lek.

Krzysztof Bielicki

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr Krzysztof Bielicki jest specjalistą ginekologii i położnictwa z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nadrzędnym celem jego praktyki jest dbanie o bezpieczeństwo i komfort pacjentek, co… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr Krzysztof Bielicki jest specjalistą ginekologii i położnictwa z ponad 20-letnim doświadczeniem. Nadrzędnym celem jego praktyki jest dbanie o bezpieczeństwo i komfort pacjentek, co osiąga indywidualnym i empatycznym podejściem w połączeniu ze stosowaniem najnowszych standardów ambulatoryjnej opieki ginekologiczno-położniczej.

  Dr Bielicki uważa, że postęp medycyny jaki dokonuje się w ostatnich latach, ze szczególnym uwzględnieniem genetyki, możliwości stosowania w praktyce wyrafinowanych badań molekularnych i biochemicznych czy spektakularnego rozwoju jakości obrazowania ultrasonograficznego, a także dzięki wykorzystaniu narzędzi informatycznych w algorytmizacji optymalnego postępowania, daje odpowiednio przygotowanemu lekarzowi szansę na znaczącą poprawę jakości życia jego pacjentek.

  Od 2011 roku jest lekarzem certyfikowanym i audytowanym przez Fetal Medicine Foundation (FMF); nr ID: 78674. Należy do elitarnego grona ginekologów (około 70 w Polsce) posiadających certyfikaty wszystkich kompetencji ultrasonograficznego badania 1 trymestru, badań dopplerowskich płodu i matki oraz oceny szyjki macicy ciężarnej, a także przechodzących pozytywnie coroczny audyt FMF wiarygodności badań, co potwierdza najwyższą wartość diagnostyczną wykonywanych przez nich prenatalnych badań USG.
  Pozytywne AUDYTY FMF corocznie od 2012r.


  W Centrum Zdrowia Kobiety CORFAMED specjalizuje się:

  w profilaktyce nowotworów złośliwych narządu płciowego kobiety, stosując najskuteczniejsze metody i algorytmy diagnostyczno-terapeutyczne:
  w zapobieganiu i wczesnym wykrywaniu raka szyjki macicy
  - cotesting, cytologia płynna (LBC), cotesting PLUS, HPV, test p16/Ki67,
  - kolposkopia z biopsją wg najskuteczniejszego zmodyfikowanego protokołu POI,
  - protokół kwalifikacji do krioablacji - nieinwazyjne leczenie pacjentek ze zmianami przednowotworowymi, które planują w przyszłości ciążę;
  w zapobieganiu i wczesnym wykrywaniu raka endometrium
  - specjalistyczna diagnostyka ultrasonograficzna z zastosowaniem Dopplera i protokołu IETA,
  - sampling endometrialny/Pipella;
  w zapobieganiu i wczesnym wykrywaniu raka jajnika
  - specjalistyczna diagnostyka ultrasonograficzna z zastosowaniem Dopplera i obrazowania 3D/4D,
  - ocena markerów nowotworowych,
  - protokół i algorytm IOTA do oceny ryzyka raka jajnika;
  w zapobieganiu i wczesnym wykrywaniu raka piersi
  - diagnostyka predyspozycji genetycznych,
  - USG piersi z zastosowaniem nomenklatury BIRADS zgodnej z mammografią;

  w nieinwazyjnej diagnostyce prenatalnej z wykorzystaniem jej podstawowej roli - wczesnego wykrywania podwyższonego ryzyka ciężkich powikłań ciąży i zapobieganiu im:
  - test przesiewowy zintegrowany rozszerzony (Combined Test Plus) 1 trymestru,
  - pakiet PlGF/sFlt1 – test ryzyka preeklampsji w 2 i 3 trymestrze,
  - test NIFTY;
  w identyfikacji korelacji klinicznych przebiegu ciąży, badania placentologicznego (łożyska) i ryzyka dla przyszłych ciąż oraz zdrowia matki w przyszłości:
  - minimalizacja ryzyka niepowodzeń położniczych w przyszłych ciążach,
  - wczesna profilaktyka ryzyka chorób sercowo-naczyniowych (CVD) u matki;

  w opiece ginekologicznej oraz opiece nad ciążą z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod diagnostycznych, w tym w szczególności: molekularnych, genetycznych, immunochemicznych i obrazowych.

