Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Al. Jerozolimskie 65/79 , Śródmieście, Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo miły lekarz, ale niestety nie poznał się na bolącej nodze dziecka. Stwierdził, że trzeba zrobić wkładki ortopedyczne. Zapisaliśmy więc dziecko do Centrum Rehabilitacji w Ursusie (bo tam robią wkładki) i okazało się, że mieści się w normie i nie trzeba ich robić... Fizjoterapeutka z tego centrum obejrzała nogę dziecka i powiedziała, że dziecku przeskoczyła kość i mu ją od razu nastawiła.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz pojawił się z ok. 15 minutowym opóźnieniem. Byłam na kontroli bioderek syna, kontrola przebiegła sprawnie, lekarz wytłumaczył, jak przytrzymać syna. Musiałam zabrać ze sobą córkę, którą bardzo nieprzyjemnie potraktował. Zasmuciła się, bo chciała być blisko, żeby widzieć, na czym polega badanie syna. Zamiast jej wytłumaczyć, dlaczego muszę go trzymać i być bliżej lub dać mi dokończyć wytłumaczenie jej sytuacji, nakrzyczał na nią, że jak się nie uspokoi, to wyrzuci ją z gabinetu.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Salve Medica Warszawa

Gorąco polecam, córka pod opieką doktora od narodzin i jesteśmy zadowoleni. Wizyta sprawnie i z konkretnym wskazówkami.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu pytania

Pan Doktor reprezentuje bardzo wysoki poziom kultury osobistej. Jest bardzo taktowny i uprzejmy, rozmawiałem z nim już 2 razy i za każdym razem bardzo poważnie podszedł do mojego problemu.


B
Użytkownik zweryfikowany

Na mój kręgosłup który boli mnie od dobrego 1,5 roku zalecił mi (UWAGA!) basen... Jak za taką radę to strasznie drogo zapłaciłam. Ogólnie powiedział mi wszystko to co miałam napisane w wynikach rtg.
Nie polecam.I
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz bardzo miły i uprzejmy. Na tym koniec pozytywów. Lekarz dotknął kolana i wydał diagnozę. Kolano bolało dalej wiec skonsultowałam sie z inny ortopeda, który całkowicie inaczej podszedł do sprawy łącznie z wykonaniem RTG. Oczywiście inna diagnoza. Tym razem trafna. Nie polecam tego lekarza. Gdyby nie wizyta u inego lekarza, skończyłoby sie operacja


M
Użytkownik zweryfikowany

Jako aktywny sportowiec amator u Doktora Majewskiego leczyłem do tej pory już trzy urazy ortopedyczne: zmiany chondromalacyjne kłykcia przyśrodkowego oraz powierzchni udowej rzepki II stopnia, skręcenie i naderwanie stawu barkowo-obojczykowego, podejrzenie złamania wyrostka dziobiastego kości łokciowej. Zawsze zanim Doktor przystąpił do badania przeprowadzał wywiad w jaki sposób doszło do urazu i jakie są objawy. W zasadzie zanim doszło do badania manualnego Doktor trafnie oceniał rodzaj urazu co następnie potwierdzał badaniem i oględzinami manualnymi. W każdym przypadku następnie byłem kierowany na USG/RTG w zależności od urazu. W przypadku urazu kolana były różne opcje podejścia do leczenia. Doktor przedstawił mi możliwości, powiedział jak będzie przebiegało leczenie i jakie mogą być konsekwencje. Z urazami barku i kolana byłem z wizytą również u innych lekarzy gdzie diagnoza Doktora Majewskiego się potwierdzała, lecz w przypadku urazu kolana uparcie byłem kierowany na drogą i niekoniecznie skuteczną rehabilitację, natomiast w przypadku urazu barku inny lekarz powiedział, że po dwóch tygodniach powinienem odstawić temblak, gdy uraz dokuczał mi blisko 5 tygodni co było zdecydowanie bliższe diagnozie Doktora Majewskiego. Po wyżej wymienionych doświadczeniach z innymi lekarzami, oraz Doktorem Majewskim mogę zdecydowanie polecić tego lekarza. Dla mnie będzie to zawsze ortopeda pierwszego wyboru.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Majewski i jego żona byli moimi (i mojej rodziny) lekarzami rodzinnymi przez ok. 10 lat. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wczesniej ani później nie spotkałem tak zaangażowanych lekarzy. Doktor Majewski podczas każdej mojej wizyty w gabinecie interesował sie nie tylko "jednostka chorobową" ale pacjentem jako całością. Zawsze czułem się wysłuchany i widziałęm że doktor stara sie wypytać o więcej niż tylko powierzchowne objawy tak by starać się znależć przyczyne choroby i ew. wychwycić inne zmiany w moim zdrowiu na jakie ew. należało zwrócić uwage. Gdy pewnego roku niespodziewanie zachorowałem i znalazłem sie w szpitalu oddalonym o 30 km. od mojego miejsca zamieszkania, doktor odnalazł mnie i odwiedził w szpitalu. Podobna troske wykazywał zawsze o wszystkich członków mojej rodziny. Z czystym sumieniem moge powiedzieć, że życzę każdemu spotkac takiego Lekarza, przez duże "L" na swojej drodze. To naprawdę nie czesto sie zdarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

U dr miałam wizytę w szpitalu na Wołoskiej. Dr Majewski spojrzał na kartę wypisową ze szpitala, pomacał noge i orzekł skręcenie kolana. Nie było mu potrzebne żadne badanie, nawet RTG. Nie wytłumaczył czym dokładnie jest skręcenie kolana i jak postępować z takim urazem, ze zniecierpliwieniem odpowiadał na zadawane pytania. Cała wizyta odbyta z podejsciem "na szybko" i kolejny pacjent. Ponieważ kolano bardzo mnie bolało, poszłam na wizytę do innego ortopedy, który dokładnie zbadał kolano, zlecił RTG i TK i okazało się, że mam złamaną nasadę kości piszczelowej i potrzebna jest operacja! Dlatego nie polecam takiego "specjalisty".


R
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana dr Majewskiego trafiłem w czerwcu br. W badaniu USG stwierdzono u mnie uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej, naderwanie więzadła pobocznego piszczelowego i uszkodzenie III stopnia więzadła krzyżowego przedniego (całkowite zerwanie). Pan dr w ogóle mnie nie zbadał. Ograniczył się jedynie do zajrzenia do dokumentacji. Stwierdził, że nie mam całkowicie zerwanego więzadła krzyżowego przedniego bo jest to uszkodzenie IV stopnia. Ja odpowiedziałem mu, że nie jestem lekarzem, ale nie ma takiego uszkodzenia (oczywiście wcześniej zasięgnąłem porady innych lekarzy a także sam przeczytałem w internecie). Gdy mu to powiedziałem wyraźnie się speszył. Potem już byłem bardzo niemiło traktowany przez niego. Prawie nakrzyczał na mnie. Stwierdził, że jak nogę zginam to jest wszystko ok. Wyszedłem od niego z przeświadczeniem, że jestem symulantem. Po wizycie u tego lekarza poszedłem do innego. 23.07.13 przeszedłem operację tego kolana: Rozpoznano u mnie podczas operacji "Łąkotka przyśrodkowa: uszkodzenie typu dzioba papugi od wiadra w rogu tylnym, więzadło krzyżowe przednie: całkowicie uszkodzone, chondromolacja III/IVo chrząstki. Zastosowano: rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego lewego kolana ze ścięgna m. półścięgnistego, usunięcia fragmentu łąkotki przyśrodkowej, rekonstrukcja chrząstki z użyciem mikrozłamań. Lekarz, który mnie operował stwierdził że miałem bardzo zniszczone i uszkodzone kolano. Ponadto gdy przyszedłem do lekarza, który mnie operował na pierwszą wizytę najpierw mi sam osobiście zbadał kolano wyginając nogę na różne sposoby. Potem tylko zerknął chwilę na dokumentację, gdyż w wyniku badania nogi już wiedział jakie są uszkodzenia w kolanie. Jego opinia była krótka - operacja. Podsumowując nie polecam tego lekarza.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania