lek.

Katarzyna Świątkowska-Wróblewska

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg, Lekarz rehabilitacji medycznej

67 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 109 odwiedzin w ciągu 30 dni

lek. med. Katarzyna Świątkowska-Wróblewska specjalista neurochirurg laureatka nagrody :2016: AAF/ OMI Salzburg Weill Cornell "Neurosurgery - SPINE" , Austria , Salzburg , ORAL… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
67 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTO-MED – gabinet prywatnyUsługa: bóle kręgosłupa

  Zwykle staram się nie bawić w żadne ocenianie i tym podobne rzeczy. Ale dla Pani Doktor zrobię wyjątek. Naprawdę rewelacja. Jestem bardzo zadowolny Pani podejściem do pacjenta i problemu, profesjonalizmem i umiejetnosciami wytłumaczenia rzeczy, które dla laika mogą wydawać się skomplikowane. Żadnych medycznych frazesów, a przyjazny i zrozumiały przekaz. Serdecznie pozdrawiam i życzę sobie, ale i wszytkim innym, więcej takich lekarzy.
  Tomasz Nowak

 • A
  Lokalizacja: Tomma, Pracownia Diagnostyki ObrazowejUsługa: Operacja zespołu cieśni nadgarstka

  Pani doktor oddała mi moją prawą dłoń która już od dawna nie należała do mnie, już bezpośrednio po zabiegu miałem ją (dłoń :) ) z powrotem , prawie nową. Po 4 tygodniach z powrotem w pracy ( spawacz ) wszystko się goi pięknie i błyskawicznie , mimo problemów z cukrzycą i nadciśnieniem.
  Szczerze polecam wszystkim cierpiącym, pani Katarzyna Świątkowska - Wróblewska w moich oczach kobieta mądra, wybitna profesjonalistka a jej wspaniałe podejście do pacjenta nieoszacowane w żaden sposób. Jeszcze żaden doktor nie zrobił na mnie tak dobrego wrażenia swoją pracą i tzw. "ludzką twarzą".
  Artur Calów.

 • Lokalizacja: OTO-MED – gabinet prywatnyUsługa: konsultacja neurochirurgiczna z wypełnieniem druków prawnych i ZUS

  Bardzo starannie wytłumaczone wynik rm fachowe podejście do pacjenta omówienie stanu zdrowia myślę że to nie ostatnia wizyta u pani doktor Grzegorz szneka

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTO-MED – gabinet prywatnyUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Lekarz,który poświęca pacjentowi całą swoją uwagę. Wszystko rzeczowo wyjaśnione, w końcu dowiedziałam się,jak naprawdę wygląda sprawa z moim kręgosłupem. Wszystko bardzo dokładnie opisane wraz z dokładnymi zaleceniami. Bardzo polecam!

 • S
  Lokalizacja: Tomma, Pracownia Diagnostyki ObrazowejUsługa: Bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

  Do Pani doktor trafiłem z polecenia znajomych i był to najlepszy wybór jakiego dokonałem. Po raz pierwszy zdarzyło mi się, żeby lekarz poświecił pacjentowi prawię godzinę, tłumacząc rzeczowo moje dolegliwości na ekranie monitora RM oraz modelu kręgosłupa. Szczegółowe wyjaśnienia dot. moich problemów bólowych oraz propozycje ich usunięcia pozwoliły mi dowiedzieć się więcej o moim zdrowiu , niż podczas wszystkich poprzednich wizyt u innych lekarzy, razem wziętych. Jeszcze raz dziękuję-Stanisław