  Szczególny obszar jego zainteresowań, ze względu na częstość zgłaszania się pacjentek z tymi problemami, to diagnostyka i nieinwazyjne leczenie:
  - infekcji grzybiczych, bakteryjnych i wirusowych sromu, pochwy i szyjki macicy oraz pozostałych infekcji narządu płciowego kobiety (w tym zapalenia przydatków)
  - nieprawidłowych krwawień macicznych (zbyt obfitych, przedłużających się itp.)
  - ich nieprawidłowej cykliczności (miesiączki nieregularne, nieprawidłowo długie, pierwotny i wtórny brak miesiączki)
  - bolesnych miesiączek
  - PMS
  - dolegliwości okresu klimakterium i menopauzy
  - niepłodności małżeńskiej (poza inseminacją i IVF)
  - torbieli czynnościowych jajników
  - mięśniaków macicy
  - endometriozy
  - oraz pozostałych schorzeń ginekologicznych i położniczych kwalifikujących się do leczenia ambulatoryjnego, wraz z szeroko rozumianą profilaktyką prozdrowotną,
  - a także postępowanie antykoncepcyjne (dobór metody uwzględniając stan zdrowia pacjentki, jej oczekiwania i plany prokreacyjne, założenie domacicznej wkładki antykoncepcyjnej, w tym staranna kwalifikacja i przygotowanie pacjentki do zabiegu), kontynuacja i nadzór stosowanej metody antykoncepcji.

  Dr Krzysztof Bielicki zdał egzamin specjalizacyjny I-go stopnia z wyróżnieniem w roku 1998, a specjalizację II-go stopnia z oceną bardzo dobrą uzyskał w roku 2004. Pracował i odbywał staże specjalizacyjne w I i II Klinice Ginekologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz na oddziale ginekologicznym i poradni ginekologicznej Szpitala MSWiA. Od roku 1999 związany jest z Centrum Zdrowia Kobiety Corfamed, w którym pełni także obowiązki zastępcy dyrektora ds. medycznych.

  Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w konferencjach naukowych i kursach szkoleniowych. W ostatnich 2 latach uczestniczył m. in. w:
  - “15th World Congress in Fetal Medicine” w Palma de Mallorca (2016),
  - “Advances in Fetal Medicine Course” w Londynie (2015),
  - „8th Albert Netter Days, Europejskiego Towarzystwa Ginekologii” we Wrocławiu (2016),
  - „Ultrasonografia w podejmowaniu decyzji klinicznych w perinatologii” w Warszawie (2016).

  Pełna informacja o doktorze Bielickim dostępna na stronie www.corfamed.pl w zakładce „Innowacyjność i nauka” oraz „O nas” - „PERSONEL”.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
64 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lekarz konkretny, bardzo taktowny. USG wykonywane bardzo dokładnie. Pan Doktor szczegółowo odpowiada na pytania, nie "naciąga" na niepotrzebne badania.

 • Witam, jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pana doktora Bielickiego. Na wizytę udałam się z mężem, poświecił nam bardzo wiele czasu i wszystko wyjaśnił. Jesteśmy na etapie starania się o dzidziusia, Pan doktor jako pierwszy poinformował nas, że są możliwości i od razu doradził jakie kroki należy zrobić, by poznać przyczynę naszych trudności. Wreszcie ktoś zdjął z nas ten ciężar i podsunął rozwiązania. Jesteśmy na etapie leczenia a z doktorem jestem w stałym kontakcie. Polecam serdecznie!!!

 • A

  Świetny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Szczegółowo wszystko tłumaczy, słucha pacjentki i zawsze można liczyć na pomoc z jego strony. Jestem wieloletnią pacjentką doktora i nigdy mnie nie zawiódł, polecam go znajomym i one również są bardzo zadowolone.

 • Super lekarz ,zawsze miałam problemy ginekologiczne różnego rodzaju , począwszy od stanu zapalnych jajników po skomplikowane ciąże , w tym poronienia,nigdy nie czułam się z ignorowana czy potraktowana oschle , zawsze robi usg, bada delikatnie ale dokładnie , ciążą zajmuje się troskliwie ,wyżej czytałam opinie że nie można się do niego dodzwonić , być może czasami tak jest ale czy ma on obowiązek odbierać telefony przez całą dobę? Przecież ma swoja rodzinę i zapewne chciałby swój wolny czas spędzic z żona i synem .Chodzilam do kilku lekarzy mam porównanie rewelacyjny lekarz mówi konkretnie i szczerze .Po każdej wizycie mam wrażenie ze ten zawód to jego pasja. Jestem jego pacjentka już bardzo długo to bardzo mądry i ciepły lekarz .

