lek.

Katarzyna Świątkowska-Wróblewska

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg, Lekarz rehabilitacji medycznej

62 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 151 odwiedzin w ciągu 30 dni

lek. med. Katarzyna Świątkowska-Wróblewska specjalista neurochirurg laureatka nagrody :2016: AAF/ OMI Salzburg Weill Cornell "Neurosurgery - SPINE" , Austria , Salzburg , ORAL… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Tomma, Pracownia Diagnostyki ObrazowejUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Przecudowna neurochirurg. Ja jeszcze się nie spotkałem z takim lekarzem, który tak dokładnie wyjaśni istotę problemu i tak dokładnie opisze metody leczenia w moim przypadku operacja wypadnięcia dysku L5/S1. Odpowiada szczegółowo na każde zadane pytanie. Wszystko powiedziane słowami zrozumiałymi dla normalnego człowieka. Przemiła osoba i normalny człowiek. Nie bez znaczenia jest fakt, że jest doskonałym neurochirurgiem i ma ogromne pojęcie o swoim zawodzie, ma ogromną 20 letnia praktykę. Wizyta trwała godzinę i to jest najdłuższa moja wizyta u lekarza jaką miałem dotychczas, a to mówi samo za siebie. Jeszcze raz dziękuje z całego serca dla pani doktor. Pozdrawiam serdecznie, polecam i będę ją polecać każdemu kogo znam i każdemu kto potrzebuje wizyty u neurochirurga.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTO-MED – gabinet prywatnyUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pani doktor wytłumaczyła mi bardzo dokładnie wyniki badania ,przedstawiła rózne opcje leczenia i odpowiedziała wyczerpująco na pytania.Ponadto jest bardzo miłą osobą,a rozmowa z nią to przyjemność nawet gdy się rozmawia na ten niezbyt przyjemny temat jak choroba i dolegliwosci .

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po raz pierwszy mam wrażenie, że dobrze wydałem pieniądze na wizytę lekarską. Pani Katarzyna poświęciła mi dużo czasu i przekazała sporo informacji na temat mojego stanu zdrowia. Omówiła szczegółowo schorzenie, przedstawiła metody leczenia, sporządziła obszerny opis a także nakreśliła dalsze postępowanie. Bardzo profesjonalne i ukierunkowane na pacjenta podejście.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra lekarka, pod względem podejścia, wiedzy, zaangażowania i chęci wyjaśnienia wszystkiego najlepsza jak do tej pory. Swoje trzeba odczekac bo każdemu poświęca duzo czasu. Polecam jesli checie wiedziec co wam dolega i jak temu zaradzic. Jedyny minus ze wszystko prywatnie i na nfz nie mozna sie leczyc po konsultacji.

  Katarzyna Świątkowska-Wróblewska2018-06-29

  Każdy ubezpieczony pacjent może leczyć się dalej na NFZ. Konsultacja neurochirurgiczna polega na stwierdzeniu czy są wskazania do operacji. W przypadku, gdy chory kwalifikuje się do zabiegu, zawsze to pacjent wybiera czy chce się operować prywatnie czy w ramach refundacji NFZ. W przypadku zakwalifikowania do zabiegu i wyboru operacji w ramach państwowej refundacji ubezpieczeniowej, należy zgłosić się ze skierowaniem do szpitala będącego placówką NFZ i ustalić termin zabiegu. Wybór szpitala zawsze należy do pacjenta i żadna konsultacja, ani prywatna ani w ramach NFZ, nie zamyka tej drogi , natomiast zupełnie inną kwestią jest wybór operatora i metody operacji - a to prawdopodobnie miał Pan na myśli..

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Tomma, Pracownia Diagnostyki ObrazowejUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pani doktor jest bardzo rzeczowa, wszystko jest zrozumiałe .Przedstawia wszystkie opcje ,liczy się ze zdaniem pacjenta. Do tego miła i kontaktowa.Bardzo mi pomogła.Polecam zdecydowanie .

