Adresy (3)

Cegielniana 14, Rybnik
Lift-Med

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
32 661.....


Dr. Šmerala 27,
Gyncentrum Ostrava IVF

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Zatrudniony na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku.Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Cegielniana 14, Rybnik

Brak informacji o cenie

Lift-Med

Pozostałe usługi

Cytologia


Cegielniana 14, Rybnik

Brak informacji o cenie

Lift-Med


USG


Cegielniana 14, Rybnik

Brak informacji o cenie

Lift-Med


USG ginekologiczne transvaginalne


Cegielniana 14, Rybnik

Brak informacji o cenie

Lift-Med


USG piersi


Cegielniana 14, Rybnik

Brak informacji o cenie

Lift-Med


Zwykła wizyta


Cegielniana 14, Rybnik

Brak informacji o cenie

Lift-Med

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
57 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Lokalizacja: Lift-Med konsultacja ginekologiczna

„Mam nadzieję, że w przyszłości poprowadzi moją ciąże” - część komentarza, który wystawiłam doktorowi cztery lata temu. I tak też się stało. Z całego serca dziękuje za opiekę, za to, że mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy, za to, że tyle razy sprowadzał mnie na ziemię, uspokajał, nie lekceważąc przy tym żadnej mojej obawy i wreszcie za to, że tak długo oczekiwany syn jest ze mną- cały i zdrowy! Taki lekarz jak doktor Kopiec jest tylko jeden. Profesjonalista naprawdę z powołania. Panie doktorze życzę wszystkiego dobrego a przede wszystkim dużo siły. Pozdrawiam serdecznie!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3

Niezwykle delikatny i wyrozumiały dla pacjenta w trudnej sytuacji. Wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy. Pełen profesjonalizm. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 skracanie szyjki macicy

Super ginekolog jako jedyny wykonał mi dobrze pomiar szyjki i pocieszył jak inni straszyli operacja. Bardzo miły i ludzki ginekolog każdemu takiego życzę, co prawda nie jest moim lekarzem prowadzącym ale myśle, ze w przyszłości i przy 2 ciąży on mi ja poprowadzi bo jest bardzo profesjonalny.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lift-Med prowadzenie ciąży

Rewelacyjny lekarz naprawdę, polecam wszystkim. Doktor Kopiec to bardzo miły, otwarty, wyrozumiały człowiek, lekarz z powołania. Dokładnie tłumaczy, słucha, wnikliwie przegląda wyniki badań. Wizyta przebiega w miłej atmosferze bez pośpiechu, badanie wykonuje bardzo delikatnie i bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Mało jest takich lekarzy jak Doktor Kopiec. Polecam.

Jeszcze raz z czystym sumieniem mogę polecić dr. Kopca. To naprawdę bardzo dobry lekarz wyróżniający się bardzo wysoką kulturą osobistą, sympatyczny i empatyczny człowiek. To lekarz do którego wraca się z przyjemnością. Dzięki doktorowi jego ogromnej wiedzy i doświadczeniu udało nam się z mężem zajść w upragnioną ciążę. Dziś nasza córka Maja jest już z nami. Podczas całego okresu ciąży wiedziałam że jestem pod bardzo dobrą opieką. Wizyty bez pośpiechu doktor poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Każde badanie wykonywał bardzo delikatnie, badanie usg bardzo szczegółowe. Wszystkie wyniki badań zlecane i wnikliwie analizowane. Ogromnym plusem jest stały kontakt telefoniczny z doktorem w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości można napisać lub zadzwonić doktor zawsze z serdecznością odpowiadał. Atmosfera w gabinecie zawsze miła a przede wszystkim nie krępująca, chociaż dobrze pamiętam jak bardzo się stresowałam i wstydziłam pierwszej wizyty jednak nie potrzebnie, doktor bardzo szybko wzbudził we mnie duże zaufanie dał się poznać jako sympatyczny i ludzki człowiek. Każdej z nas życzę takiego lekarza któremu naprawdę zależy na dobru i zdrowiu pacjentki.
Panie doktorze ja osobiście jeszcze raz dziękuję za pomoc, opiekę, rady, rozmowy, a przede wszystkim za córkę. Wszystkiego dobrego doktorze i do zobaczenia na kolejnych wizytach.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lift-Med ciąża

