lek.

Krzysztof Bojar

Seksuolog, Ginekolog

38 opinii +dodaj

Umów wizytę 638 odwiedzin w ciągu 30 dni

Gabinet seksuologiczny Większość ludzi decydując się na wizytę u seksuologa odczuwa duży stres - niepotrzebnie! Staram się rozładować napięcie i emocje związane ze zgłaszanym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Ginekologiczno-Polozniczy i Seksuologiczny

  ul.Sienkiewicza 12
  08-500 Ryki, lubelskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Usg od 70 zł
  Krioterapia nadżerki od 300 zł
  Wizyta seksuologiczna 180 zł
  Zwykła wizyta
  Cytologia 50 zł
  Wizyta ginekologiczna 120 zł
  Wizyta ginekologiczna studentki od 60 zł

  więcej

 • Prosen Przychodnia Specjalistyczna

  Płocka 17 lok. 23, Wola
  01-231 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Wizyta seksuologiczna 200 zł
  Wizyta ginekologiczna 150 zł
  Badanie cytologiczne 50 zł
  Wizyta ginekologiczna studentki 70 zł
  Wizyta seksuologiczna studenci studiów dziennych 100 zł
 • Gabinet Specjalistyczny Seksuologiczny

  Głęboka 10 lok.31
  20-612 Lublin, lubelskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Cytologia 50 zł
  Wizyta ginekologiczna studentki 70 zł
  Wizyta seksuologiczna studenci studiów dziennych 100 zł
  Wizyta seksuologiczna 200 zł
  Wizyta ginekologiczna 150 zł
  Zwykła wizyta

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Prosen Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: wizyta ginekologiczna

  Mieszane uczucia. Pan doktor, owszem, ma dużą wiedzę, jest kulturalny, ale... Pieniądze wyrzuciłam w błoto. Bardzo naciskał na terapię, mimo, że byłam przekonana, że problem jest fizyczny, nie psychiczny. Po dwóch spotkaniach okazało się że to ja miałam rację, doktor rozłożył ręce, powiedział, że mój problem jest nieuleczalny. Potwierdził, że jeśli chodzi o współżycie zawsze będę gorsza od innych kobiet i że lepiej żebym zaczęła wprawiać się w udawaniu przyjemności... Przykre wrażenie.

  Krzysztof Bojar2018-04-16

  Przykro mi ,ale z tego co pamiętam przebieg tych wizyt był inny niż opisuje Pani Magdalena.Według mnie pacjentka wymagała psychoterapii u psychologa ,który poprowadzi terapię seksuologiczną -na co nie wyrażała zgody.Żadnemu pacjentowi nigdy nie powiedziałem,że problem jest nieuleczalny.Zasadą terapii jest nie odbieranie choremu nadziei.Problem udawania przeżywania orgazmu był może wspomniany w rozmowie w formie żartu,ale Pani odebrała to dosłownie,przykro mi z tego powodu.
  Oczywiscie jesli Pani uważa,że "pieniądze zostały wyrzucone w błoto" to jestem gotowy zwrócić honorarium za wizyty.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prosen Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: wizyta ginekologiczna

  To była moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Pan Krzysztof wszystko dokładnie mi wyjaśnił co będzie robił, w jakim celu oraz poruszyliśmy tematy, o których niewiele wiedziałam. Bardzo cieszę się, że tak dokładnie został przeprowadzony wywiad przed badaniem oraz to, że bardzo duży nacisk kładziony jest na coroczne badania kontrolne. Teraz czekam na wyniki cytologii :) Zdecydowanie polecam wszystkim!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Polozniczy i SeksuologicznyUsługa: wizyta ginekologiczna

  Lekarz bardzo miły i kompetentny, widać że posiada duże doświadczenie. Prowadzi rzeczowy wywiad z pacjentem i dobiera odpowiednie leczenie.Polecam:)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny SeksuologicznyUsługa: wizyta seksuologiczna