 • Lokalizacja: Tomma, Pracownia Diagnostyki ObrazowejUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Przecudowna neurochirurg. Ja jeszcze się nie spotkałem z takim lekarzem, który tak dokładnie wyjaśni istotę problemu i tak dokładnie opisze metody leczenia w moim przypadku operacja wypadnięcia dysku L5/S1. Odpowiada szczegółowo na każde zadane pytanie. Wszystko powiedziane słowami zrozumiałymi dla normalnego człowieka. Przemiła osoba i normalny człowiek. Nie bez znaczenia jest fakt, że jest doskonałym neurochirurgiem i ma ogromne pojęcie o swoim zawodzie, ma ogromną 20 letnia praktykę. Wizyta trwała godzinę i to jest najdłuższa moja wizyta u lekarza jaką miałem dotychczas, a to mówi samo za siebie. Jeszcze raz dziękuje z całego serca dla pani doktor. Pozdrawiam serdecznie, polecam i będę ją polecać każdemu kogo znam i każdemu kto potrzebuje wizyty u neurochirurga.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTO-MED – gabinet prywatnyUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pani doktor wytłumaczyła mi bardzo dokładnie wyniki badania ,przedstawiła rózne opcje leczenia i odpowiedziała wyczerpująco na pytania.Ponadto jest bardzo miłą osobą,a rozmowa z nią to przyjemność nawet gdy się rozmawia na ten niezbyt przyjemny temat jak choroba i dolegliwosci .

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po raz pierwszy mam wrażenie, że dobrze wydałem pieniądze na wizytę lekarską. Pani Katarzyna poświęciła mi dużo czasu i przekazała sporo informacji na temat mojego stanu zdrowia. Omówiła szczegółowo schorzenie, przedstawiła metody leczenia, sporządziła obszerny opis a także nakreśliła dalsze postępowanie. Bardzo profesjonalne i ukierunkowane na pacjenta podejście.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra lekarka, pod względem podejścia, wiedzy, zaangażowania i chęci wyjaśnienia wszystkiego najlepsza jak do tej pory. Swoje trzeba odczekac bo każdemu poświęca duzo czasu. Polecam jesli checie wiedziec co wam dolega i jak temu zaradzic. Jedyny minus ze wszystko prywatnie i na nfz nie mozna sie leczyc po konsultacji.

  Katarzyna Świątkowska-Wróblewska2018-06-29

  Każdy ubezpieczony pacjent może leczyć się dalej na NFZ. Konsultacja neurochirurgiczna polega na stwierdzeniu czy są wskazania do operacji. W przypadku, gdy chory kwalifikuje się do zabiegu, zawsze to pacjent wybiera czy chce się operować prywatnie czy w ramach refundacji NFZ. W przypadku zakwalifikowania do zabiegu i wyboru operacji w ramach państwowej refundacji ubezpieczeniowej, należy zgłosić się ze skierowaniem do szpitala będącego placówką NFZ i ustalić termin zabiegu. Wybór szpitala zawsze należy do pacjenta i żadna konsultacja, ani prywatna ani w ramach NFZ, nie zamyka tej drogi , natomiast zupełnie inną kwestią jest wybór operatora i metody operacji - a to prawdopodobnie miał Pan na myśli..

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Tomma, Pracownia Diagnostyki ObrazowejUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pani doktor jest bardzo rzeczowa, wszystko jest zrozumiałe .Przedstawia wszystkie opcje ,liczy się ze zdaniem pacjenta. Do tego miła i kontaktowa.Bardzo mi pomogła.Polecam zdecydowanie .

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. med. Katarzyna Świątkowska-Wróblewska
  specjalista neurochirurg

  laureatka nagrody :2016: AAF/ OMI Salzburg Weill Cornell "Neurosurgery - SPINE" , Austria , Salzburg , ORAL PRESENTATION "Intradural Spinal Lipoma - neurosurgery treatment controversies – the case presentation
' AWARD WEILL CORNELL

  Specjalista neurochirurg z dwudziestoletnim doświadczeniem neurochirurgicznym. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu ( rocznik 1998). Zainteresowana neuroonkologią ukończyła staż podyplomowy (1999) w Dolnośląskim Centrum Onkologii , od 2000r zatrudniona w Klinicznym Oddziale Neurochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł : specjalisty neurochirurgii. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów od 2000r. Od czerwca 2016 członek zespołu neurochirurgów w Szpitalu św. Wojciecha w Poznaniu.
  Laureatka międzynarodowych nagród za najlepsze prezentacje z zakresu neurochirurgii i neurorehabilitacji kręgosłupa :

  2016 AAF/OMI NS Spine Salzburg Weill Cornell Medical University of New York “ Intradural Spinal Lipoma – neurosurgery treatment controversies” – nagroda.

