych oraz diagnostyki i leczenia chorób proktologicznych znajdziecie Państwo na stronie www.flebomedica.pl. Na tej stronie znajdziecie też Państwo aktualny terminarz wizyt oraz możecie Państwo dokonać rejestracji online na wybrany przez siebie termin konsultacji.
Jeżeli informacje na temat zabiegów są niewystarczające, pytania proszę przesyłać na adres: zabiegi@flebomedica.pl. Kontakt telefoniczny z rejestracją FLEBOMEDICA .

Zabiegi

 • EVLT (wewnątrzżylna ablacja laserowa)
 • Skleroterapia
 • Laserowe leczenie hemoroidów (LHP)
 • Leczenie szczeliny odbytu toksyną botulinową
więcej

Choroby

 • żylaki kończyn dolnych
 • żylaki odbytu
 • szczelina odbytu

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Pomorski

  Chirurg, Flebolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: FLEBOMEDICA Krzysztof PomorskiUsługa: EVLT (wewnątrzżylna ablacja laserowa)

   Bardzo profesjonalna, rzeczowa diagnoza.Szybki termin zabiegu niż wskazywał NFZ.Pan doktor wyjaśnił mi bardzo prosto i konkretnie całą procedurę przygotowania,zabiegu jak i rehabilitacji.Serdecznie dziękuję.Nogi jak nowe.Polecam gorąco.

  • D
   Lokalizacja: FLEBOMEDICA Krzysztof PomorskiUsługa: zabiegi kosmetyczne

   Polecam bardzo dr Pomorskiego, świetny lekarz, podejście do pacjentów super. Jestem bardzo zadowolona z świadczeń medycznych w clinice dr Krzysztofa. Uważam, Pan Pomorskiego za świetnego człowieka i lekarza. ????

  Zobacz wszystkie opinie (109) o tym lekarzu


 • Piotr Firkowski

  Chirurg,

  • S
   Lokalizacja: Miejski Szpital Zespolony

   Przez prawie dwa miesiące bylem na oddziale pana doktora, podejście do pacjenta jakiego
   życzę każdemu .Pan doktor Firkowski to klasa w klasie , chcecie mieć pewność że będzie dobrze , wybór jest jeden. Polecam z własnego doświadczenia.

  • E
   Lokalizacja: Miejski Szpital ZespolonyUsługa: Leczenie stopy cukrzycowej z powikłaniami.

   Przez 46 lat pracy w służbie zdrowia tak oddanego pacjentom lekarza jeszcze nie spotkałam,chociaż pracowałam z wieloma dobrymi specjalistami.Pan Doktor to nie tylko wspaniały chirurg o złotych rękach, ale też wyrozumiały, cierpliwy, rozumiejący cierpienie chorego,pełen empatii człowiek,ucieleśnienie marzeń każdego pacjenta.Dziękujemy Panu Doktorze za leczenie, ale też za przywrócenie wiary w to, że są jeszcze lekarze z powołania, dla których przysięga Hipokratesa to nie puste słowa.Ewa I Czesław.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Robert Wojsław

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja zołądka

   Mijają właśnie 2 lata , jak Pan doktor usunął mi żołądek z nowotworem ratując mi życie lub znacznie je przedłużając.Pan doktor to człowiek ,dla którego pacjent jest najważniejszy .Nie mam słów wdzięcznoci i podziękowania za otrzymaną pomoc.Ekspert i fachowiec i bardzo serdeczny człowiek.

  • Lokalizacja: FLEBOMEDICA Krzysztof Pomorski

   Wspaniały lekarz i człowiek. Wszystko wytłumaczył, a nawet więcej niż chciałam. Prócz głównego problemu sam z siebie doradził mi również sporo na moje pozostałe schorzenia, na których też jako chirurg się zna. Kompetentny, ciepły, cierpliwy, po prostu ludzki. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu