mgr

Klaudyna Komoniewska (Szyngwelska)

Fizjoterapeuta

28 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W zawodzie pracuję od 7 lat. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywałam w niepublicznych… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy, Gabinet Fizjoterapii Progres

  aleja Grunwaldzka 68
  80-244 Gdańsk, pomorskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Usługi

  Terapia kompleksowa (terapia manualna 30min + ćwiczenia + 2 zabiegi fizykoterapeutyczne) 120 zł
  Ćwiczenia indywidualne (30min) 70 zł
  Laser 15 zł
  Jonoforeza 15 zł
  Prądy diadynamiczne 15 zł
  Prądy tens 15 zł
  Terapia skojarzona 15 zł
  Masaż leczniczy częściowy (30min) 70 zł
  Kinesiology taping (pojedyncza aplikacja) 30 zł
  Pole magnetyczne 15 zł
  Galwanizacja 15 zł
  Elektrostymulacja 15 zł
  Prądy interferencyjne 15 zł
  Ultradźwięki / fonoforeza 15 zł
  Drenaż limfatyczny (30min) 70 zł
  Rehabilitacja domowa 150 zł

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. W zawodzie pracuję od 7 lat. Swoje doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywałam w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w kursach doskonalących dla fizjoterapeutów. W swoim gabinecie oferuje kompleksową rehabilitację, w skład której wchodzi kinezyterapia (m.in terapia manualna), fizykoterapia oraz masaż leczniczy. Szczegółowe badanie poprzedzone wywiadem pozwala mi na indywidualne dobranie zabiegów dla potrzeb każdego pacjenta. Celem prowadzonej przeze mnie rehabilitacji jest likwidacja bólu oraz przywracanie sprawności fizycznej, utraconej wskutek urazów i schorzeń.

Specjalizacje

 • Balneologia i medycyna fizykalna
 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy, Gabinet Fizjoterapii ProgresUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Bardzo dobry wywiad podczas badania zaowocowało szybką diagnozą problemu. Szybka terapia i po problemie. A wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze.

 • K
  Lokalizacja: Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy, Gabinet Fizjoterapii ProgresUsługa: ból w okolicach odcinka krzyżowego

  Wspaniała fizjoterapeutka z bardzo głęboką wiedzą. Pani Klaudyna trafnie znalazła przyczynę bólu, co nie było proste, bo wcześniej odwiedziłam kilka innych gabinetów. Bardzo dokładny wywiad z pacjentem i bardzo miła atmosfera w gabinecie. Bardzo polecam!

 • Z

  Przez pół roku cierpiałam na ból głowy w lewej skroni, lekarze nie potrafili znaleźć przyczyny, natomiast Pani Klaudyna po dokładnym wywiadzie postawiła trafną diagnozę, dzięki ćwiczeniom i zastosowanej terapii z dnia na dzień ból ustępował. Wspaniała fizjoterapeutka, która chce pomóc pacjentowi. Polecam, jeżeli szukacie profesjonalnego i sympatycznego terapeuty :) !

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szanowna Pani Szyngwelska, jest jednym z najlepszych specjalistów, z jakimi miałem styczność. Nie tylko dociekliwie szuka przyczyny, ale też umie doradzić, z jakich, dodatkowych specjalistów należy skorzystać, aby móc w pełni usunąć przyczyny dolegliwości, jak również skutki. Polecam.

 • Lokalizacja: Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy, Gabinet Fizjoterapii ProgresUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

  Miałem problem z plecami (dyskopatia), ale fachowa pomoc Pani Klaudyny postawiła mnie na nogi. Dodatkowo dostałem odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń i instrukcji do pracy w domu, dzięki którym widzę stały postęp. Pani Klaudyna jest bardzo profesjonalna, punktualna i komunikatywna (doskonale opisuje partie mięśni i ćwiczenia), a same zabiegi przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy, Gabinet Fizjoterapii ProgresUsługa: Terapia manualna

  Very professional. I got recovered thanks to the therapy. In addition she taught a lot of useful exercises to be performed at home. I surely recommend.
  Worth to notice, Ms. Klaudyna can speak English, which may be very useful in case you are a foreigner.

 • Lokalizacja: Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy, Gabinet Fizjoterapii ProgresUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  W sierpniu podczas ćwiczen zaczął boleć mnie nadgarstek, ale "czekałam aż samo przejdzie". Po pół roku ktoś mi doradził, żebym może zgłosiła się do jakiegoś fizjoterapeuty. Tak znalazłam panią Klaudynę Szyngwelską - podczas pierwszej wizyty pokazała mi kilka ćwiczeń, które miałam robić przez następny tydzień, po którym miałyśmy się spotkać jeszcze raz na masaż. Już po kilku dniach zaczęłam widzieć poprawę, a po masażu i następnych dniach ćwiczeń nie ma już śladu po bólu, a moje nadgarstki są mocniejsze i chyba nigdy nie były w lepszej formie:)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Obszerny wywiad przed badaniem. Dokładne badanie pozwoliło ustalić źródło problemów z barkiem. Pani Klaudyna jest bardzo miła i profesjonalnie podchodzi do pacjenta.

  mgr Klaudyna Komoniewska (Szyngwelska)2017-06-02

  Dziękuję za opinie.
  Pozdrawiam Klaudyna Szyngwelska

 • A

  Pani Klaudyna zidentyfikowała źródło moich problemów z palcem wskazującym prawej dłoni, czego nie potrafili określić specjaliści z którymi konsultowałam się wcześniej. Przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, a dzięki zaproponowanej przez nią terapii i zestawowi ćwiczeń szybko odczułam znaczącą poprawę. Ponadto, Pani Klaudyna jest rzeczowa i kompetentna, dokładnie tłumaczy na czym polegają proponowane przez nią zabiegi, a także co robić by nie dopuścić do nawrotu dolegliwości. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, a terapia odbywa się w przyjaznej atmosferze. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Klaudynę każdemu, kto potrzebuje pomocy fizjoterapeuty.

 • G
  Lokalizacja: Lekarska Specjalistyczna Spółdzielnia Pracy, Gabinet Fizjoterapii ProgresUsługa: Terapia kompleksowa (Terapia manualna 30min + ćwiczenia + 2 zabiegi fizykoterapeutyczne)

  Gorąco polecam Panią Klaudynę jak pierwszorzędną specjalistkę od rehabilitacji. W moim przypadku przeprowadziła bardzo staranny wywiad i badanie, po którym idealnie postawiła diagnozę (choć przypadek nie był oczywisty). Następnie przeprowadziła skuteczną terapię i szybko usunęła przyczyny bólu. W trakcie terapii stwarza poczucie bezpieczeństwa, zaufania, jest bardzo uważna i mega profesjonalna. Wizyty u niej są przyjemnością również z powodu miłej i swobodnej atmosfery. Widać, że jest osobą, dla której praca terapeuty oprócz profesjonalizmu jest również pasją i przyjemnością pomagania innym. Bardzo dziękuję!
  Grzegorz K.

  mgr Klaudyna Komoniewska (Szyngwelska)2017-02-19

  Panie Grzegorzu ,bardzo dziękuję za miłe słowa i życzę wszystkiego dobrego.
  Pozdrawiam Klaudyna Szyngwelska