  2007 IV Międzynarodowy Interdyscyplinarny Kongres Naukowy, Warszawa “ Fizjoterapia pooperacyjna osób z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego leczonych operacyjnie z wykorzystaniem systemu cornestone HSR” – I miejsce.

  2007 IV Międzynarodowy Interdyscyplinarny Kongres Naukowy, Warszawa “Postępowanie neurochirurgiczne i fizjoterapeutyczne celem optymalizacji leczenia guzów wewnątrzkanałowych odc. szyjnego kręgosłupa” – wyróżnienie.

  Odbyła liczne szkolenia z małoinwazyjnych technik operacyjnych kręgosłupa w Mediolanie, Brukseli , Amsterdamie, Salzburgu oraz krajowe. W 2013roku wzięła udział w eksperymentalnych metodach neurostymulacji mózgu w Department of Clinic Neurophysiology Georg- August Universitätsmedizin w Getyndze. Stale współpracuje naukowo z Politechniką Wrocławską.

  Prywatnie kilkukrotna medalistka mistrzostw Polski w L.A.

  więcej informacji:
  http://www.neurochirurgwroclaw.com.pl


  KONSULTACJE I KWALIFIKACJE DO OPERACJI :

  konsultacje neurochirurgiczne odbywają się we Wrocławiu i Poznaniu

  Konsultacje neurochirurgiczne Wrocław:

  1/ OTO-MED Gabinety Lekarskie i Rehabilitacja, 53-033 Wrocław, ul. Zwycięska 14E/4
  wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej , www.neurochirurgwroclaw.com.pl

  2/ TOMMA Diagnostyka Obrazowa , 50-032 Wrocław ul.Gabrieli Zapolskiej 1
  wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej , www.neurochirurgwroclaw.com.pl

  - termin wizyty standardowej jest ustalany indywidualnie po rejestracji telefonicznej lub internetowej
  OTO-MED środa, TOMMA wtorek - koszt 200 PLN ,
  możliwe są terminy specjalne - koszt 300 PLN
  szczegółowy cennik konsultacji oraz zabiegów operacyjnych znajduje się na stronie :
  http://neurochirurgwroclaw.com.pl/files_mce/cennik_uslug_zabiegowych_kasia_v2.pdf

  Pacjenci zgłaszający się na konsultacje powinni ze sobą zabrać:
  - dokumentację radiologiczną : badanie MRI lub TK na płytce CD wraz z opisem radiologicznym
  - komplet innych wykonanych badań jeśli posiadają ( np. EMG, PET, Scyntygrafia)
  - karty informacyjne z lecz. szpitalnego jeśli takie posiadają

  Gabinet posiada aktualną umowę z NFZ i ZUS z możliwością wystawiania recept refundowanych oraz zwolnień lekarskich

  Gabinet posiada aktualną umowę z TOMMA Diagnostyka Obrazowa z możliwością kierowania na preferencyjnych warunkach pacjentów na badania obrazowe : MRI rezonans magnetyczny oraz TK tomografia komputerowa

  Konsultacje neurochirurgiczne i zabiegi operacyjne Poznań:

  Szpital św. Wojciecha
  Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKA
  ul. Bolesława Krzywoustego 114, 61-144 Poznań
  www.szpitalswwojciecha.pl

  Kwalifikacje do mikropolaryzacji mózgu (tDCS) odbywają się we Wrocławiu, Wrześni i Oławie:

  1/ OTO-MED Gabinety Lekarskie i Rehabilitacja, ul. Zwycięska 14E/4, 53-033 Wrocław, wyłącznie po rejestracji telefonicznej ( pon-niedz 8.00-21.00)

  2/ TOMMA Diagnostyka Obrazowa , 50-032 Wrocław ul.Gabrieli Zapolskiej 1
  wyłącznie po wcześniejszej rejestracji ( pon-niedz 8.00-21.00) tel

  3/ WRZEŚNIA Poradnia logopedyczna "MRÓWKA", ul.Koralowa 11,62-300 Września tel. 537- 202-303 lub http://poradniamrowka.pl

  4/ Fundacja Krok Po Kroku ,ul. 3 Maja 2a, piętro I , 55-200 Oława, wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym terminu tel. e-mail: fundacja@fundacjakrokpokroku.org.pl

  Zakres usług:
  • Kwalifikacje do leczenia operacyjnego
  • Kontrolne wizyty pooperacyjne
  • Kontrolne wizyty poszpitalne
  • Orzekanie o braku neurochirurgicznych przeciwwskazań do rehabilitacji i leczenia zachowawczego
  Orzekanie o braku neurochirurgicznych przeciwwskazań do leczenia hormonem wzrostu
  • Orzekanie o stanie zdrowia do celów prawnych i odszkodowawczych - wspólpraca z DRB Centrum Odszkodowań (www.drb.pl )
  Druki N-9

  W gabinecie odbywają się konsultacje z zakresu:

  • Neurochirurgii i neurotraumatologii mózgu i kręgosłupa z kwalifikacją do leczenia operacyjnego:

   Ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa
   Rwa kulszowa
   Dyskopatia szyjna i lędźwiowa (przepuklina , wypuklina krążka międzykręgowego)
   Stenoza kanału kręgowego (spondyloza, zwężenie kanału kręgowego)
  Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa
   Kręgozmyk , niestabilność kręgosłupa
   Guzy mózgu, rdzenia kręgowego i kręgosłupa
  Torbiele mózgu i rdzenia kręgowego
   Choroby naczyniowe mózgu (tętniaki, naczyniaki, przetoki)
   Wodogłowie
   Urazy czaszkowo-mózgowe
   Urazy kręgosłupa (złamania)
   Implantacja stymulatorów rdzenia kręgowego HF10SCS i klasycznych (kwalifikacja)
   Implantacja pomp baclofenowych (kwalifikacja)
   Kwalifikacja do małoinwazyjnych metod lecz.bólu kręgosłupa ( krioneuroablacja (kriolezja), blokady diagnostyczno lecznicze)
   Kwalifikacje do rekonstrukcji ubytków czaszki met.CranioForm lub tradycyjną (Codubix)
   Kwalifikacje do leczenia metodą mikropolaryzacji mózgu / tDCS/ - we współpracy
   Zespół cieśni nadgarstka
   Inne


  Zabiegi operacyjne realizowane są w dwu podmiotach medycznych :

  1/ Szpital św.Wojciecha w Poznaniu, ul. B.Krzywoustego114, 61-144 Poznań - najnowsze zaawansowane techniki mikrochirurgiczne i endoskopowe (MISS), zabiegi prywatne, poza kolejką
  www.szpitalswwojciecha.pl , cennik : www.neurochirurgwroclaw.com.pl

  2/ 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu - operacje met.klasyczną, zabiegi refundowane, zgodnie z kolejką NFZ (do grudnia 2016)  KWALIFIKACJE DO MIKROPOLARYZACJI MÓZGU (tDCS) :

  - na wizytę kwalifikacyjną należy zabrać wszystkie posiadane karty informacyjne z lecz.szpitalnego, karty konsultacyjne , opinie psychologiczne i pedagogiczne, badania obrazowe MRI, CT ( CD + opisy), badania QEEG, EEG i inne

  1/ WROCŁAW
  OTO-MED ul. Zwycięska 14E/4, 53-033 Wrocław, wyłącznie po rejestracji telefonicznej tel pon-niedz 8.00-21.00)Rejestracja pacjentów: Poniedziałek - niedziela: 8:00 - 21:002/ OŁAWA
  Fundacji Krok Po Kroku ,ul. 3 Maja 2a piętro I 55-200 Oława, wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym terminu tel. e-mail: fundacja@fundacjakrokpokroku.org.pl Poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:003/ WRZEŚNIA
  Poradnia logopedyczna "MRÓWKA",Poradnia Logopedyczna Mrówka ul.Koralowa 11,62-300 Września tel lub http://poradniamrowka.pl

  Copyright © 2015 Neurochirurg. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia
 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • Weill Cornell Graduate School of Medical Sciences CME AAF Salzburg Neurosurgery
 • Weill Cornell Graduate School of Medical Sciences CME AAF Salzburg Neurospine Surgery
 • Comprehensive Clinical Neurosurgery (CCN) Review Course
 • Polska Szkoła Neurochirurgii
 • Wydział Lekarski, Akademia Medyczna im.Piastów Śląskich we Wrocławiu
więcej

