Krzysztof Kopiec

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

47 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Lift-MedUsługa: niepłodność

  Bardzo mądry lekarz. Diagnozuje i leczy zgodnie z aktualnymi standardami, świetnie robi USG, uważnie słucha, dokładnie bada i ma niesamowitą intuicję! Ponadto Pan Doktor jest bardzo fajnym człowiekiem, cierpliwym, taktownym, delikatnym. Wie jak pomóc, omawia na bieżąco plan działania, co sprawia, że czuję się bezpiecznie i mu ufam. Odpowiada na wszystkie pytania, nawet te głupie i wstydliwe. Ma poczucie humoru i taką normalność, która sprawia, że wizyty nie są dodatkowym stresem.

 • S
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3Usługa: ciąża zagrożona

  Najlepszy Lekarz i szczerze Dobry Człowiek. Ratuje życie i zdrowie. Ma potężną wiedzę i charakteryzuje go niezwykła zaradność, zaangażowanie i ludzka empatia. Nie ma na świecie wielu takich ludzi... Genialny Człowiek w Idealnym miejscu. Wyrazy uznania Panie Doktorze i wszelkich dóbr.

 • K
  Lokalizacja: Lift-MedUsługa: konsultacja położnicza

  Najlepszy lekarz jakiego znam, sympatyczny ,pomocny w razie jakichkolwiek pytań można do niego zadzwonić a to bardzo ważne.

 • E
  Lokalizacja: Lift-MedUsługa: prowadzenie ciazy

  Dlugo szukalam lekarza ktory poprowadzi moja ciaze. I bardzo dobrze trafilam , wizyty mile przyjemne zawsze panuje mila atmosfera w gabinecie, dobrze nawiazuje kontakt z pacjentka i mezem ,duzo poswieca czasu podczas wizyt. Zawsze mozna zadzwonic zapytac odpowiada nawet na glupie czasem pytania:) to dla mnie wazne bo to moja pierwsza ciaza a nie jest latwa i kolorowa bo jednoczesnie bylam pod opieka kardiologa i endokrynologa. Pacjentki poznaje , pamieta czesto z nazwiska to bardzo mile . Wiecej takich lekarzy z powolania na tym swiecie :-) Polecam w 1000%

 • B
  Lokalizacja: Lift-Med

  Świetny lekarz. Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze, mam poczucie że nie jestem kolejną pacjentką, którą trzeba "szybko załatwić" i wołać następną, wręcz przeciwnie, poświęci Tobie tyle czasu ile potrzebujesz, odpowie na wszystkie pytania, rzuci jakąś zabawną anegdotkę by rozładować atmosferę. Nawiązuje dobre relacje z pacjentem, co sprawia że ja mu ufam i czuję się swobodnie w jego gabinecie.Badanie wykonywane jest bezboleśnie. Był ze mną przy moich poronieniach i bardzo mnie i męża wspierał, zlecił szereg badań...i był też przy szczęśliwym porodzie:) Gorąco polecam

 • Lokalizacja: Lift-MedUsługa: kontrola przebiegu ciąży

  Świetny doktor. Bez skrępowania można powiedzieć o wszelkich dolegliwościach. Dopytuje o stan zdrowia, samopoczucie, przegląda dokładnie wyniki badań, doradza co poprawić w diecie. Rozmowny, na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiada. Miłe podejście do pacjentki. Przy badaniu delikatny, wizyta bez pośpiechu. Polecam.

 • Dr Kopiec to profesjonalista w każdym calu! Zawsze ma czas, można o wszystko zapytać nigdy nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Dokładnie omawia problem i zakres leczenia (jeśli zachodzi potrzeba), każdy nawet błachy problem traktuje poważnie i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Radzi sobie z każdym problemem. Dr w przeciwieństwie do innych jest bardzo delikatny podczas badania, dzięki czemu wizyta przebiega zawsze w miłej atmosferze, ponadto Pan doktor jest zawsze uśmiechnięty co sprawia że wizyta jest naprawdę przyjemna, a nie przykrą koniecznością ! Co najważniejsze nie ma sztywnej bariery lekarz / pacjent. Pan doktor to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam, polecam wszystkim którzy chcą poczuć się swobodnie. ☺

 • M

  Długo szukałam ginekologa, który poprowadzi moją ciążę, wysłucha obaw, narzekań i odpowie na szereg pytań. Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo i po pierwszej wizycie wiedziałam, że to doskonały lekarz, empatyczny, oddany swojej pracy, a przede wszystkim wzbudzający zaufanie. Profesjonalny, spostrzegawczy, trafnie diagnozuje problem a ogromna wiedza (zdecydowanie szersza niż lekarzy z dłuższym stażem!), wnikliwość i dokładność są niewątpliwie mocną stroną Pana Doktora. Cierpliwie towarzyszył mi przez całą ciążę monitorując wszystko, odpowiadając na pytania (nawet te najbardziej osobliwe) i wysłuchując moich trosk. Jest ciepłą, miłą i sympatyczną osobą, słucha uważnie. Zawsze pozostaje w kontakcie telefonicznym z pacjentką, a jeśli nie może odebrać – oddzwania. Gdy moja panika sięgała zenitu i „coś tam” wymyślałam - potrafił uspokoić i sprowadzić na ziemię, przy czym nigdy nie lekceważy problemu. Diagnostykę USG przeprowadza bardzo dokładnie, bez pośpiechu. Podczas badania mówi wszystko, wykonuje sporo zdjęć Maluszka. Atmosfera bardzo miła i przyjazna dla Rodziców. Jest nie tylko dobrym specjalistą, ale też dobrym człowiekiem a poza wiedzą, jest lekarzem z powołania, którego nie dosięgnęła (i oby nie dosięgnęła) rutyna i znieczulica! Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i życzę wielu sukcesów!

 • Wreszcie udało mi się trafić na lekarza, który podszedł profesjonalnie do sprawy. To właśnie dzięki doktorowi Krzysztofowi czuję się dziś dużo lepiej. Wizyta nie trwa tylko kilka minut, tak jak było to w innych przypadkach. Pan doktor wysłuchał mnie, zbadał, wyjaśnił co i jak i przede wszystkim powiedział, że wszystko będzie dobrze...Jest też niesamowicie ciepłym i sympatycznym człowiekiem. Cieszę się że właśnie do Niego trafiłam i mam tylko nadzieję, że w przyszłości i moją ciążę poprowadzi. Tak, że drogie Panie naprawdę polecam wizytę u tego profesjonalisty. Życzę powodzenia Panie doktorze i pozdrawiam serdecznie ;)

 • W

  Jeszcze raz chciałabym bardzo ale to bardzo podziękować Panie Doktorze za wspaniałą opiekę w czasie ciąży oraz podczas pobytu w szpitalu. Za niesamowitą cierpliwość, zrozumienie i troskę, a przede wszystkim za zdrową córeczkę! Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny mógł prowadzić w przyszłości moją kolejną ciążę. To naprawdę lekarz z powołania, a o takiego trudno w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam serdecznie! Szczęśliwa mama :)