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: OTO-MED – gabinet prywatnyUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Przyszłam do Pani doktor na konsultacje po wypadku komunikacyjnym, lekarze odsyłali mnie jeden do drugiego, nikt nie potrafił szczegółowo doradzić i pomóc. Pani doktor dokładnie mnie wysłuchała, przeanalizowała badanie pokazując mi co jest nie tak i co można z tym zrobić, zleciła szczegółowe badania i wiele możliwości rehabilitacji. Poświęciła mi dużo więcej czasu niż było przewidziane. W dodatku jest przemiła i konkretna. Ogromnie polecam!

 • E
  Lokalizacja: Tomma, Pracownia Diagnostyki ObrazowejUsługa: drętwienie dłoni

  Pani doktor jest bardzo miła,cierpliwa,z niezwykłą dbałością tłumaczy dane schorzenie oraz wszystkie zalecenia,polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Tomma, Pracownia Diagnostyki ObrazowejUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Gdyby empatię i chęć pomocy mierzyć w skali od 1 do 10, to pani doktor dałabym 10, bez chwili wahania. Mądry, bardzo sympatyczny lekarz. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania i poradę jak dalej postępować. Wizyta miała charakter wyłącznie konsultacyjny.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Tomma, Pracownia Diagnostyki ObrazowejUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pani doktor tlumaczy wszystko z cierpliwoscia, odpowiada na kazde pytanie.. Wizyta trwała ponad godzine.. Nie spotykana postawa, bardzo zaangażowana wsłuchana w to co mowiłem - Płytka z RM ogladana bardzo uważnie i wszystko na niej pokazywane i tłumaczone. Pozdrawiam

 • P
  Lokalizacja: OTO-MED – gabinet prywatnyUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

  Pani doktor bardzo rzeczowo tłumaczy w czym jest rzecz ja byłam na konsultacji niestety nie miałam tej przyjemności żeby mnie operowała bo przypuszczam, że nie miałabym takich problemów z kręgosłupem jakie mam w tej chwili. Ogólnie trzeba powiedzieć że konkretnie mówi co można zrobić a czego nie nie jest w stanie,żeby pomóc, z pewnością dysponująca duża wiedzą do tego empatyczna i ludzka, polecam i serdecznie pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. med. Katarzyna Świątkowska-Wróblewska
  specjalista neurochirurg

  laureatka nagrody :2016: AAF/ OMI Salzburg Weill Cornell "Neurosurgery - SPINE" , Austria , Salzburg , ORAL PRESENTATION "Intradural Spinal Lipoma - neurosurgery treatment controversies – the case presentation
' AWARD WEILL CORNELL

  Specjalista neurochirurg z dwudziestoletnim doświadczeniem neurochirurgicznym. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu ( rocznik 1998). Zainteresowana neuroonkologią ukończyła staż podyplomowy (1999) w Dolnośląskim Centrum Onkologii , od 2000r zatrudniona w Klinicznym Oddziale Neurochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł : specjalisty neurochirurgii. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów od 2000r. Od czerwca 2016 członek zespołu neurochirurgów w Szpitalu św. Wojciecha w Poznaniu.
  Laureatka międzynarodowych nagród za najlepsze prezentacje z zakresu neurochirurgii i neurorehabilitacji kręgosłupa :

  2016 AAF/OMI NS Spine Salzburg Weill Cornell Medical University of New York “ Intradural Spinal Lipoma – neurosurgery treatment controversies” – nagroda.

  2007 IV Międzynarodowy Interdyscyplinarny Kongres Naukowy, Warszawa “ Fizjoterapia pooperacyjna osób z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego leczonych operacyjnie z wykorzystaniem systemu cornestone HSR” – I miejsce.

  2007 IV Międzynarodowy Interdyscyplinarny Kongres Naukowy, Warszawa “Postępowanie neurochirurgiczne i fizjoterapeutyczne celem optymalizacji leczenia guzów wewnątrzkanałowych odc. szyjnego kręgosłupa” – wyróżnienie.

  Odbyła liczne szkolenia z małoinwazyjnych technik operacyjnych kręgosłupa w Mediolanie, Brukseli , Amsterdamie, Salzburgu oraz krajowe. W 2013roku wzięła udział w eksperymentalnych metodach neurostymulacji mózgu w Department of Clinic Neurophysiology Georg- August Universitätsmedizin w Getyndze. Stale współpracuje naukowo z Politechniką Wrocławską.

  Prywatnie kilkukrotna medalistka mistrzostw Polski w L.A.

  więcej informacji:
  http://www.neurochirurgwroclaw.com.pl


  KONSULTACJE I KWALIFIKACJE DO OPERACJI :

  konsultacje neurochirurgiczne odbywają się we Wrocławiu i Poznaniu

  Konsultacje neurochirurgiczne Wrocław:

  1/ OTO-MED Gabinety Lekarskie i Rehabilitacja, 53-033 Wrocław, ul. Zwycięska 14E/4
  wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej , www.neurochirurgwroclaw.com.pl

  2/ TOMMA Diagnostyka Obrazowa , 50-032 Wrocław ul.Gabrieli Zapolskiej 1
  wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej , www.neurochirurgwroclaw.com.pl

  - termin wizyty standardowej jest ustalany indywidualnie po rejestracji telefonicznej lub internetowej
  OTO-MED środa, TOMMA wtorek - koszt 200 PLN ,
  możliwe są terminy specjalne - koszt 300 PLN
  szczegółowy cennik konsultacji oraz zabiegów operacyjnych znajduje się na stronie :
  http://neurochirurgwroclaw.com.pl/files_mce/cennik_uslug_zabiegowych_kasia_v2.pdf

  Pacjenci zgłaszający się na konsultacje powinni ze sobą zabrać:
  - dokumentację radiologiczną : badanie MRI lub TK na płytce CD wraz z opisem radiologicznym
  - komplet innych wykonanych badań jeśli posiadają ( np. EMG, PET, Scyntygrafia)
  - karty informacyjne z lecz. szpitalnego jeśli takie posiadają

  Gabinet posiada aktualną umowę z NFZ i ZUS z możliwością wystawiania recept refundowanych oraz zwolnień lekarskich

  Gabinet posiada aktualną umowę z TOMMA Diagnostyka Obrazowa z możliwością kierowania na preferencyjnych warunkach pacjentów na badania obrazowe : MRI rezonans magnetyczny oraz TK tomografia komputerowa

  Konsultacje neurochirurgiczne i zabiegi operacyjne Poznań:

  Szpital św. Wojciecha
  Wielkopolskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. SKA
  ul. Bolesława Krzywoustego 114, 61-144 Poznań
  www.szpitalswwojciecha.pl

  Kwalifikacje do mikropolaryzacji mózgu (tDCS) odbywają się we Wrocławiu, Wrześni i Oławie:

  1/ OTO-MED Gabinety Lekarskie i Rehabilitacja, ul. Zwycięska 14E/4, 53-033 Wrocław, wyłącznie po rejestracji telefonicznej ( pon-niedz 8.00-21.00)

  2/ TOMMA Diagnostyka Obrazowa , 50-032 Wrocław ul.Gabrieli Zapolskiej 1
  wyłącznie po wcześniejszej rejestracji ( pon-niedz 8.00-21.00) tel

  3/ WRZEŚNIA Poradnia logopedyczna "MRÓWKA", ul.Koralowa 11,62-300 Września tel. 537- 202-303 lub http://poradniamrowka.pl

  4/ Fundacja Krok Po Kroku ,ul. 3 Maja 2a, piętro I , 55-200 Oława, wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym terminu tel. e-mail: fundacja@fundacjakrokpokroku.org.pl

  Zakres usług:
  • Kwalifikacje do leczenia operacyjnego
  • Kontrolne wizyty pooperacyjne
  • Kontrolne wizyty poszpitalne
  • Orzekanie o braku neurochirurgicznych przeciwwskazań do rehabilitacji i leczenia zachowawczego
  Orzekanie o braku neurochirurgicznych przeciwwskazań do leczenia hormonem wzrostu
  • Orzekanie o stanie zdrowia do celów prawnych i odszkodowawczych - wspólpraca z DRB Centrum Odszkodowań (www.drb.pl )
  Druki N-9

