Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Solna 15, Bałuty, Łódź
Gabinet Psychologiczny Katarzyna Sikora

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu
Piotra Bardowskiego 1, Polesie, Łódź Przyjmuje na NFZ
Ośrodek Pomocy Psychologicznej dla Młodzieży - Hostel (CSK UM w Łodzi)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NFZ


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie. Jestem Psychologiem, Certyfikowanym Psychoterapeutą oraz Specjalistą Psychologii Klinicznej (neuropsychologii), a także Specjalist...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Trauma
 • Kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Katarzyna Sikora

Każdemu kto szuka psychologa otwartego na innych, delikatnego a jednocześnie skutecznego, mogę z całego serca polecić Panią Katarzynę. Nigdy nie pomyślałam że godzinna rozmowa może aż tak pomóc; Pani Katarzyna potrafi zadać odpowiednie pytania, zwraca uwagę na szczegóły których samemu wcześniej się nie zauważyło. Dzięki tym wizytom moje podejście do życia się zmieniło.
Serdecznie polecam.

Katarzyna Sikora

Bardzo się cieszę, że kontakt ze mną oraz mój sposób pracy, czyli Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu były dla Pani pomocne. Powodzenia w dalszych zmianach na lepsze.
Pozdrawiam gorąco
Katarzyna Sikora


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Katarzyna Sikora

Pani Katarzyna ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Nie ocenia, potrafi słuchać. Potrafi ukazać sytuacje w zupełnie innym świetle.
Zdecydowanie polecam Panią

Katarzyna Sikora

Bardzo dziękuję Pani Jadwigo za okazane zaufanie i życzę powodzenia w dalszym dbaniu o siebie oraz by sprawy osobiste udało się Pani poukładać tak, by było to jak najlepsze dla Pani.
Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Sikora


Użytkownik zweryfikowany

Pani Katarzyna to jedna z najlepszych psychoterapeutów, których znam. Chodź nasza współpraca się już zakończyła to ja do dziś ja bardzo chwale. Jest to osoba godna polecenia, bardzo ciepła i cierpliwa :), polecam Panią z całego serca, i bardzo dziękuję za tyle godzin przepracowanych w gabinecie :) pozdrawiam Ewelina Szczepaniak

Katarzyna Sikora

Serdecznie dziękuję za wpis i gratuluję zaangażowania w proces psychoterapii oraz osiągniętych zmian.
Pozdrawiam cieplutko
Katarzyna Sikora


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Katarzyna to kompetentna i budząca zaufanie specjalistka, a co także ważne sympatyczna i uśmiechnięta osoba. Wizyty przebiegają w miłej i rzeczowej atmosferze. Pani Katarzyna uważnie słucha, trafnie analizuje problem i pomaga znaleźć rozwiązanie. Już po pierwszej wizycie można poczuć, że decyzja o wyborze i pójściu do psychologa była słuszna. Polecam wszystkim, szczególnie tym wahającym się! Pozdrawiam Mateusz

Katarzyna Sikora

Dziękuję Panie Mateuszu za okazane zaufanie oraz własne zaangażowanie w terapię. Życzę dalszego rozwoju osobistego
i pozytywnych zmian w pożądanym kierunku.


K
Użytkownik zweryfikowany

Szczerze polecam Panią psycholog. Wreszcie spotkałam osobę, która zdecydowała się mi pomóc - wcześniej byłam na paru spotkaniach w innych miejscach i wiąże się to tylko z przykrymi doświadczeniami i stresem. Pani Katarzynie zaufałam już po pierwszym spotkaniu i opłaciło się - jestem naprawdę zadowolona ze spotkań, z rozmów, efektów pracy, przede wszystkim pomocy, jaką od Pani otrzymałam. Bardzo serdeczna osoba. Serdecznie pozdrawiam.

Katarzyna Sikora

Ważne jest dla mnie, że zdecydowała się Pani na budowanie takiego poziomu zaufania w naszym kontakcie, który pozwolił na owocną pracę terapeutyczną.
Doceniam Pani odwagę w przezwyciężaniu trudności i w dawaniu sobie szansy na nowe pozytywne doświadczenia. Gratuluję też zakończenia terapii!
Proszę trzymać się tego co działa :) Pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany

Terapia pomogła zmienić moje życie!:) Jestem dość młodą osobą ale zmagałam się z problemem alkoholowym przez 5 lat. Wcześniejsze terapie nie przyniosły rezultatów. Obecnie jestem zadowolona z życia i wszystko wraca do normy. Pani Kasia jest niezwykle uprzejmą i serdeczną osobą. Osobiście w terapii pomogło mi również to, że jest pani osobą wierzącą a kwestia wiary odegrała w moim przypadku kluczową rolę. Dała mi nadzieję i nadała sens mojemu życiu.

Katarzyna Sikora

Jestem wdzięczna za opinię i jednocześnie chciałam docenić Twoją gotowość do zmiany, uczciwość wobec siebie samej i wierność wartościom, które są dla Ciebie tak ważne. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w dalszym podążaniu wybraną Drogą ;)


Z
Użytkownik zweryfikowany

WITAM. SZCZERZE POLECAM PANIĄ PSYCHOLOG. MIŁA, SERDECZNA I KONKRETNA. ALE TAK NAPRAWDĘ, PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE, NAJWAŻNIEJSZA JEJ ZALETA TO UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA PACJENTA I DANIE MOŻLIWOŚCI " WYGADANIA SIĘ " czytaj WYRZUCENIA Z SIEBIE WSZYSTKICH SPRAW, PROBLEMÓW. W GABINECIE PODCZAS WIZYTY PANUJE LUZ, WŁAŚNIE TAKI LUZ JAKIEGO OCZEKIWAŁEM PO SPOTKANIACH Z PSYCHOLOGIEM. MOGĘ NORMALNIE ROZMAWIAĆ, OPOWIADAĆ O WSZYSTKIM W TAKI SPOSÓB W JAKI TO ROBIĘ W ŻYCIU CODZIENNYM, CZYLI SZYBKO, NERWOWO CZASAMI TRAFI SIĘ SŁOWO NIECENZURALNE. I ZA TO NAJBARDZIEJ CENIĘ PANIĄ KATARZYNĘ. WIEM CO PISZE, PONIEWAŻ TO NIE JEST MÓJ PIERWSZY PSYCHOLOG Z JAKIM MAM KONTAKT. POZDRAWIAM SERDECZNIE I POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY POTRZEBUJĄ A NAWET TYM, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE ICH NIE DOTYCZĄ TAKIE SPOTKANIA...

Katarzyna Sikora

Dziękuję serdecznie i cieszę się, że mój styl pracy daje Panu możliwości osiągnięcia dokładnie tego czego Pan oczekiwał od kontaktu z psychologiem. Powodzenia w dalszym rozwijaniu ważnych dla siebie umiejętności. :)


L
Użytkownik zweryfikowany

Witam serdecznie z czystym sumieniem polecam Panią psycholog szczera, miła i sympatyczna osoba. Konkretna wie jak pomóc, korzystałam również z innej poradni ale niestety nie było rezultatów. A tutaj po pierwszej wizycie widać poprawę, inne podejście do życia. A przede wszystkim zaczęłam radzić sobie z trudnościami. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała jeszcze pomocy na pewno udam się do Pani Kasi. Polecam i pozdrawiam!!!!

Katarzyna Sikora

Bardzo dziękuję - Państwa opinie są dla mnie niezwykle ważne.
Cieszę się Pani pozytywnymi zmianami i w razie potrzeby jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam
Katarzyna Sikora


G
Użytkownik zweryfikowany

Jestem zadowolona z terapii :) Szczególnie dlatego, że nie musiałam opowiadać o całym swoim życiu, tylko skupiłyśmy się na konkretnej sprawie, która była dla mnie ważna. I mimo mojej wcześniejszej nieufności, zaczęłam dostrzegać pozytywne zmiany i odzyskałam nadzieję, a teraz dążę do wyznaczonego sobie celu.

Katarzyna Sikora

Życzę powodzenia w dalszej realizacji Pani celu :)
- "Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"


K
Użytkownik zweryfikowany

Świetny sposób pracy czyli Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu. A przede wszystkim niezwykle serdeczna osoba :)

Katarzyna Sikora

Dziękuję za opinię. Cieszę się, że spodobał się Pani ten sposób pracy.
Przy całej mojej sympatii do BSFT, zdaję sobie sprawę, że nie każdej osobie terapia prowadzona w taki sposób może odpowiadać - różnimy się preferencjami i naprawdę warto poszukiwać kontaktu terapeutycznego, w którym czujesz się bezpiecznie i masz zaufanie do kompetencji psychoterapeuty (potwierdzonych kwalifikacjami).
Do wypróbowania BSFT jako troszkę odmiennego, niż tradycyjne, podejścia zachęcam szczególnie tych, którzy próbowali już innych i są nieco zniechęceni, bo nie dało to pożądanej zmiany.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Potrzebuję pomocy psychologa dla 14 letniej córki. Wycofuje się z życia. Dzieje się coś niedobrego. Korzystałam z pomocy psychologa ale córka nie chce chodzić do tej Pani. Jest wobec niej nieufna. Ponieważ do tej samej Pani psycholog został skierowany mąż który przez wiele lat znęcał się nad nami.
  Córka coraz bardziej się wycofuje. Jest bardziej nerwowa nie chce rozmawiać . boi się .

  W takiej sytuacji szczególnie ważne jest zaufanie do osoby pomagającej, z którą nawiązuje się kontakt. Faktem jest, że nie każdy psycholog czy psychoterapeuta będzie odpowiedni dla danego pacjenta, a istotne jest nawiązanie dobrej relacji terapeutycznej. W przypadku Pani córki może to być niemożliwe, gdyż spostrzega prawdopodobnie tą psycholog, jako osobę wspierającą ojca, który ją krzywdził.
  Dobrą praktyką jest to, że każdy z rodziny (zwłaszcza w opisanej sytuacji) współpracuje z innym psychoterapeutą. Nie zalecane jest, aby ten sam "pomagający" pracował zarówno z mężem, jak i z Pani córką, gdyż może to uniemożliwiać właściwe warunki dla przebiegu psychoterapii. Warto też wybierać osobę, która ma potwierdzone certyfikatem kwalifikacje w tej dziedzinie i doświadczenie budowaniu kontaktu z młodzieżą oraz pomaganiu osobom dotkniętych przemocą.
  Powodzenia w wyborze właściwego psychoterapeuty.
  Katarzyna Sikora
  dobry-psycholg-lodz.pl

  Katarzyna Sikora

 • Od dłuższego czasu mam ze sobą coraz większe problemy. Czynności z którymi nie miałam wcześniej problemu, jak nauka sprawiają mi ogromne trudności. Mam okropne problemy z koncentracją i zapamiętywaniem. Całe dni czuje się przygnębiona i ociężała, a podczas spotkań z innymi ludźmi mam wrażenie jakbym zakładała maskę stając się najzabawniejszą osobą w towarzystwie, starając się wszystkim przypodobać. Z kolei w domu przy rodzinie często nie potrafię zmusić się do uśmiechu i czuję, że tylko obciążam ich swoją obecnością. W jednej chwili potrafię na kogoś naskoczyć, często nieprzyjemnym komentarzem i kompletnie nad tym nie panuje. Dawniej niewiele rzeczy mnie wzruszało, natomiast teraz często muszę powstrzymywać się na środku ulicy, aby nie wybuchnąć płaczem. Jest mi ciężko wytrzymać z samą sobą i nie wiem, czy jestem po prostu przewrażliwiona i mam "wziąć się w garść" jak słyszę coraz częściej czy powinnam udać się z tym do specjalisty?

  Witam. Opisywane przez Panią dolegliwości są niepokojące i uciążliwe, utrudniają codzienne funkcjonowanie. To wystarczający powód, żeby udać się do specjalisty. Objawy te mogą wskazywać na zaburzenia depresyjne, dlatego warto zgłosić się do lekarza psychiatry, który może postawić właściwe rozpoznanie i zaproponować farmakoterapię znacząco poprawiającą komfort życia. Drugą wskazaną formą leczenia jest psychoterapia (prowadzona przez certyfikowanego psychoterapeutę), w której możliwe jest rozwijanie umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami oraz przykrymi myślami. Badania wskazują, iż w przypadku zaburzeń depresyjnych najbardziej skuteczne jest łączenie farmakoterapii i psychoterapii. Zachęcam więc do skorzystania z pomocy specjalistów. Katarzyna Sikora

  Katarzyna Sikora

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie. Jestem Psychologiem, Certyfikowanym Psychoterapeutą oraz Specjalistą Psychologii Klinicznej (neuropsychologii), a także Specjalist...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Trauma
 • Kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia uzależnień
Zobacz więcej

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania