mgr

Katarzyna Proficz

Fizjoterapeuta

8 opinii +dodaj

Umów wizytę 150 odwiedzin w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta. Leczone choroby: bóle kręgosłupa, wady postawy, dyskopatia, rwa barkowa, rwa kulszowa, rwa udowa, stany pooperacyjne, stany pourazowe, urazy kręgosłupa, urazy rdzenia… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta.
  Leczone choroby: bóle kręgosłupa, wady postawy, dyskopatia, rwa barkowa, rwa kulszowa, rwa udowa, stany pooperacyjne, stany pourazowe, urazy kręgosłupa, urazy rdzenia kręgowego, urazy, łokieć golfisty, łokieć tenisisty, zwyrodnienie stawów, ból kolana, ból barku, ból biodra, ból kostki, ból karku, ograniczenie ruchomości, ograniczenie zakresu ruchów, kontuzje sportowe, zwichnięcia, skręcenie stawu

  proponowany rodzaj terapii:
  Rehabilitacja

  więcej o mnie:
  www.fizjomed.com.pl

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, wydział Fizjoterapii
 • Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie

Publikacje

 • Konferencje naukowe

Nagrody i wyróżnienia

 • Balancing the pelvis, Art Riggs

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • V
  Lokalizacja: Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i FizjoterapiiUsługa: kontuzja prawego barku

  Naprawde dobra specjalistka. Natychmiast szidentyfikowałą źródło bólu i w ciągu 4 wizyt je wyleczyła. Każda wizyta to była przyjemnośc bo Pani Katarzyna umie swym uśmiechem i dobrym humorem poprawić każdemu dzień. Dała mi też dokładne wskazówki co robić aby znów nie nabawić sie kontuzji

 • Lokalizacja: Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i FizjoterapiiUsługa: fizjoterapia

  Świetna specjalistka, po wielu wizytach u różnych specjalistów, prawie rok stracony, dopiero Pani Kasia mi pomogła. Z całego bólu pozostało około 10%, są dni, że bólu nie ma. Już po kilku wizytach mogłem spać normalnie, mogę się odwracać na łóżku, po przebudzeniu mogę zasnąć ponownie. 9 miesięcy prawie bezsennych nocy odeszło w niepamięć. Gorąco polecam!

 • Lokalizacja: Fizjomed Prywatne Centrum Osteopatii i FizjoterapiiUsługa: rehabilitacja

  Profesjonalistka, który dba zarówno o wyleczenie pacjenta jak i dobre samopoczucie. Bylem na kilkudziesięciu wizytach po operacji stawu barkowego i po każdej wizycie czułem się lepiej. Ćwiczenia zostały dobrze wytłumaczone i pomogły w szybszym powrocie do zdrowia. Polecam!

 • Zdecydowanie polecam pracę z Panią Kasią. Ma świetny kontakt z pacjentem i kompleksowe spojrzenie na proces leczenia, co moim zdaniem jest wyznacznikiem najwyższego profesjonalizmu.
  Trafiłem do niej z uciążliwymi problemami z odcinkiem lędźwiowym i dzięki zabiegom rehabilitacyjnym i ćwiczeniom teraz jest już naprawdę dobrze z czego jestem bardzo zadowolony :)

 • Często miałem kontuzje kostki w związku z moim hobby jakim jest bieganie. Od momentu kiedy zacząłem pojawiać się u Kasi nic złego się nie wydarzyło. Pracujemy nad zabezpieczeniem moich stóp i przygotowaniem do zwiększonej aktywności.

 • P

  Pani Kasia jest bardzo dobrym specjalistą. Do każdego pacjenta ma indywidualne podejście, tłumaczy szczegółowo każdy uraz, wpływ fizjoterapii na poprawę zdrowia. Omawia dokładnie działanie poszczególnych ćwiczeń na rozwój(wzmocnienie) poszczególnych partii mięśniowych. Dostosowuje intensywność ćwiczeń do aktualnego stanu zdrowia pacjenta. Dobra atmosfera i uśmiech Pani Kasi sprawia, że bardzo chętnie uczęszczałem na zajęcia z Panią Kasią.

 • J

  Pani Kasia jest bardzo dobrym fizjoterapeutą. Mam kontuzję biodra, którą dopiero w Fizjomedzie poprawnie zdiagnozowano. Pani Kasia ogarnia pacjenta całościowo i pomaga przełamać lęki związane z leczeniem i wcześniejszymi negatywnymi doświadczeniami związanymi ze służbą zdrowia (przez cztery lata chodziłam do różnych specjalistów i nikt nie mógł się wyznać). Swoim optymizmem zaraża pacjenta, dzięki czemu człowiek sam pozytywniej nastawia się do rehabilitacji. Dzięki technikom manualnym i ćwiczeniom Pani Kasia bardzo szybko umożliwiła mi powrót do normalnego życia. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu :)

 • M

  Pani Kasia to wspaniała i profesjonalna fizjoterapeutka, a wrodzona pogoda ducha i wspaniała atmosfera którą roztacza, pozwala dzielniej przejść przez zadane ćwiczenia :)

  Dziękuję bardzo!