  W gabinecie odbywają się konsultacje z zakresu:

  • Neurochirurgii i neurotraumatologii mózgu i kręgosłupa z kwalifikacją do leczenia operacyjnego:

   Ostre i przewlekłe bóle kręgosłupa
   Rwa kulszowa
   Dyskopatia szyjna i lędźwiowa (przepuklina , wypuklina krążka międzykręgowego)
   Stenoza kanału kręgowego (spondyloza, zwężenie kanału kręgowego)
  Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa
   Kręgozmyk , niestabilność kręgosłupa
   Guzy mózgu, rdzenia kręgowego i kręgosłupa
  Torbiele mózgu i rdzenia kręgowego
   Choroby naczyniowe mózgu (tętniaki, naczyniaki, przetoki)
   Wodogłowie
   Urazy czaszkowo-mózgowe
   Urazy kręgosłupa (złamania)
   Implantacja stymulatorów rdzenia kręgowego HF10SCS i klasycznych (kwalifikacja)
   Implantacja pomp baclofenowych (kwalifikacja)
   Kwalifikacja do małoinwazyjnych metod lecz.bólu kręgosłupa ( krioneuroablacja (kriolezja), blokady diagnostyczno lecznicze)
   Kwalifikacje do rekonstrukcji ubytków czaszki met.CranioForm lub tradycyjną (Codubix)
   Kwalifikacje do leczenia metodą mikropolaryzacji mózgu / tDCS/ - we współpracy
   Zespół cieśni nadgarstka
   Inne


  Zabiegi operacyjne realizowane są w dwu podmiotach medycznych :

  1/ Szpital św.Wojciecha w Poznaniu, ul. B.Krzywoustego114, 61-144 Poznań - najnowsze zaawansowane techniki mikrochirurgiczne i endoskopowe (MISS), zabiegi prywatne, poza kolejką
  www.szpitalswwojciecha.pl , cennik : www.neurochirurgwroclaw.com.pl

  2/ 4 Wojskowy Szpital Kliniczny we Wrocławiu - operacje met.klasyczną, zabiegi refundowane, zgodnie z kolejką NFZ (do grudnia 2016)  KWALIFIKACJE DO MIKROPOLARYZACJI MÓZGU (tDCS) :

  - na wizytę kwalifikacyjną należy zabrać wszystkie posiadane karty informacyjne z lecz.szpitalnego, karty konsultacyjne , opinie psychologiczne i pedagogiczne, badania obrazowe MRI, CT ( CD + opisy), badania QEEG, EEG i inne

  1/ WROCŁAW
  OTO-MED ul. Zwycięska 14E/4, 53-033 Wrocław, wyłącznie po rejestracji telefonicznej tel pon-niedz 8.00-21.00)Rejestracja pacjentów: Poniedziałek - niedziela: 8:00 - 21:002/ OŁAWA
  Fundacji Krok Po Kroku ,ul. 3 Maja 2a piętro I 55-200 Oława, wyłącznie po uzgodnieniu telefonicznym terminu tel. e-mail: fundacja@fundacjakrokpokroku.org.pl Poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:003/ WRZEŚNIA
  Poradnia logopedyczna "MRÓWKA",Poradnia Logopedyczna Mrówka ul.Koralowa 11,62-300 Września tel lub http://poradniamrowka.pl

  Copyright © 2015 Neurochirurg. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia
 • Rehabilitacja medyczna

Edukacja

 • Weill Cornell Graduate School of Medical Sciences CME AAF Salzburg Neurosurgery
 • Weill Cornell Graduate School of Medical Sciences CME AAF Salzburg Neurospine Surgery
 • Comprehensive Clinical Neurosurgery (CCN) Review Course
 • Polska Szkoła Neurochirurgii
 • Wydział Lekarski, Akademia Medyczna im.Piastów Śląskich we Wrocławiu
więcej

Publikacje

 • „Guzy pochodzenia glejowego w materiale Klinicznego Oddz. Neurochirgii 4WSK we Wrocławiu w latach 1990-2000” - J.Sakowski , K.Świątkowska, G.Radka, J.Zwolinski, PTNCH Zjazd Krajowy Rzeszów 2002
 • „Ocena wyników leczenia operacyjnego tętniaków wewnątrzczaszkowych operowanych w różnym czasie od krwotoku w materiale Klinicznego Oddziału Neurochirurgii IV WSK” Praca wygłoszona na Zjeździe Neurochirurgów w Bydgoszczy 08.06.2002. - Radka G., Świątkowska K., Zwoliński J., Sakowski J., Jaźwiec P
 • Zjazd PTNCH Szczecin – sesja plakatowa
 • Chłoniaki CUN w materiale 4WSK– trudności diagnostyczne i terapeutyczne” J.Sakowski, K.Świątkowska,J.Zwoliński
 • "Plasmocytoma CUN - case report "- J.Sakowski, K.Świątkowska,J.Zwoliński
 • „Surgical treatment, nursing and rehabilitation in patients with metastases to the spine”( Leczenie chirurgiczne, opieka pielęgniarska i leczenie rehabilitacyjne chorych z przerzutami do kręgosłupa) – A.Szweda, K.Świątkowska-Wróblewska, I inni Annales Universitatis M.Curie-Skodowska Lublin VOL.LX.SUPPL.XVI 7, Krasne-Lublin
 • „Masywne oponiaki przedniego dołu czaszki :prezentacja kliniczna i obraz radiologiczny ” - Plucińska I., Całka K., Jaźwiec P., Bojarski B., Czerniewicz-Kamińska A., Świątkowska K., Sakowski J.,Zwoliński J., Prudlak E Przegląd Lekarski 2007;
 • „Fizjoterapia pooperacyjna chorych z dyskopatią szyjną leczonych z wykorzystaniem systemu cornestone SR i HSR” - Marzena Chantsoulis, Katarzyna Świątkowska-Wróblewska, i inni, VI Międzynarodowe Dni Fizjoterapii sygnatura PNNP031272007:t15: supl.1
 • „Fizjoterapia pooperacyjna osób z choroba zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego leczonych operacyjnie z wykorzystaniem systemu cornestone HSR” - M.Chantsoulis, K.Świątkowska-Wróblewska i inni – I m-ce IV Interdyscyplinarnego Kongresu Naukowego „ Współczesne zasady diagnostyki i leczenia zesp.bólowych szyjnego odc.kregosłupa Warszawa 29-30 czerwiec 2007:Vol.9: supl.1: s.11 Index Copernicus 7.120
 • „Postepowanie neurochirurgiczne i fizjoterapeutyczne celem optymalizacji leczenia guzów wewnątrzkanałowych odc.szyjnego kręgosłupa” - M.Chantsoulis, K.Świątkowska-Wróblewska, i inni – wyroznienie IVInterdyscyplinarny Kongres Naukowy „ Współczesne zasady diagnostyki i leczenia zesp.bolowych szyjnego odc. kręgosłupa.2007: Vol.9: supl.1 s.12, sygnatura PNNP03110 Index Copernicus 7.120
 • „Holistyczne podejście do pacjenta – obejmujące postępowanie neurochirurgiczne, opiekę pielęgniarską i fizjoterapeutyczną – celem optymalizacji leczenia guzów wewnątrzkanałowych kręgosłupa Holistic approach to the patient – covering neurosurgical management , nursing care ant physiotherapy in order to optimize treatment of spinal canal tumors” - 39 Zjazd PTNCH i Sekcji Pielęgniarskiej PTNCH z udziałem Greckiego Towarzystwa Neurochirurgicznego Mikolajki syg.PNNP04275
 • „The use of bioresorbable implants for the operative treatment of cervical spondylosis Wykorzystanie biowchłanialnych implantow w leczeniu operacyjnym choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa szyjnego” - M.Chantsoulis, K.Świątkowska-Wróblewska, Anna Skrzek, Joanna Urbanowska, J.Sakowski Acta Bio-Optica et Informatica Medica 2009: Vol.15:nr 1: s.66-69: fot.tab.bibliogr.35 sygn.PNNP04100 Index Copernicus 4.280