Pan doktor jest jednym z niewielu lekarzy z prawdziwego powołania. Podchodzi do swoich pacjentek z empatią i zrozumieniem. Kiedy trafiłam do niego do gabinetu po raz pierwszy, byłam załamana postawą innych lekarzy, którzy nie potrafili/ nie chcieli podjąć się prowadzenia ciąży kobiety po 40 stce!!! Pan doktor nie tylko podniósł mnie na duchu, że damy radę, ale także prowadził całą ciążę tak fachowo, że ja, która miałam tylko 10 procent szans zostałam mamą w 42 roku życia. Muszę podziękować z całego serca, że nie bał się podjąć ryzyka, że wspierał mnie i cierpliwie tłumaczył każdą wątpliwość. Wreszcie podjął się przeprowadzenia wraz z Panem ordynatorem trudnego porodu, który uratował mi życie. Polecam Pana doktora, bo takich lekarzy, którzy ludzko podchodzą do swoich pacjentów, jest mało.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lift-Med

Podczas usg jamy brzusznej pani doktor była zaniepokojona wyglądem jednego z moich jajników i zaleciła konsultację ginekologiczną i usg transwaginalne. Taki był cel mojej wizyty. Z przebiegu samej wizyty jestem bardzo zadowolona. Pan doktor nie śpieszył się, spokojnie wszystko tłumaczył. Z własnej inicjatywy powiedział mi więcej niż oczekiwałam, między innymi na temat mojej płodności ;) Wizyta rozpoczęła się z półgodzinnym opóźnieniem w stosunku do umówionej godziny, ale doceniam, że każda pacjentka może spędzić w gabinecie tyle czasu, ile potrzebuje. Myślę, a nawet jestem pewna, że w przyszłości wrócę do pana doktora.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lift-Med ciąża

U Pana doktora pierwszy raz zjawiłam się na rutynowe badania USG, cytologia. Wydał się jak najbardziej kompetentny. Później zdecydowałam się prowadzić u niego ciążę. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze. Ciąża przebiegała prawidłowo. Czasem miałam wrażenie że pan doktor ma krótką pamięć gdyż na każdej wizycie okazywało się że nie pamięta tego co mówił na poprzedniej :) często miewal opóźnienie w gabinecie. Jednak ogólna ocena jest bardzo dobra. Oprócz tego że doktor jest miły i sympatyczny przede wszystkim zaopiekiwal się mną osobiście gdy trafiłam na porodowke. Nie dał zrobić mi krzywdy podejmował decyzję szybko i konkretnie za co jestem mu bardzo wdzięczna. Wszystkiego dobrego Panie Krzysztofie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 odebranie porodu

Czytam tutaj dobre opinie na temat doktora ze zdziwieniem poniewaz ja niestety jestem bardzo rozczarowana doktorem ponieważ bardzo późno zareagował o cesarskim cięciu nawet położne mówiły że gdy niema przez dłuższy czas postępu porodu to trzeba działać a nie czekać na cud.
Kobieta ma się cieszyć że urodzi ,a nie się martwić czy przezyje ona sama i jej dziecko lecz niestety tak było w mojej sytuacji i nie życzę żadnej kobiecie tego stresu i niepewności co ja przeżyłam. Nie polecam doktora .


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lift-Med poronienia nawykowe

Z Panem Krzysztofem poznałam się stosunkowo niedawno, jednak zaskoczył mnie swoją kompetencją oraz podejściem. Potrafi zbudować świetną relację z pacjentką.
Przyszłam do niego po dwóch nieudanych ciążach, jednej zakończonej w trzecim trymestrze (26 tydzień) drugiej w 9 tygodniu. Pan doktor wysłał mnie oraz partnera na szereg badań, które dały kompletny obraz sytuacji. Nie każdy lekarz wiedziałby jak postąpić w takim ciężkim przypadku. Czekamy na trzecią, pozytywną szanse :). Jak najbardziej polecam Pana doktora. Świetny lekarz ginekolog szczególnie w ciążach zagrożonych, trudnych przypadkach i przy poronieniach nawykowych


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Lift-Med ciąża

Szczerze polecam! Dr Kopiec to nie tylko bardzo dobry lekarz ale też wyjątkowo miły człowiek. Wykazuje się dużą opiekuńczością wobec swoich pacjentek. Dużą zaletą jest jego dostępność, a co za tym idzie, możliwość bieżącego kontaktu. Warto wspomnieć, że dr Kopiec jest jednym z lekarzy w rybnickim oddziale ginekologiczno-położniczym. Przebywając na oddziale pod jego opieką, pacjentka czuje się zaopiekowana i bezpieczna. Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Zatrudniony na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku.Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki