dr n. med.

Krzysztof Nadgrodkiewicz

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Od ponad roku leczę się u doktora Nadgrotkiewicza. Jest profesjonalistą w każdym calu oraz bardzo ciepłym, sympatycznym człowiekiem. To lekarz, którego bez wahania można polecić każdej osobie borykającej się z problemami neurologicznymi.

 • Wspaniały lekarz i człowiek. Posiada wiedzę na najwyższym światowym poziomie. Leczę się u niego od dłuższego czasu z bardzo dobrym skutkiem. Polecam go każdemu gdyż jest wysokiej klasy specjalistą, który stawia ludzi na nogi. Widać że neurologia jest jego pasją. Krzysztof F.

 • To pasjonat, który działa perfekcyjnie. Cechuje go ogromna wiedza neurologiczna na światowym poziomie. Szczerze polecam!

 • Nie polecam. Jest to lekarz, który swoim zachowaniem utwierdził mnie w przekonaniu, że każda negatywna opinia o jego pracy, jest w pełni uzasadniona.

 • Jestem mile zaskoczona bo wbrew złym opiniom o radomskich lekarzach mogę powiedzieć że trafiam na dobrych neurologów. Do tej pory miałam styczność z 3 lekarzami tej specjalności i każdy z nich zajął się mną tak jak można sobie wymarzyć. Co do dr Nadgrodkiewicza to świetny specjalista , zawsze uśmiechnięty i pomocny . Mam nadzieję że szybka diagnoza i leczenie pozwoli zapomnieć mi o bólu. Dodatkowe punkty dla oddziału pod kierownictwem pana doktora. Niestety rzadkością są tak mili pracownicy jak na tym oddziale zarówno lekarze jak i pielęgniarki , nie zapominając o reszcie personelu.

 • znam doktora prywatnie , znam tez wielu neurologów z tzw klinicznej stolicy

  powiek krótko bo późno i nie ma sie co rozpisywać

  cudowny człowiek
  fantastyczny specjalista-mistrz w swojej dziedzinie
  Zaznaczam że wiem co pisze

  pozdrawiam serdecznie

 • Bardzo dobry fachowiec, czuły na cierpienia, wyrozumiały, wspaniały w diagnostyce.Napisała Lidia z Kozienic.

 • ANIOŁ A NIE LEKARZ !!!! ;-D Jak by wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta i chorób, to wszyscy byliby okazami zdrowia. Mnie dr Nadgrodkiewicz zdiagnozował już na pierwszej wizycie ,a na drugiej, jak już przyszłam z wykonanym rezonansem magnetycznym, diagnoza się w pełni potwierdziła. Trzy dni po tym byłam już po operacji na kręgosłup lędźwiowy, z czego jestem niemiłosiernie zadowolona, ponieważ dr Krzysztof zorganizował mi wszystko natychmiast w najlepszej klinice neurochirurgii w Warszawie, gdzie trafiłam pod opiekę z \"najwyższej półki\" ;-) TO WSZYSTKO NA NFZ ;-)
  Teraz już jestem tydzień po operacji i czuję się świetnie. Polecam tego lekarza i marzę, żeby wszyscy byli tacy.

 • jestem po konsultacji z dr Nadgrodkiewiczem . Mogę powiedzieć, że jest świetnym lekarzem, na pewno zna się na rzeczy i chce pomóc ludziom , to się ceni. Chociaż nie musiał, to poświęcił mi dużo czasu. Przeprowadza dokładne wywiady. Naprawdę duży plus dla tego pana;) Polecam.

 • Od 8 lat leczymy u dr Nadgrodkiewicza córkę i jesteśmy mu wdzięczni za wszystko. Nigdy (ale to nigdy) nie było żadnych symptomów, że głównym celem Jego pracy jest pieniądz!!!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online