dr n. med.

Krzysztof Dalke

Laryngolog

<strong>Zakres oferowanych usług</strong>:
• Konsultacje laryngologiczne: http://krzysztofdalke.pl/
- badanie nosa i zatok
- badanie krtani i gardła więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Zakres oferowanych usług:
  • Konsultacje laryngologiczne: http://krzysztofdalke.pl/
  - badanie nosa i zatok
  - badanie krtani i gardła
  - badanie ucha
  • Zabiegi operacyjne: www.larmedica.eu :
  - zabiegi w obrębie jamy ustnej
  - zabiegi nosa i zatok
  - operacje endoskopowe zatok
  - operacje przegrody nosa
  - zabiegi z zakresu krtani
  - zabiegi z zakresu szyi

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Choroby

 • zapalenia zatok
 • schorzenia ucha
 • schorzenia krtani
 • schorzenia gardła
 • skrzywienie przegrody nosa, operacje zatok przynosowych

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora Dalke i uważam że jest człowiekiem otwartym, nie boi się jak inni laryngolodzy operacji zatok, która u mnie jest bardzo niebezpieczna. Dał mi nadzieję...Reszta zależy od Kliniki gdzie Pan Doktor operuje. Anestezjolog musi wydać zgodę czy się podejmie usypiania mnie do operacji.Oprócz tego mam torbiel szyszynki co jest też niebezpieczne przy tej operacji zatok klinowych i jeszcze jest potrzebna wizyta u neurochirurga. Chcę zrobić u Dr. Dalke operację prywatnie, ponieważ już tak długo choruję i żaden laryngolog nie chce mi pomóc z pewnych powodów. Boją się. Nie potrzebnie wydawałam pieniądze u innych lekarzy, a z renty nie mam tego dużo. Dr.Dalke jest bardzo miłym człowiekiem i przede wszystkim jego odwaga mnie podniosła na duchu. Mam nadzieję że do operacji dojdzie jak najszybciej, a Dr. Dalke nigdy w życiu nie zapomnę jeśli mi pomoże. Okaże się w praniu jak to będzie. Serdecznie pozdrawiam i polecam mimo że Dr. tani nie jest jeśli chodzi o wizyty, lecz warto.

 • M
  Lokalizacja: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu

  Dr Dalke wykonał u mnie operację usunięcia torbieli z podstawy czaszki. Jestem bardzo wdzięczna doktorowi, że z pełnym powodzeniem wykonał to trudne zadanie, ktorego nie podjęli się lekarze z mojego szpitala. Dziś mija rok od operacji - bóle głowy zniknęły, nie ma problemów z błędnikiem - jest bardzo dobrze. Dziękuję, Panie Doktorze, za bezinteresowne podjęcie się zadania, tym bardziej że nie byłam pacjentką ani gabinetu prywatnego, ani poradni przyszpitalnej w Grudziądzu. Dr Krzysztof Dalke reprezentuje etos dobrego lekarza.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz kompetentny, bardzo miły w kontakcie. Wykonał zabieg usunięcia polipow z nosa. Od tej pory mogę normalnie oddychać, czuję zapachy. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Laryngologiczny Krzysztof Dalke http://krzysztofdalke.plUsługa: Zwykła wizyta

  Wspaniały lekarz , wybitny specjalista , najlepszy laryngolog . Dziękuję Panie Doktorze ! Po wielu latach bezowocnej tułaczki po laryngologach , sterydach i antybiotykach trafiłam do Pana Doktora . Mądre spojrzenie , endoskopia na miejscu- trafna diagnoza . Czekałam na operację w ramach NFZ i po bardzo złych doświadczeniach w Poznaniu bałam się czy tym razem operacja odbędzie się zgodnie z ustalonymi decyzjami [ W Poznaniu czekałam dwa lata na FESS a wykonano u mnie korektę przegrody , problemy z zatokami zostały ] . Nie byłam niestety stałą pacjentką , mogłam sobie pozwolić tylko na tą jedną wizytę o Pana Doktora . Byłam przyjęta z wielką kulturą , Pan Doktor pamiętał o mnie i zoperował wszystko co było do zrobienia [ w Poznaniu usłyszałam ze nie opłaca się łączyć procedur bo NFZ nie zapłaci za parę ] . Po operacji nie musiałam brać ani jednej tabletki przeciwbólowej ! Nos nawet nie jest obrzęknięty , obecnie oddycham pierwszy raz swobodnie , czuję zapachy i jestem pod wielkim wrażeniem kompetencji i talentu Pana Doktora . Z całego serca dziękuję , za wszystko . Operację , serce i równe traktowanie wszystkich pacjentów . Dziękuję Panie Doktorze ! Dorota Kubicka operacja FESS Osielsk 16 . 05 2017

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z wizyty u lekarza jestem zadowolona.Jest on sympatyczny i kompetentny.Jako jedyny zainteresował się płytą cd z wynikami z tomografii komputerowej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty rozmowy i późniejszego załatwienia całej sprawy. Miałem robione obie przegrody nosowe z którymi walczyłem od dziecka. Pierwszy raz miałem robiony zabieg w "bizielu" w 2000 roku ale niestety bez efektów. W przeciągu ostatnich dwóch lat miałem przez doktora wykonane dwa zabiegi przegrody nosa. Dodam ,że praktycznie nie oddychałem a teraz żyję w pełnym komforcie oddychania przez nos.Dodatkowo ustąpiły problemy z zatokami. Ja gorąco polecam bardzo dobry fachowiec wie co robi. A jeżeli ktoś ma pytania to niech pyta lekarza i nie czeka na nie wiadomo co. Pozdrawiam zadowolony kuracjusz.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zbyt długie oczekiwanie w kolejce pomimo umówienia na odpowiednią godzinę.Małe zainteresowanie moją chorobą,być może dlatego,że na korytarzu czekało mnóstwo ludzi. Pan doktor jako fachowiec w swojej dziedzinie jest możne i ok, ale odniosłem wrażenie małego zainteresowania mną jako pacjentem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor poświęcił mi uwagę, odpowiedział na moje pytania. Rzeczowo i w miłej atmosferze. Polecam.

 • D

  Pan doktor bardzo sympatyczny, konkretny. Potrafi jasno wyjaśnić diagnozę i sposób leczenia. Na skutki muszę poczekać bo dopiero zaczynam leczenie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwsze wrażenie pozytywne, ale to dopiero pierwsza wizyta "rozpoznawcza". Okaże się po wynikach badań. Na pewno zupełnie inna diagnoza i inne badania niż u poprzednich lekarzy.