 • Według mnie lekarz bardzo dobry: kompetentny, dokładny, poświęcający wiele uwagi i czasu, spokojny. Podczas badania mówi, co widzi na usg (w gabinecie jest duży ekran i pacjentka też widzi obraz z usg). Ważne informacje zapisuje na kartce dla pacjentki. Najbardziej jednak cenię dr. Bielickiego za komfort badania - bezboleśnie, profesjonalnie do tego stopnia, że nie ma żadnego stresu przy badaniu. Jestem pod opieką dr. Bielickiego od ponad 10 lat, dlatego mogę go z czystym sumieniem polecić.

 • Witam ,obserwując opinie pacjentek doszłam do wniosku, że wszystko zależy od tego, z jak poważnym problemem się spotykamy. Jeżeli mamy zdrową ciążę, lekki stan zapalny itd. to rzeczywiście dr Bielecki jest pożądany, ale gdy są problemy, to sytuacja dr przerasta. Do dr Bieleckiego chodziłam blisko 3 lata, do czasu... Po pierwszym poronieniu zgłosiłam się do dr, który podszedł do mojego przypadku bardzo książkowo. Kazał zrobić badanie na tarczycę (TSH) z którego wynik 3,7 w ogóle dr nie zaniepokoił. Co prawda wg "widełek" normowych jest to wynik w normie, aczkolwiek kobiety starające się o ciążę powinny mieć TSH pomiędzy 1 a 2 (informacja uzyskana od endokrynologa). Dr tego najwyraźniej nie wiedział. Dodatkowo zlecił badanie poziomu prolaktyny PRL, która również wg endokrynologa była za wysoka. I tak z wysokim TSH i PRL straciłam kolejną ciążę. Od innych lekarzy ginekologów dowiedziałam się, że juz po 1 poronieniu, przy kolejnej ciązy powinnam zażywać profilaktycznie duphaston, który dr Bielecki nawet nie przepisał. Z tzw. trudnymi przypadkami, dr sobie najzwyczajniej nie radzi + nie ma kopetentnej wiedzy na temat wyników badań. To, ze wyniki są w normie, nie oznacza, ze ogólna norma dotyczy tak samo kobiet w ciąży.
  Rada dla kobiet, których spotkało obumarcie ciąży. Zgłoście się do endokrynologa, który zbada dokładnie Wasz poziom hormonów, który jest odpowiedzialny za przebieg ciąży. A do dr prośba, o konsultacje z endokrynologiem, nt. norm hormonalnych.

 • jestem bardzo zadowolona z doktora, bylam dzis na pierwszej wizycie i szybko i skutecznie zaradził problemowi oraz moim obawom... na wizytę nie trzeba było dlugo czekać, kosztem tez nie zabija w porównaniu z reszta ginekologów we wro...doktor delikatny, otwarty na pytania duzo opowiada tlumaczy, nie traktuje pacjenta w pospiechu, POLECAM!

 • Jestem pacjentką doktora Bielickiego już od wielu lat. W zeszłym roku poprowadził moją ciążę. Poświęca dużo czasu na odpowiadanie na każde z moich pytań, a miewam ich wiele. Stara się zawsze wyjaśnić w czym rzecz, rozwiązywać problemy przyglądając się im z różnych stron. Gorąco polecam.

 • A

  Trafiłam do pana doktora z ciąża zagrozona którą nieudolnie prowadził inny lekarz. Od razu po wizycie poczułam się bezpieczniej i pewniej. Lekarz bardzo delikatny, powaznie podchodzi do tematu. O wszystko mozna go spytać, przy badaniu nigdy mnie nic nie bolało. Poprowadzil mi ciąze do samego końca, leczyl zapalenie brodawek. Wykrył tez u mnie gruczolako wlókniaka. Profesjonalista. wszystkim polecam, do zadnego innego lekarza na pewno juz nie pójdę. Nawet kiedys załozył za mnie pieniądze na cytologie bo nie bylam przygotowana a juz byl czas wielki ja zobic. gdy oddalam mu pieniądze nawet nie pamietał. wielki szacunek i pelen podziw.

 • Polecam Pana Doktora! Niedawno byłam pierwszy raz w swoim zyciu u ginekologa i panicznie się bałam tej wizyty ale niepotrzebnie! Pan Doktor byl tak delikatny, spytał czy moze mam do niego jakies pytania. Jak dla mnie super! Takiej wizyty oczekiwałam.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online