lek.

Krzysztof Bojar

verifiedCreated with Sketch.

Seksuolog, Ginekolog

40 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
650 odwiedzin w ciągu 30 dni

Gabinet seksuologiczny Większość ludzi decydując się na wizytę u seksuologa odczuwa duży stres - niepotrzebnie! Staram się rozładować napięcie i emocje związane ze zgłaszanym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Polozniczy i SeksuologicznyUsługa: wizyta ginekologiczna

  Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Jestem zadowolona. Pan doktor naprawdę przyjazny, gabinet godny polecenia :)

 • Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Polozniczy i Seksuologiczny

  Pan doktor jest bardzo kompetentnym czlowiekiem. Jestem pacjentka juz od 3 lat i nigdy nie zamienilabym lekarza na innego. Znajduje czas na porady telefoniczne w trudnych sytuacjach. Bardzo kompetentny, delikatny, doswiadczony. Lekarz wymarzony. Raz zmuszona bylam poddac sie badaniu u innego lekarza przez wzglad na komisje i nie prYpuszczalam jak inni lekarze okrutnie traktuja pacjentów w przeciwienatwie do Pana Krzysztofa. Polecam bardzo goraco.

 • M
  Lokalizacja: Prosen Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: wizyta ginekologiczna

  Mieszane uczucia. Pan doktor, owszem, ma dużą wiedzę, jest kulturalny, ale... Pieniądze wyrzuciłam w błoto. Bardzo naciskał na terapię, mimo, że byłam przekonana, że problem jest fizyczny, nie psychiczny. Po dwóch spotkaniach okazało się że to ja miałam rację, doktor rozłożył ręce, powiedział, że mój problem jest nieuleczalny. Potwierdził, że jeśli chodzi o współżycie zawsze będę gorsza od innych kobiet i że lepiej żebym zaczęła wprawiać się w udawaniu przyjemności... Przykre wrażenie.

  Krzysztof Bojar2018-04-16

  Przykro mi ,ale z tego co pamiętam przebieg tych wizyt był inny niż opisuje Pani Magdalena.Według mnie pacjentka wymagała psychoterapii u psychologa ,który poprowadzi terapię seksuologiczną -na co nie wyrażała zgody.Żadnemu pacjentowi nigdy nie powiedziałem,że problem jest nieuleczalny.Zasadą terapii jest nie odbieranie choremu nadziei.Problem udawania przeżywania orgazmu był może wspomniany w rozmowie w formie żartu,ale Pani odebrała to dosłownie,przykro mi z tego powodu.
  Oczywiscie jesli Pani uważa,że "pieniądze zostały wyrzucone w błoto" to jestem gotowy zwrócić honorarium za wizyty.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prosen Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: wizyta ginekologiczna

  To była moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Pan Krzysztof wszystko dokładnie mi wyjaśnił co będzie robił, w jakim celu oraz poruszyliśmy tematy, o których niewiele wiedziałam. Bardzo cieszę się, że tak dokładnie został przeprowadzony wywiad przed badaniem oraz to, że bardzo duży nacisk kładziony jest na coroczne badania kontrolne. Teraz czekam na wyniki cytologii :) Zdecydowanie polecam wszystkim!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Polozniczy i SeksuologicznyUsługa: wizyta ginekologiczna

  Lekarz bardzo miły i kompetentny, widać że posiada duże doświadczenie. Prowadzi rzeczowy wywiad z pacjentem i dobiera odpowiednie leczenie.Polecam:)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny SeksuologicznyUsługa: wizyta seksuologiczna

  Lekarz o duzej wiedzy i wspanialym podejsciu do pacjenta. Zero skrepowania podczas wizyty. Badanie bezbolesne a to rzadkie. Polecam z calego serca!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Polozniczy i SeksuologicznyUsługa: wizyta ginekologiczna

  Bardzo kompetentny, miły i rzeczowy lekarz. Przeprowadził szczegółowy wywiad, wysłuchał, nie pospieszał. Po pracy widać duże doświadczenie. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny SeksuologicznyUsługa: wizyta ginekologiczna

  ANIA. Jestem bardzo zadowolona z wizytu u pana doktota który wykonał Zabieg obnizenia narządu rodnego bez operacji chirurgicznej. Po wyjściu z gabinetu odczułam ulgę i zniknął dyskomfort. Po za tym pan doktor jest cudownym lekarzem z ktorym można porozmawiać ,opowiedziedż o swoich problemach.Jest bardzo ciepłą osobą, miły kulturalne,poprostu pan doktor z wielką klasą, Jak do tej pory nie spotkałam takiego lakarza, Polecam

 • ...jestem 6 dni po wizycie u dr Bojara i już po wyjściu z gabinetu i po zabiegu dot. "nieoperacyjnego leczenia obniżenia i wypadania macicy" - odczuwam, że problem z którym przyszłam - zniknął.....Jestem wprost zszokowana, ze tak przyjażnie, kulturalnie można traktować pacjenta jak czyni to dr Krzysztof Bojar. O wszystko można zapytać, żadnego najbardziej naiwnego pytania - lekarz nie pozostawi bez szczegółowej odpowiedzi czy wyjaśnienia...obecnie egzystuję i wykonuję swoje ulubione zajęcia - tak jak przed moim problemem z którym zwróciłam się do p.Doktora...ale jestem z siebie dumna, że udało mi się dotrzeć do tak kompetentnego, wyrozumiałego Doktora-profesjonalisty ! - Anna

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo dobry, kompetentny :) zanotuje wszystkie ważne informacje, wysłucha co masz do powiedzenia, nie patrzy dziwnie na człowieka i z wizyty wychodzi się zadowolonym i poczuciem że, jest się w dobrych rękach ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet seksuologiczny

  Większość ludzi decydując się na wizytę u seksuologa odczuwa duży stres - niepotrzebnie!

  Staram się rozładować napięcie i emocje związane ze zgłaszanym problemem w trakcie naszej pierwszej rozmowy. Wizyta trwa 30 minut, umawiamy się zawsze na konkretną godzinę.

  Gabinet seksuologiczny jest nastawiony na udzielanie pomocy ludziom mającym problemy we współżyciu seksualnym i trudności w funkcjonowaniu w związkach partnerskich.

  Gabinet seksuologiczny zapewnia pacjentom pełną dyskrecję. Prowadzącego praktykę obowiązuje ścisłe przestrzeganie tajemnicy lekarskiej. Dokumentacja pacjentów jest dostępna tylko dla lekarza seksuologa.

  Specjalistyczną praktykę lekarską w zakresie seksuologii prowadzę od 1992 roku.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Zdjęcia