  Lekarz o duzej wiedzy i wspanialym podejsciu do pacjenta. Zero skrepowania podczas wizyty. Badanie bezbolesne a to rzadkie. Polecam z calego serca!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Polozniczy i SeksuologicznyUsługa: wizyta ginekologiczna

  Bardzo kompetentny, miły i rzeczowy lekarz. Przeprowadził szczegółowy wywiad, wysłuchał, nie pospieszał. Po pracy widać duże doświadczenie. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Specjalistyczny SeksuologicznyUsługa: wizyta ginekologiczna

  ANIA. Jestem bardzo zadowolona z wizytu u pana doktota który wykonał Zabieg obnizenia narządu rodnego bez operacji chirurgicznej. Po wyjściu z gabinetu odczułam ulgę i zniknął dyskomfort. Po za tym pan doktor jest cudownym lekarzem z ktorym można porozmawiać ,opowiedziedż o swoich problemach.Jest bardzo ciepłą osobą, miły kulturalne,poprostu pan doktor z wielką klasą, Jak do tej pory nie spotkałam takiego lakarza, Polecam

 • ...jestem 6 dni po wizycie u dr Bojara i już po wyjściu z gabinetu i po zabiegu dot. "nieoperacyjnego leczenia obniżenia i wypadania macicy" - odczuwam, że problem z którym przyszłam - zniknął.....Jestem wprost zszokowana, ze tak przyjażnie, kulturalnie można traktować pacjenta jak czyni to dr Krzysztof Bojar. O wszystko można zapytać, żadnego najbardziej naiwnego pytania - lekarz nie pozostawi bez szczegółowej odpowiedzi czy wyjaśnienia...obecnie egzystuję i wykonuję swoje ulubione zajęcia - tak jak przed moim problemem z którym zwróciłam się do p.Doktora...ale jestem z siebie dumna, że udało mi się dotrzeć do tak kompetentnego, wyrozumiałego Doktora-profesjonalisty ! - Anna

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo dobry, kompetentny :) zanotuje wszystkie ważne informacje, wysłucha co masz do powiedzenia, nie patrzy dziwnie na człowieka i z wizyty wychodzi się zadowolonym i poczuciem że, jest się w dobrych rękach ;)

 • Co tu dużo mówić ! Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą, skrupulatny, nieśpieszący się, z ciepłym spojrzeniem i klasą. Można poczuć się przy nim swojo, bez skrępowania mówić o swoich problemach i ani razu nie spojrzy się dziwnie na człowieka tylko wysłucha i odpowie na pytania. Zaleci potrzebne badania, zbada, odnotuje w swoim zeszycie wszystkie ważne informacje i rzetelnie z pełnym profesjonalizmem zaleci leczenie. Tacy lekarze co skarby jakich mało. Bardzo polecam bo dba o pacjenta!

 • To bardzo dobry lekarz,który uratował mi życie 16lat temu.Sytuacja była beznadziejna dzieki panu doktorowi żyję. Długa i ciężka operacja i zaangażowanie jak pan doktor włożył by mnie uratować...bo liczyla się każda minuta....Jestem panu bardzo wdzięczna....Życzę dużo zdrowia i bardzo dziękuję z całego serca...Barbara Filipek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet seksuologiczny

  Większość ludzi decydując się na wizytę u seksuologa odczuwa duży stres - niepotrzebnie!

  Staram się rozładować napięcie i emocje związane ze zgłaszanym problemem w trakcie naszej pierwszej rozmowy. Wizyta trwa 30 minut, umawiamy się zawsze na konkretną godzinę.

  Gabinet seksuologiczny jest nastawiony na udzielanie pomocy ludziom mającym problemy we współżyciu seksualnym i trudności w funkcjonowaniu w związkach partnerskich.

  Gabinet seksuologiczny zapewnia pacjentom pełną dyskrecję. Prowadzącego praktykę obowiązuje ścisłe przestrzeganie tajemnicy lekarskiej. Dokumentacja pacjentów jest dostępna tylko dla lekarza seksuologa.

  Specjalistyczną praktykę lekarską w zakresie seksuologii prowadzę od 1992 roku.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Zdjęcia