 • „Uwarunkowania hemostazy w neurochirurgii. Własna ocena skuteczności i bezpieczeństwa dostępnych metod hemostazy stosowanych w neurochirurgii” K. Świątkowska-Wróblewska, Zakopane VIII Sympozjum Neurochirurgii PTN
 • w przygotowaniu do publikacji rozdziały książki: URAZY CZASZKOWO-MÓZGOWE, GUZY WEWNĄTRZKANAŁOWE KRĘGOSŁUPA, NEURONAWIGACJA – zaawansowane techniki operacyjne
 • „Zindywidualizowana kranioplastyka jatrogennego ubytku kości czaszki u dziecka w przebiegu leczenia masywnego udaru RMCA. Prezentacja metody rekonstrukcji systemem CranioForm” -K.Świątkowska-Wróblewska , X Sympozium Sekcji Neurochirurgii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów Zakopane 14-17 marca 2013
 • X Sympozium Sekcji Neurochirurgii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów Zakopane 14-17 marca 2013 „Intensywna terapia w neurochirurgii dziecięcej.Choroby naczyń mózgowych, wodogłowie i chirurgia kręgosłupa u dzieci” , prezentacja pracy pt: Zindywidualizowana kranioplastyka jatrogennego ubytku kości czaszki u dziecka w przebiegu leczenia masywnego udaru RMCA aut.K.Świątkowska-Wróblewska
 • Poznańskie Dni Neurochirurgii i Neuroradiologii, Opalenica r „Kazuistyka w leczeniu chorób CUN z wykorzystaniem interwencji wewnątrznaczyniowej. Sekcja Leczenia Wewnątrznaczyniowego PTNch.
 • III Sympozium Sekcji Neurochirurgii Wewnatrznaczyniowej PTNCH, Łódz 12-13 kwietnia 2013 „Postępy w leczeniu wewnątrznaczyniowym chorób ukł.nerwowego”
 • The Comprehensive Clinical Neurosurgery Review Course , Cracow
 • 2014: The Comprehensive Clinical Neurosurgery Review Course , Poland , Cracow , "Penetrating cranial trauma - case report"
 • 2015: MEDIOLAN " Bac-Fuse Pioneer Surgical Technology Training course" , Italy, Mediolan
 • 2015: AAF / OMI Salzburg Weill Cornell "Neurosurgery - CRANIAL" , Austria , Salzburg , : ORAL PRESENTATION "Cerebral frontal lobes gunshot wound neurosurgery treatment in the course of the conflict in Ukraine – the case report
'
 • 2016: AAF/ OMI Salzburg Weill Cornell "Neurosurgery - SPINE" , Austria , Salzburg , ORAL PRESENTATION "Intradural Spinal Lipoma - neurosurgery treatment controversies – the case presentation
' AWARD WEILL CORNELL
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • 2016 AAF/OMI NS Spine Salzburg Weill Cornell Medical University of New York “ Intradural Spinal Lipoma – neurosurgery treatment controversies” – nagroda.
 • 2007 IV Międzynarodowy Interdyscyplinarny Kongres Naukowy, Warszawa “ Fizjoterapia pooperacyjna osób z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego leczonych operacyjnie z wykorzystaniem systemu cornestone HSR” – I miejsce.
 • 2007 IV Międzynarodowy Interdyscyplinarny Kongres Naukowy, Warszawa “Postępowanie neurochirurgiczne i fizjoterapeutyczne celem optymalizacji leczenia guzów wewnątrzkanałowych odc. szyjnego kręgosłupa” – wyróżnienie.

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Dolnośląskie Centrum Onkologii, 1999
 • Department of Clinic Neurophysiology Georg- August Universitätsmedizin w Getyndze ,2013

Certyfikaty

Choroby

więcej