Publikacje

 • „Guzy pochodzenia glejowego w materiale Klinicznego Oddz. Neurochirgii 4WSK we Wrocławiu w latach 1990-2000” - J.Sakowski , K.Świątkowska, G.Radka, J.Zwolinski, PTNCH Zjazd Krajowy Rzeszów 2002
 • „Ocena wyników leczenia operacyjnego tętniaków wewnątrzczaszkowych operowanych w różnym czasie od krwotoku w materiale Klinicznego Oddziału Neurochirurgii IV WSK” Praca wygłoszona na Zjeździe Neurochirurgów w Bydgoszczy 08.06.2002. - Radka G., Świątkowska K., Zwoliński J., Sakowski J., Jaźwiec P
 • Zjazd PTNCH Szczecin – sesja plakatowa
 • Chłoniaki CUN w materiale 4WSK– trudności diagnostyczne i terapeutyczne” J.Sakowski, K.Świątkowska,J.Zwoliński
 • "Plasmocytoma CUN - case report "- J.Sakowski, K.Świątkowska,J.Zwoliński
 • „Surgical treatment, nursing and rehabilitation in patients with metastases to the spine”( Leczenie chirurgiczne, opieka pielęgniarska i leczenie rehabilitacyjne chorych z przerzutami do kręgosłupa) – A.Szweda, K.Świątkowska-Wróblewska, I inni Annales Universitatis M.Curie-Skodowska Lublin VOL.LX.SUPPL.XVI 7, Krasne-Lublin
 • „Masywne oponiaki przedniego dołu czaszki :prezentacja kliniczna i obraz radiologiczny ” - Plucińska I., Całka K., Jaźwiec P., Bojarski B., Czerniewicz-Kamińska A., Świątkowska K., Sakowski J.,Zwoliński J., Prudlak E Przegląd Lekarski 2007;
 • „Fizjoterapia pooperacyjna chorych z dyskopatią szyjną leczonych z wykorzystaniem systemu cornestone SR i HSR” - Marzena Chantsoulis, Katarzyna Świątkowska-Wróblewska, i inni, VI Międzynarodowe Dni Fizjoterapii sygnatura PNNP031272007:t15: supl.1
 • „Fizjoterapia pooperacyjna osób z choroba zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego leczonych operacyjnie z wykorzystaniem systemu cornestone HSR” - M.Chantsoulis, K.Świątkowska-Wróblewska i inni – I m-ce IV Interdyscyplinarnego Kongresu Naukowego „ Współczesne zasady diagnostyki i leczenia zesp.bólowych szyjnego odc.kregosłupa Warszawa 29-30 czerwiec 2007:Vol.9: supl.1: s.11 Index Copernicus 7.120
 • „Postepowanie neurochirurgiczne i fizjoterapeutyczne celem optymalizacji leczenia guzów wewnątrzkanałowych odc.szyjnego kręgosłupa” - M.Chantsoulis, K.Świątkowska-Wróblewska, i inni – wyroznienie IVInterdyscyplinarny Kongres Naukowy „ Współczesne zasady diagnostyki i leczenia zesp.bolowych szyjnego odc. kręgosłupa.2007: Vol.9: supl.1 s.12, sygnatura PNNP03110 Index Copernicus 7.120
 • „Holistyczne podejście do pacjenta – obejmujące postępowanie neurochirurgiczne, opiekę pielęgniarską i fizjoterapeutyczną – celem optymalizacji leczenia guzów wewnątrzkanałowych kręgosłupa Holistic approach to the patient – covering neurosurgical management , nursing care ant physiotherapy in order to optimize treatment of spinal canal tumors” - 39 Zjazd PTNCH i Sekcji Pielęgniarskiej PTNCH z udziałem Greckiego Towarzystwa Neurochirurgicznego Mikolajki syg.PNNP04275
 • „The use of bioresorbable implants for the operative treatment of cervical spondylosis Wykorzystanie biowchłanialnych implantow w leczeniu operacyjnym choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa szyjnego” - M.Chantsoulis, K.Świątkowska-Wróblewska, Anna Skrzek, Joanna Urbanowska, J.Sakowski Acta Bio-Optica et Informatica Medica 2009: Vol.15:nr 1: s.66-69: fot.tab.bibliogr.35 sygn.PNNP04100 Index Copernicus 4.280
