lek. Krzysztof Pastuszka

Psychiatra więcej

Szczecin 1 adres

Nr PWZ: 1161220

14 opinii

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Kazimierska 4/2u, Szczecin

200 300 zł

Centrum Medyczne Gumieńce

wizyta kolejna(pierwszorazowa)

Pozostałe usługi


Kazimierska 4/2u, Szczecin

200 300 zł

Centrum Medyczne Gumieńce

wizyta kolejna(pierwszorazowa)Kazimierska 4/2u, Szczecin

200 300 zł

Centrum Medyczne Gumieńce

wizyta kolejna(pierwszorazowa)Kazimierska 4/2u, Szczecin

200 300 zł

Centrum Medyczne Gumieńce

wizyta kolejna(pierwszorazowa)Kazimierska 4/2u, Szczecin

300 zł

Centrum Medyczne GumieńceKazimierska 4/2u, Szczecin

200 300 zł

Centrum Medyczne Gumieńce

wizyta kolejna(pierwszorazowa)Kazimierska 4/2u, Szczecin

200 300 zł

Centrum Medyczne Gumieńce

wizyta kolejna(pierwszorazowa)Kazimierska 4/2u, Szczecin

400 zł

Centrum Medyczne Gumieńce

Moje doświadczenie

O mnie

W latach 2001-2005 lekarz Oddziału Psychiatrycznego SPS ZOZ "Zdroje ( Szczecin ul. Mączna 4) ;
2005-2012 lekarz Centrum Psychia...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychiatria

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gumieńce farmakoterapia

Do Doktora trafiłam z depresją i zaburzeniami lękowymi. Byłam na samym dnie... Już sama rozmowa z doktorem sprawiła , że poczułam chęć do starań aby wyjść z tej czarnej dziury... Pan Krzysztof to wspaniały, miły, empatyczny człowiek. Nie spotkałam nigdy w życiu tak wspaniałego lekarza.Sprawia, że człowiek czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Szczegółowo prowadzi wywiad lekarski, wszystko zapisuje, dopytuje. Nie ocenia, nie patrzy z góry. Leki dobrał idealnie. Bardzo szybko poprawiły mój stan. Teraz jedyne czym się martwię w życiu to ,aby Pan doktor nie zmienił miejsca zamieszkania lub zawodu :) Polecam serdecznie Doktora. Stan psychiatrii w Polsce byłby zupełnie inny, gdyby w gabinetach i szpitalach byli właśnie tacy lekarze jak doktor Pastuszka, życzliwi pacjentom i wykonywali swój zawód z powołania .

C
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gumieńce ocena stanu psychicznego

Do p. doktora trafiłem z ciężką depresją. Miałem ogromne opory żeby w ogóle iść do jakiegokolwiek psychiatry - bałem się oceniania i tego co usłyszę, jednak nie mogłem trafić lepiej. Pan Krzysztof z pełnym zaangażowaniem, wyjaśniając szczegółowo wszystkie drobnostki i odpowaidająć z detalami na wszystkie zadane pytania. Myślałem, że usłyszę, że jestem nienormalny, ale wizyta i nastawienie p. doktora do pacjenta sprawiło, że rozjaśnił mi moją przyszłość, moje obawy i dał nadzieję na kolejne dni. Wyciągnął mnie z głębokiej depresji w ciągu 9 miesięcy. Od moich wizyt polecam p. Doktora osobom, które mają obawy przed wizytą u psychiatry. Serdecznie polecam p. Krzysztofa Pastuszkę.

L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gumieńce konsultacja psychiatryczna

Trafiłam do doktora Pastuszki rok temu z depresja i zaburzeniami lękowymi i uważam, że nie mogłam trafić lepiej ;). Wizyty u p. Pastuszki zawsze mijały w miłej, przyjacielskiej i profesjonalnej atmosferze. W zależności od potrzeby spotkania trwały od 40-60 min. P. Pastuszka dopytuje, wszystko zapisuje co pacjent powie, pomaga opisać problem jeśli trudno go określić, ani przez chwile nie poczułam się niezrozumiana lub oceniona. Jestem po ostatniej wizycie u doktora- schodzę z leków które w ok. 9 miesięcy zadziałały cuda z mała pomocą krótkiej terapii bo akurat w przypadku terapeuty nie miałam takiego szczęścia. Na sam koniec p. Pastuszka upewnił mnie w słuszności pomysłu aby znowu spróbować terapii ale już bez leków i skupić się na problemach typowo nerwicowych które jeszcze ze mną zostały i poinformował o możliwości terapii grupowej na NFZ o czym wcześniej nie miałam nawet pojęcia, że jest taka możliwość. Uważam, że p. Pastuszka jest lekarzem z powołania z ogromną empatią i świetnym podejściem do pacjenta. Ostatnia wizyta utwierdziła mnie w tym na 110% ze względu na to, że spotkałam się z „ciągnięciem” leczenia na siłę z powodów finansowych. Tutaj absolutnie…… wręcz przeciwnie doktor zwrócił uwagę jak powiedziałam, że chce zacząć terapię ale ze względów finansowych jeszcze nie wiem kiedy, stąd pojawiło się polecenie terapii na nfz- nie było to konieczne była to inicjatywa p. Pastuszki co tylko pokazuje jakie podejście ma lekarz. Priorytetem jest pomoc i to najbardziej cenię w doktorze. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam! Te 9 miesięcy było przełomem w moim życiu które otworzyło drogę na lepszą, zdrowszą przyszłość pełnej energii, chęci do życia i rozwoju. Dziękuję.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gumieńce konsultacja psychiatryczna

