Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bukowa 9, Starogard Gdański
Gabinet lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 1982r.jestem zwązany ze środowiskiem medycznych w Starogardzie Gdańskim. Uzyskałem tytul specja...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Alergologia
  • Pediatria

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział Starogard Gdański konsultacja alergologiczna

Pan doktor wszystko mi ładnie wyjaśnił. Otrzymałem przydatne porady odnośnie mojej alergii. Bardzo polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet lekarski Inny

Jako jedyny lekarz nigdy nie odmówił mi wizyty nawet w tym samym dniu gdy potrzebowaliśmy pomocy. Uprzejmy, duża wiedza, cierpliwość nawet do najmniejszych i marudnych dzieci. Można Panu śmiało zaufać, potrafi zdiagnozować dziecko na samym początku choroby gdy jeszcze nie ma wszystkich objawów. Ważne jest to, że można zadzwonić w każdej chwili po poradę. Interesuje się pacjentami. Serdecznie polecam.


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz wyleczył moje dziecko od razu dał dobrą diagnozę życzliwy oby wszyscy tacy lekarze byli jak on


G
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy pediatra w Starogardzie, faktycznie ceni sobie za porade ale dla dobra dziecka warto wydac. Szkoda tylko biedniejszych rodzin ktorych dzieci cierpia a nie stac ich na porady.Wydalam mase kasy na niby przeziebienia i grypy,faszerowalam dziecko nie potrzebie antybiotykami itp.Lekarka nie chciala mi dac skierowania na dalsze badania, w koncu poszlam do Pana Cichonia! I ku mojemu zaskoczeniu wykryl chorobe od razu i trafil z lekami od razu!!!!


G
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy lekarz w Starogardzie.Leczy moje dzieci i jestem b. zadowolona.Jest miły,konkretny i co najważniejsze,wytłumaczy rodzicom wszystko od A do Z.


I
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry ale baaardzo drogi, chirurg dziecięcy ordynator oddz. za prywatną wizytę w trójmieście kasuje 80zł.
```
Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
```


P

Lekarz stawiający zawsze dobrą diagnozę i prowadzący skuteczne leczenie. Zyczliwy do dziecka.Nie podoba mi się, że ktoś pisze, że za drogi.Nieładnie najpierw skorzystać z Jego rady, a później tak się wypowiadać...Najważniejsze, że jest dobrym pediatrą i to do nas należy wybór, czy poprosimy Go o pomoc mając na uwadze dobro naszego dziecka. Lekarz nie sprowadza nas na siłę do swego gabinetu.


W

Bardzo dobry i adekwatnie drogi. Ale potrafi wyciągnąć dzieci z wszystkiego i to bez antybiotyków. Lepszego w Stg nie ma...


P

Ostatnio chyba doktor przesadza ze stawkami.150 za wizytę to przesada.Litości doktorze.To tyle co profesor akademicki .Ale co do kompetencji bez uwag.


A

Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.Długie lata leczył moje dziecko i byłam bardzo zadowolona.Zawsze pełen poświęcenia,oddany dzieciom.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 1982r.jestem zwązany ze środowiskiem medycznych w Starogardzie Gdańskim. Uzyskałem tytul specja...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Alergologia
  • Pediatria

Powiązane wyszukiwania