Krzysztof Kopiec

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

49 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Lift-MedUsługa: ciąża

  Szczerze polecam! Dr Kopiec to nie tylko bardzo dobry lekarz ale też wyjątkowo miły człowiek. Wykazuje się dużą opiekuńczością wobec swoich pacjentek. Dużą zaletą jest jego dostępność, a co za tym idzie, możliwość bieżącego kontaktu. Warto wspomnieć, że dr Kopiec jest jednym z lekarzy w rybnickim oddziale ginekologiczno-położniczym. Przebywając na oddziale pod jego opieką, pacjentka czuje się zaopiekowana i bezpieczna. Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze.

 • A
  Lokalizacja: Lift-Med

  Rewelacyjny lekarz naprawdę, polecam wszystkim. Doktor Kopiec to bardzo miły, otwarty, wyrozumiały człowiek, lekarz z powołania. Dokładnie tłumaczy, słucha, wnikliwie przegląda wyniki badań. Wizyta przebiega w miłej atmosferze bez pośpiechu, badanie wykonuje bardzo delikatnie i bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Mało jest takich lekarzy jak Doktor Kopiec. Polecam.

 • A
  Lokalizacja: Lift-MedUsługa: niepłodność

  Bardzo mądry lekarz. Diagnozuje i leczy zgodnie z aktualnymi standardami, świetnie robi USG, uważnie słucha, dokładnie bada i ma niesamowitą intuicję! Ponadto Pan Doktor jest bardzo fajnym człowiekiem, cierpliwym, taktownym, delikatnym. Wie jak pomóc, omawia na bieżąco plan działania, co sprawia, że czuję się bezpiecznie i mu ufam. Odpowiada na wszystkie pytania, nawet te głupie i wstydliwe. Ma poczucie humoru i taką normalność, która sprawia, że wizyty nie są dodatkowym stresem.

 • S
  Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3Usługa: ciąża zagrożona

  Najlepszy Lekarz i szczerze Dobry Człowiek. Ratuje życie i zdrowie. Ma potężną wiedzę i charakteryzuje go niezwykła zaradność, zaangażowanie i ludzka empatia. Nie ma na świecie wielu takich ludzi... Genialny Człowiek w Idealnym miejscu. Wyrazy uznania Panie Doktorze i wszelkich dóbr.

 • K
  Lokalizacja: Lift-MedUsługa: konsultacja położnicza

  Najlepszy lekarz jakiego znam, sympatyczny ,pomocny w razie jakichkolwiek pytań można do niego zadzwonić a to bardzo ważne.

 • E
  Lokalizacja: Lift-MedUsługa: prowadzenie ciazy

  Dlugo szukalam lekarza ktory poprowadzi moja ciaze. I bardzo dobrze trafilam , wizyty mile przyjemne zawsze panuje mila atmosfera w gabinecie, dobrze nawiazuje kontakt z pacjentka i mezem ,duzo poswieca czasu podczas wizyt. Zawsze mozna zadzwonic zapytac odpowiada nawet na glupie czasem pytania:) to dla mnie wazne bo to moja pierwsza ciaza a nie jest latwa i kolorowa bo jednoczesnie bylam pod opieka kardiologa i endokrynologa. Pacjentki poznaje , pamieta czesto z nazwiska to bardzo mile . Wiecej takich lekarzy z powolania na tym swiecie :-) Polecam w 1000%

 • B
  Lokalizacja: Lift-Med

  Świetny lekarz. Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze, mam poczucie że nie jestem kolejną pacjentką, którą trzeba "szybko załatwić" i wołać następną, wręcz przeciwnie, poświęci Tobie tyle czasu ile potrzebujesz, odpowie na wszystkie pytania, rzuci jakąś zabawną anegdotkę by rozładować atmosferę. Nawiązuje dobre relacje z pacjentem, co sprawia że ja mu ufam i czuję się swobodnie w jego gabinecie.Badanie wykonywane jest bezboleśnie. Był ze mną przy moich poronieniach i bardzo mnie i męża wspierał, zlecił szereg badań...i był też przy szczęśliwym porodzie:) Gorąco polecam

 • Lokalizacja: Lift-MedUsługa: kontrola przebiegu ciąży

  Świetny doktor. Bez skrępowania można powiedzieć o wszelkich dolegliwościach. Dopytuje o stan zdrowia, samopoczucie, przegląda dokładnie wyniki badań, doradza co poprawić w diecie. Rozmowny, na wszelkie dodatkowe pytania chętnie odpowiada. Miłe podejście do pacjentki. Przy badaniu delikatny, wizyta bez pośpiechu. Polecam.

 • Dr Kopiec to profesjonalista w każdym calu! Zawsze ma czas, można o wszystko zapytać nigdy nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Dokładnie omawia problem i zakres leczenia (jeśli zachodzi potrzeba), każdy nawet błachy problem traktuje poważnie i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Radzi sobie z każdym problemem. Dr w przeciwieństwie do innych jest bardzo delikatny podczas badania, dzięki czemu wizyta przebiega zawsze w miłej atmosferze, ponadto Pan doktor jest zawsze uśmiechnięty co sprawia że wizyta jest naprawdę przyjemna, a nie przykrą koniecznością ! Co najważniejsze nie ma sztywnej bariery lekarz / pacjent. Pan doktor to najlepszy lekarz do jakiego trafiłam, polecam wszystkim którzy chcą poczuć się swobodnie. ☺

 • M

  Długo szukałam ginekologa, który poprowadzi moją ciążę, wysłucha obaw, narzekań i odpowie na szereg pytań. Do Pana Doktora trafiłam przypadkowo i po pierwszej wizycie wiedziałam, że to doskonały lekarz, empatyczny, oddany swojej pracy, a przede wszystkim wzbudzający zaufanie. Profesjonalny, spostrzegawczy, trafnie diagnozuje problem a ogromna wiedza (zdecydowanie szersza niż lekarzy z dłuższym stażem!), wnikliwość i dokładność są niewątpliwie mocną stroną Pana Doktora. Cierpliwie towarzyszył mi przez całą ciążę monitorując wszystko, odpowiadając na pytania (nawet te najbardziej osobliwe) i wysłuchując moich trosk. Jest ciepłą, miłą i sympatyczną osobą, słucha uważnie. Zawsze pozostaje w kontakcie telefonicznym z pacjentką, a jeśli nie może odebrać – oddzwania. Gdy moja panika sięgała zenitu i „coś tam” wymyślałam - potrafił uspokoić i sprowadzić na ziemię, przy czym nigdy nie lekceważy problemu. Diagnostykę USG przeprowadza bardzo dokładnie, bez pośpiechu. Podczas badania mówi wszystko, wykonuje sporo zdjęć Maluszka. Atmosfera bardzo miła i przyjazna dla Rodziców. Jest nie tylko dobrym specjalistą, ale też dobrym człowiekiem a poza wiedzą, jest lekarzem z powołania, którego nie dosięgnęła (i oby nie dosięgnęła) rutyna i znieczulica! Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i życzę wielu sukcesów!