mgr

Katarzyna Proficz

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

10 opinii +dodaj

Fizjoterapeuta. Leczone choroby: bóle kręgosłupa, wady postawy, dyskopatia, rwa barkowa, rwa kulszowa, rwa udowa, stany pooperacyjne, stany pourazowe, urazy kręgosłupa, urazy rdzenia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii

  Pani Kasia przeprowadziła skuteczną konsultację i ustaliła powód moich dolegliwości. Pokazała mi ćwiczenia jakie mogę wykonywać w domu. Już po pierwszej wizycie odczułam wyraźną poprawę i zmniejszenie bólu. Po każdej kolejnej następuje polepszenie mojego stanu, zarówno zwiększa się zakres ruchu, zmniejsza ból i drętwienie. Jestem bardzo zadowolona.

 • D
  Lokalizacja: Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i Fizjoterapii

  Od wielu lat borykam się z bólem kręgosłupa spowodowanym wcześniejszymi urazami, a także siedzącym trybem pracy. Dodatkowo, po urazie stawu rzuchwowo-szczękowego dostałam zalecenie rehabilitacji odcinka szyjnego kręgosłupa. W każdym z przypadków trafiałam do p. Kasi i zawsze uzyskałam profesjonalną pomoc i ulgę w cierpieniu. Bez wątpienia p. Kasia jest osobą kompetentną i empatyczną. Nawet przy ogromnym bólu wychodziłam z gabinetu w zdecydowanie lepszej kondycji, z mniejszym bólem. Dlatego z pełnym przekonaniem mogę polecić p. Kasię jako rehabilitantkę . To właściwa osoba na właściwym miejscu.

 • V
  Lokalizacja: Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i FizjoterapiiUsługa: kontuzja prawego barku

  Naprawde dobra specjalistka. Natychmiast szidentyfikowałą źródło bólu i w ciągu 4 wizyt je wyleczyła. Każda wizyta to była przyjemnośc bo Pani Katarzyna umie swym uśmiechem i dobrym humorem poprawić każdemu dzień. Dała mi też dokładne wskazówki co robić aby znów nie nabawić sie kontuzji

 • Lokalizacja: Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i FizjoterapiiUsługa: fizjoterapia

  Świetna specjalistka, po wielu wizytach u różnych specjalistów, prawie rok stracony, dopiero Pani Kasia mi pomogła. Z całego bólu pozostało około 10%, są dni, że bólu nie ma. Już po kilku wizytach mogłem spać normalnie, mogę się odwracać na łóżku, po przebudzeniu mogę zasnąć ponownie. 9 miesięcy prawie bezsennych nocy odeszło w niepamięć. Gorąco polecam!

 • Lokalizacja: Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i FizjoterapiiUsługa: rehabilitacja

  Profesjonalistka, który dba zarówno o wyleczenie pacjenta jak i dobre samopoczucie. Bylem na kilkudziesięciu wizytach po operacji stawu barkowego i po każdej wizycie czułem się lepiej. Ćwiczenia zostały dobrze wytłumaczone i pomogły w szybszym powrocie do zdrowia. Polecam!

 • Zdecydowanie polecam pracę z Panią Kasią. Ma świetny kontakt z pacjentem i kompleksowe spojrzenie na proces leczenia, co moim zdaniem jest wyznacznikiem najwyższego profesjonalizmu.
  Trafiłem do niej z uciążliwymi problemami z odcinkiem lędźwiowym i dzięki zabiegom rehabilitacyjnym i ćwiczeniom teraz jest już naprawdę dobrze z czego jestem bardzo zadowolony :)

 • Często miałem kontuzje kostki w związku z moim hobby jakim jest bieganie. Od momentu kiedy zacząłem pojawiać się u Kasi nic złego się nie wydarzyło. Pracujemy nad zabezpieczeniem moich stóp i przygotowaniem do zwiększonej aktywności.

 • P

  Pani Kasia jest bardzo dobrym specjalistą. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście, tłumaczy szczegółowo każdy uraz, wpływ fizjoterapii na poprawę zdrowia. Omawia dokładnie działanie poszczególnych ćwiczeń na rozwój(wzmocnienie) poszczególnych partii mięśniowych. Dostosowuje intensywność ćwiczeń do aktualnego stanu zdrowia pacjenta. Dobra atmosfera i uśmiech Pani Kasi sprawia, że bardzo chętnie uczęszczałem na zajęcia z Panią Kasią.

 • J

  Pani Kasia jest bardzo dobrym fizjoterapeutą. Mam kontuzję biodra, którą dopiero w Fizjomedzie poprawnie zdiagnozowano. Pani Kasia ogarnia pacjenta całościowo i pomaga przełamać lęki związane z leczeniem i wcześniejszymi negatywnymi doświadczeniami związanymi ze służbą zdrowia (przez cztery lata chodziłam do różnych specjalistów i nikt nie mógł się wyznać). Swoim optymizmem zaraża pacjenta, dzięki czemu człowiek sam pozytywniej nastawia się do rehabilitacji. Dzięki technikom manualnym i ćwiczeniom Pani Kasia bardzo szybko umożliwiła mi powrót do normalnego życia. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu :)

 • M

  Pani Kasia to wspaniała i profesjonalna fizjoterapeutka, a wrodzona pogoda ducha i wspaniała atmosfera którą roztacza, pozwala dzielniej przejść przez zadane ćwiczenia :)

  Dziękuję bardzo!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta.
  Leczone choroby: bóle kręgosłupa, wady postawy, dyskopatia, rwa barkowa, rwa kulszowa, rwa udowa, stany pooperacyjne, stany pourazowe, urazy kręgosłupa, urazy rdzenia kręgowego, urazy, łokieć golfisty, łokieć tenisisty, zwyrodnienie stawów, ból kolana, ból barku, ból biodra, ból kostki, ból karku, ograniczenie ruchomości, ograniczenie zakresu ruchów, kontuzje sportowe, zwichnięcia, skręcenie stawu

  proponowany rodzaj terapii:
  Rehabilitacja

  więcej o mnie:
  www.fizjomed.com.pl

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, wydział Fizjoterapii
 • Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie

Publikacje

 • Konferencje naukowe

Nagrody i wyróżnienia

 • Balancing the pelvis, Art Riggs