Dr n. med.

Krzysztof Nadgrodkiewicz

Neurolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

  Wspaniały lekarz, profesjonalista, a poza tym ciepły, miły człowiek. Wyczerpująco odpowiada na pytania, potrafi rozmawiać z pacjentem i rodziną także o rzeczach trudnych i beznadziejnych rokowaniach. Szczery i konkretny, a zarazem empatyczny. Mogę śmiało powiedzieć, że uratował życie mojej mamie.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

   Wspaniały lekarz, profesjonalista, a poza tym ciepły, miły człowiek. Wyczerpująco odpowiada na pytania, potrafi rozmawiać z pacjentem i rodziną także o rzeczach trudnych i beznadziejnych rokowaniach. Szczery i konkretny, a zarazem empatyczny. Mogę śmiało powiedzieć, że uratował życie mojej mamie.

  • Od ponad roku leczę się u doktora Nadgrotkiewicza. Jest profesjonalistą w każdym calu oraz bardzo ciepłym, sympatycznym człowiekiem. To lekarz, którego bez wahania można polecić każdej osobie borykającej się z problemami neurologicznymi.

  • Wspaniały lekarz i człowiek. Posiada wiedzę na najwyższym światowym poziomie. Leczę się u niego od dłuższego czasu z bardzo dobrym skutkiem. Polecam go każdemu gdyż jest wysokiej klasy specjalistą, który stawia ludzi na nogi. Widać że neurologia jest jego pasją. Krzysztof F.

  • F

   To pasjonat, który działa perfekcyjnie. Cechuje go ogromna wiedza neurologiczna na światowym poziomie. Szczerze polecam!

  • J

   Nie polecam. Jest to lekarz, który swoim zachowaniem utwierdził mnie w przekonaniu, że każda negatywna opinia o jego pracy, jest w pełni uzasadniona.

  • N

   Jestem mile zaskoczona bo wbrew złym opiniom o radomskich lekarzach mogę powiedzieć że trafiam na dobrych neurologów. Do tej pory miałam styczność z 3 lekarzami tej specjalności i każdy z nich zajął się mną tak jak można sobie wymarzyć. Co do dr Nadgrodkiewicza to świetny specjalista , zawsze uśmiechnięty i pomocny . Mam nadzieję że szybka diagnoza i leczenie pozwoli zapomnieć mi o bólu. Dodatkowe punkty dla oddziału pod kierownictwem pana doktora. Niestety rzadkością są tak mili pracownicy jak na tym oddziale zarówno lekarze jak i pielęgniarki , nie zapominając o reszcie personelu.

  • J

   znam doktora prywatnie , znam tez wielu neurologów z tzw klinicznej stolicy

   powiek krótko bo późno i nie ma sie co rozpisywać

   cudowny człowiek
   fantastyczny specjalista-mistrz w swojej dziedzinie
   Zaznaczam że wiem co pisze

   pozdrawiam serdecznie

  • L

   Bardzo dobry fachowiec, czuły na cierpienia, wyrozumiały, wspaniały w diagnostyce.Napisała Lidia z Kozienic.

  • D

   ANIOŁ A NIE LEKARZ !!!! ;-D Jak by wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta i chorób, to wszyscy byliby okazami zdrowia. Mnie dr Nadgrodkiewicz zdiagnozował już na pierwszej wizycie ,a na drugiej, jak już przyszłam z wykonanym rezonansem magnetycznym, diagnoza się w pełni potwierdziła. Trzy dni po tym byłam już po operacji na kręgosłup lędźwiowy, z czego jestem niemiłosiernie zadowolona, ponieważ dr Krzysztof zorganizował mi wszystko natychmiast w najlepszej klinice neurochirurgii w Warszawie, gdzie trafiłam pod opiekę z \"najwyższej półki\" ;-) TO WSZYSTKO NA NFZ ;-)
   Teraz już jestem tydzień po operacji i czuję się świetnie. Polecam tego lekarza i marzę, żeby wszyscy byli tacy.

  • Ż

   jestem po konsultacji z dr Nadgrodkiewiczem . Mogę powiedzieć, że jest świetnym lekarzem, na pewno zna się na rzeczy i chce pomóc ludziom , to się ceni. Chociaż nie musiał, to poświęcił mi dużo czasu. Przeprowadza dokładne wywiady. Naprawdę duży plus dla tego pana;) Polecam.