 • „Uwarunkowania hemostazy w neurochirurgii. Własna ocena skuteczności i bezpieczeństwa dostępnych metod hemostazy stosowanych w neurochirurgii” K. Świątkowska-Wróblewska, Zakopane VIII Sympozjum Neurochirurgii PTN
 • w przygotowaniu do publikacji rozdziały książki: URAZY CZASZKOWO-MÓZGOWE, GUZY WEWNĄTRZKANAŁOWE KRĘGOSŁUPA, NEURONAWIGACJA – zaawansowane techniki operacyjne
 • „Zindywidualizowana kranioplastyka jatrogennego ubytku kości czaszki u dziecka w przebiegu leczenia masywnego udaru RMCA. Prezentacja metody rekonstrukcji systemem CranioForm” -K.Świątkowska-Wróblewska , X Sympozium Sekcji Neurochirurgii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów Zakopane 14-17 marca 2013
 • X Sympozium Sekcji Neurochirurgii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów Zakopane 14-17 marca 2013 „Intensywna terapia w neurochirurgii dziecięcej.Choroby naczyń mózgowych, wodogłowie i chirurgia kręgosłupa u dzieci” , prezentacja pracy pt: Zindywidualizowana kranioplastyka jatrogennego ubytku kości czaszki u dziecka w przebiegu leczenia masywnego udaru RMCA aut.K.Świątkowska-Wróblewska
 • Poznańskie Dni Neurochirurgii i Neuroradiologii, Opalenica r „Kazuistyka w leczeniu chorób CUN z wykorzystaniem interwencji wewnątrznaczyniowej. Sekcja Leczenia Wewnątrznaczyniowego PTNch.
 • III Sympozium Sekcji Neurochirurgii Wewnatrznaczyniowej PTNCH, Łódz 12-13 kwietnia 2013 „Postępy w leczeniu wewnątrznaczyniowym chorób ukł.nerwowego”
 • The Comprehensive Clinical Neurosurgery Review Course , Cracow
 • 2014: The Comprehensive Clinical Neurosurgery Review Course , Poland , Cracow , "Penetrating cranial trauma - case report"
 • 2015: MEDIOLAN " Bac-Fuse Pioneer Surgical Technology Training course" , Italy, Mediolan
 • 2015: AAF / OMI Salzburg Weill Cornell "Neurosurgery - CRANIAL" , Austria , Salzburg , : ORAL PRESENTATION "Cerebral frontal lobes gunshot wound neurosurgery treatment in the course of the conflict in Ukraine – the case report
'
 • 2016: AAF/ OMI Salzburg Weill Cornell "Neurosurgery - SPINE" , Austria , Salzburg , ORAL PRESENTATION "Intradural Spinal Lipoma - neurosurgery treatment controversies – the case presentation
' AWARD WEILL CORNELL
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • 2016 AAF/OMI NS Spine Salzburg Weill Cornell Medical University of New York “ Intradural Spinal Lipoma – neurosurgery treatment controversies” – nagroda.
 • 2007 IV Międzynarodowy Interdyscyplinarny Kongres Naukowy, Warszawa “ Fizjoterapia pooperacyjna osób z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego leczonych operacyjnie z wykorzystaniem systemu cornestone HSR” – I miejsce.
 • 2007 IV Międzynarodowy Interdyscyplinarny Kongres Naukowy, Warszawa “Postępowanie neurochirurgiczne i fizjoterapeutyczne celem optymalizacji leczenia guzów wewnątrzkanałowych odc. szyjnego kręgosłupa” – wyróżnienie.

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Onkologii, 1999
 • Department of Clinic Neurophysiology Georg- August Universitätsmedizin w Getyndze ,2013

Certyfikaty

Choroby

więcej