Na początku było wszystko ok.Pan doktor przepisał leki ale po pewnym czasie lęki zaczęły mi się nasilać i nie mogłam się skontaktować z doktorem.Nie odbierał telefonu ,nie odpisywał na SMS a ja miałam coraz większe lęki. Gdy wreszcie się odezwał to przepisał mi końska dawkę leku po której czułam się jeszcze gorzej.Po pewnym czasie znalazłam innego psychiatra który dobrał mi odpowiednią dawkę i moje samopoczucie się poprawiło.Ja miałam zle doświadczenie z Panem doktorem


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wspaniały lekarz! Bardzo zaangażowany,dba o dobro swojego pacjenta. Proponuję różne rozwiązania,wszytko szczegółowo wyjaśnia. Jestem zachwycona Panem Doktorem i z całego serca polecam!


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gumieńce konsultacja psychiatryczna

Niesamowite zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Olbrzymim plusem jest możliwość wykonania telefonu w sytuacji kryzysowej. Bardzo dobry dobór leków. Pan doktor pomógł mi przejść zaburzenia depresyjno-lekowe. Polecam z całego serca.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gumieńce

Pan doktor Pastuszka, to człowiek, który wykonuje swój zawód z powołania i profesjonalnie. Ponadto jest bardzo empatyczny i ludzki. Zawsze poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzebuje pacjent. Zbiera dokładny i rzeczowy wywiad- nie tylko na pierwszej wizycie, ale i na każdej kolejnej. Dzięki temu dobiera odpowiednie leki dla każdego w poszczególnych etapach leczenia. Gdy pojawia się za dużo efektów ubocznych leków- zmienia lek na taki, który będzie najbardziej odpowiadał pod daną osobę. Zawsze w razie wypadku, można się z Panem doktorem skontaktować telefonicznie (Doktor bardzo szybko odpowiada). Pan Krzysztof wszystko dokładnie zapisuje na kartce przeznaczonej dla nas, aby pacjent się nie pogubił w leczeniu. Dzięki leczeniu u Pana Pastuszki wychodzę na prostą w swoim życiu. Dzięki Niemu terapia nie jest,aż tak uciążliwa i każdy powinien ją przejść bez większych problemów. Jeśli ktoś szuka lekarza, który podejdzie do Niego ze zrozumieniem i empatią to polecam skorzystać z usług Pana Doktora.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Lekarz - cudotwórca ! Pierwszy lekarz, który zamiast bezmyślnie przepisywać leki najpierw przeprowadził 1,5 h wywiad z pacjentem ( pytania dotyczyły przebytych chorób, chorób dziedzicznych występujących w rodzinie, trybu życia, etc. ) Po raz pierwszy od dawna uwierzyłam w to, że nie zwariowałam oraz przekonałam się, że w kwestii moich dolegliwości ( agorafobia ) nie ma mowy o wstydzie. Trafna w 100% diagnoza oraz leki, które nie spowodowały u mnie skutków ubocznych ani uzależnienia ( widać, że lekarz ma wiedzę na temat farmakologii oraz swojej specjalizacji, co w dzisiejszych czasach - zwłaszcza wśród lekarzy psychiatrów nie jest wcale takie oczywiste ) Nie ma mowy o "eksperymentowaniu" z farmakologią - leki przepisywane w oparciu o lata praktyki i pewność, że na tym etapie pomogą zrobić krok do przodu. Pan doktor zdaje się szczerze i niewymuszenie przejmować losem pacjenta i "chce" mu szczerze pomóc. Czuję się zaopiekowana i ufam Panu doktorowi. Mam pewność, że ten lekarz wie, co robi. To dzięki niemu po raz pierwszy od lat poszłam do pracy, myślę o podjęciu terapii, chcę wrócić na studia i korzystać z życia. Wierzę, że mi pomoże :) Polecam każdemu !!! Wdzięczna pacjentka :)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Gumieńce huśtawka nastroju i powrót depresji

Lekarz ma talent i dar, wykonuje pracę z powołaniem, szczery bardzo miły, dobrze dobiera leki, polecam.


E
Profil zweryfikowany

Polecam wszystkim , wspaniały lekarz zawsze ma czas wysłucha pomoże ,wielki człowiek :) Pozdrawiam Panie doktorze Ewa Mączka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania