Krzysztof Jurczyk

Psychiatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Krzysztof Jurczyk przyjmuje w jednym gabinecie

 • Specjalizacja

  Lekarz Krzysztof Jurczyk to to jedyny lekarz o specjalizacji psychiatra w miejscowości Czechowice-Dziedzice na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Psychiatra to 20. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Kontakt

  Ten psychiatra nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

 • Salus

  Sienkiewicza 8
  43-502 Czechowice-Dziedzice, śląskie

  110
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

3 opinie

 • Mam nieodparte wrażanie, że bardzo wiele opinii o lekarzach pisanych jest po prostu przez "konkurencję" czyli innych lekarzy i polega na jak największym zepsuciu opinii danemu specjaliście. Przykład doktora Jurczyka jest bardzo dobry. Proszę sobie wyobrazić, że styczność z lekarzami psychiatrami mam od '98 roku, ponieważ wtedy zaczęły się moje problemy zdrowotne. Doktor Jurczyk to jeden z najlepszych psychiatrów z jakimi miałem do czynienia i piszę to po wizytach u naprawdę wielu innych. Zapewne wielu czytających jest dopiero przed wizytą i szuka informacji, ponieważ po prostu nie wie czego może spodziewać się po wizycie u psychiatry. Powiem tylko tyle, że na pewno w tym przypadku nie ma czego się obawiać. Nie będzie sytuacji typu "Co Panu jest? Ok. Tu jest recepta. Zapłać, Do widzenia". To nie ten typ człowieka. Tutaj można liczyć na to pełne zainteresowanie naszym problemem i szczerą chęć pomocy, a do tego skutecznej pomocy. Chyba jako pacjentom, na tym najbardziej nam zależy.

 • Nie ma prawidłowego podejścia do pacjenta. Na pewno nie jest to lekarz z powołania. Sam swoją osobą zniechęca pacjenta aby przyszedł do niego drugi raz. NIE POLECAM TEGO LEKARZA. Sprawia wrażenie,że o wszystko podejrzewa pacjenta. Jak dla mnie nie jest to dobry lekarz

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Praca lekarza psychiatry,to ciężka i odpowiedzialna praca. Ocena pracy psychiatry winna być dokonana przede wszystkim przez najbliższą rodzinę pacjenta,która na pewno zauważy i nie przeoczy umiejetności lekarza.
  Mam zamiar skorzystać w wiedzy i doświadczenia zawodowego dr.K.Jurczyka .
  I dokonam sama oceny jego kompetencji ,kwalifikacji,podejścia do pacjenta.
  Dlatego negatywne wpisy o dr.K.Jurczyku nie zniechecają mnie,gdyz zostały napisane przez anonimowe osoby,które nie mają odwagi podpisać się z imienia i nazwiska.
  I.P.