Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora
Bolesława Leśmiana 1/1, Gdańsk

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Bolesława Leśmiana 1/1, Gdańsk

Gabinet neurologopedyczny Katarzyna SikoraBolesława Leśmiana 1/1, Gdańsk

Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora

Moje doświadczenie

O mnie

Neurologopeda kliniczny, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Neurologopedia

Znajomość języków

  • Angielski

9 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora konsultacja neurologopedyczna

Szczerze polecam Panią Kasię. Profesjonalna, bardzo miła, ciepła, cierpliwa osoba. Panią Kasię polecono mi w wielu różnych miejscach i ostatecznie leczyłam się u niej ja i dwie córki. Cudowne podejście zarówno do dorosłych, jak i do dzieci w rożnym wieku, a co najważniejsze- terapia w każdym przypadku okazała się bardzo skuteczna.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora konsultacja neurologopedyczna

Trafiliśmy do Pani Katarzyny z cofniętą żuchwą noworodka i ogromnym problemem z karmieniem piersią. Dzięki zaleceniom i ćwiczeniom udało się nam utrzymać karmienie, które z czasem stało się przyjemne. Udało się też zniwelować cofniętą bródkę. Bardzo wspierające było podejście Pani Katarzyny, pełne wyrozumiałości i empatii. Z dzieckiem obchodziła się delikatnie, z wyczuciem. Polecam serdecznie

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora konsultacja neurologopedyczna (kolejna wizyta)

Dziękuję za pomoc i już wszystko lepiej. Będę stosował się do zaleceń


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora konsultacja neurologopedyczna

Duże zaangażowanie, fachowa pomoc i miła atmosfera podczas wizyty. Czego chcieć więcej :) Polecam przy problemach z karmieniem piersią i napięciem w buzi malucha.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora konsultacja neurologopedyczna

Do Pani Neurologopedy trafiłem z polecenia Ortodonty. Szczegółowo wyjaśniono mi zakres prowadzonych działań przygotowujących do wycięcia wędzidełka języka, a także działania, które podjęliśmy po zabiegu. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Przebiegła ona profesjonalnie i w stu procentach osiągneliśmy zamierzone efekty. Gabinet nowoczesny, o wysokim standardzie, położony we Wrzeszczu.
Polecam i pozdrawiam.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora Inny

Wspaniały lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta. Rewelacyjne efekty leczenia, oczywiście przy pełnym zaangażowaniu pacjenta i sumiennym stosowaniem się do zaleceń. Kilka wizyt pomogło zredukować lata zaniedbań i codziennych błędów. Jestem bardzo wdzięczna i muszę przyznać, że dodatkowym efektem wizyt jest poprawa wyglądu co dla kobiety też jest ważne, ale głównym celem moich wizyt było przygotowanie mnie do zabiegów, których wcześniej kilka znanych klinik odmówiło podjęcia się ze względu na moje problemy. Teraz jestem już w trakcie leczenia dzięki pomocy pani Kasi.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord Clinic terapia neurologopedyczna

Świetna specjalistka, ale i człowiek. Dziecko w odpowiednich rękach, czerpie przyjemność z wizyt - a nawet nie może doczekać się kolejnych. Serdecznie polecamy.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora konsultacja neurologopedyczna (kolejna wizyta)

Pani Katarzyna poza szeroką wiedzą teoretyczną i praktyczną, posiada również bogate doświadczenie i niezwykły dar dotarcia do dziecka. Np. niezbędne w naszej terapii masaże, które robione przez nas lub innych terapeutów były tzw. dramatem u trzylatka, u Pani Kasi odbywają się w atmosferze śmiechu i zabawy. Stawia trafne diagnozy i wytycza skuteczny program terapeutyczny (gdzie inni terapeuci sprawę bagatelizowali lub błądzili bez pomysłu). Jest pełna empatii i zrozumienia dla trudności z którymi mierzy się dziecko i jego rodzice (!). Pani Katarzyna wykazuje się niezwykłą elastycznością i kreatywnością, tak aby spotkania były dla dziecka przyjemnością i zabawą, a jednocześnie by został osiągnięty zamierzony efekt terapeutyczny. W swoim holistycznym podejściu, nie zamyka się jedynie na kwestie logopedyczne, a patrzy całościowo na rozwój dziecka. Pozostaje w stałym kontakcie z rodzicami (bieżące informacje o postępach, wyzwaniach oraz zalecenia). Z całego serca polecam p. Kasie!


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet neurologopedyczny Katarzyna Sikora

Pani mgr Katarzyna Sikora jest życzliwą i serdeczną osobą, ma bardzo przyjazne podejście do dzieci. Trafiłam do Pani Katarzyny Sikory po kilku miesiącach rozszerzania diety u mojego synka - niestestety nie chciał jeść, a jedynie bawił się jedzeniem. Już na pierwszej wizycie Pani Katarzyna Sikora postawiła trafną diagnozę , a jej zalecenia po 2 tygodniach przyniosły rezultaty. Synek zaczął jeść wszystko, nie tylko zblendowane jedzenie, ale też te z grudkami, oraz te które samodzielnie trzymał w rączce i gryzł. Pani Katarzyna Sikora udzieliłą nam szczegółowych wyjaśnień, a diagnoza i zalecenia zostały omówione nie tylko w gabnecie podczas wizyty, ale również szczegółowo opisane mailowo. Dzięki pomocy Pani Katarzyny Sikory mój synek wrócił na radosną ścieżkę rozszerzania diety. Bardzo Pani dziękujemy i z całego serca polecamy konsultacje u Pani.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania