Katarzyna Lewsza, logopeda Warszawa

mgr Katarzyna Lewsza

Logopeda więcej

4 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Dubois 2/5, Żoliborz, Warszawa
Logopeda Lewsza

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam dwustopniowe (magisterskie) studia z zakresu logopedii ogólnej i klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim, studia z zakresu edukacji przed...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia mowy
 • Zaburzenia słuchu
 • Zaburzenia połykania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Diagnoza logopedyczna


ul. Dubois 2/5, Warszawa

150 zł

Logopeda Lewsza


Konsultacja online (pierwsza)


ul. Dubois 2/5, Warszawa

100 zł

Logopeda Lewsza


Terapia logopedyczna


ul. Dubois 2/5, Warszawa

80 zł

Logopeda Lewsza

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Logopeda Lewsza terapia logopedyczna

To już trzecie nasze spotkanie z Panią Kasią i kolejny raz jesteśmy zadowolone z córką. Widać poprawę. Córka chętnie ćwiczy, bo ćwiczenia, które są przygotowane przez Panią Kasię nie są zbyt uciążliwe. Pełen profesjonalizm i świetnie podejście do dzieci. Jest miłą i bardzo pomocną sobą


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Logopeda Lewsza

Serdecznie polecam Panią Katarzynę, jest świetnym logopedą, bardzo miłą i uprzejmą osobą.

Zgłosiłem się do niej jako osoba dorosła z wadą wymowy. Dzięki precyzyjnej diagnozie i dużemu zaangażowaniu udało się szybko zidentyfikować problem.Już po kilku spotkaniach i stosowaniu zaleconych ćwiczeń widzę znaczną poprawę. Zrozumiałem też przycyznę mojego problemu. Dzięki Pani Katarzynie wiem znacznie więcej na temat tego jak powinno wyglądać prawidłowe ustawienie różnych elementów mojej jamy ustnej.

Jestem pod wrażeniem wiedzy i zaangażowania w leczenie, oraz interdyscyplinarnego podejścia (t.j w razie potrzeby Pani Katarzyna współpracuje z innymi lekarzami - n.p. ortopedą, fizjoterapeutą w celu uzyskania szerszego spojrzenia na problem)

Pani Katarzyna przesłała mi majlowo diagnozę i ćwiczenia domowe w postaci czytelnych i łatwych w zrozumieniu tekstów, co znacznie ułatwiło ich wykonywanie.

Należy podkreślić że gabinet logopedyczny jest bardzo przyjemny, czysty, ułatwia zrelaksowanie się, co może nie miało dla mnie dużego znaczenia, ale z pewnością będzie ważne dla osób przychodzących z dziećmi.

mgr Katarzyna Lewsza

Serdecznie dziękuję za opinię


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Logopeda Lewsza wada wymowy u dziecka

Nie znam innego specjalisty tak zaangażowanego w swoją pracę, z wiedzą i doświadczeniem. Ja nie tylko polecam, ale gdyby mogła to nakazałabym każdemu rodzicowi, który ma choćby cień wątpliwości co do wymowy swojego dziecka, skonsultować się z p. Kasią. Moja córka jest zachwycona ćwiczeniami. Postępy są przeogromne. Pani Kasia jako jedyna z trzech konsultujących córkę logopedów zauważyła zbyt krótkie wędzidełko językowe! Ja ufam tylko jej a praca , którą wykonuje z córką tylko potęguje moją pozytywną (mega pozytywną) opinię.

mgr Katarzyna Lewsza

Serdecznie dziękuję za opinię!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Serdecznie polecam Panią Kasię głównie za profesjonalizm, świetne podejście do dziecka i przede wszystkim skuteczność. W przypadku mojego syna Pani Kasia od razu zdiagnozowała problem i skupiła całą swoją uwagę na jego rozwiązaniu, co dało bardzo szybkie efekty. Ponadto, gdy uznała, że nie ma już potrzeby kontynuowania terapii, bo efekt został osiągnięty, poinformowała otwarcie o tym (bez sztucznego wyszukiwania problemów i "naciągania", co się niestety zdarza). Oczywiście, pozostaliśmy w kontakcie, gdyby pojawił się jakiś logopedyczne problem. Serdecznie polecam - Pani Katarzyna to bardzo profesjonalny i uczciwy logopeda, a przy tym bardzo sympatyczna i miła osoba.

mgr Katarzyna Lewsza

Serdecznie dziękuję za opinię!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia słuchu

  Mniej więcej od tygodnia w lewym uchu słyszę buczenie,dźwięk łudząco podobny do pracy lodówki starego typu,zasilacza?.Dodam że od lat używam stoperów z powodu uciążliwych sąsiadów.Moze charakterystyczne jest ,że podczas potrzasania glowa na boki , buczenie w tym momencie ustępuje.Stosuję Nurofen forte,kupiłem krople Otinum,naświetlam kręgi szyjne lampą Solux.Efekt mizerny,dodam że mam 58 lat i po przeczytaniu niektórych wpisów jestem pesymistą.Aha,dodam jeszcze,że ucho jest wolne od złogów woskowiny,dbałem zawsze o to stosując m.innymi krople cerumex i parafinę.Przepraszam za chaos i pozdrawiam.

  Dzień dobry, szumy uszne mogą mieć różne podłoże. Wśród moich pacjentów najczęstszą przyczyną są jednak zwyrodnienia i inne zaburzenia w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych. Polecam udać się do fizjoterapeuty-osteopaty, który wykonuje badanie USG tychże stawów. Te zaburzenia są też często powiązane z nieprawidłowym sposobem żucia i połykania, tymi problemami zajmuje się logopeda.
  Zapraszam do kontaktu.
  Pozdrawiam
  Katarzyna Lewsza

  mgr Katarzyna Lewsza

 • Co może być przyczyną słabej sprawności narządów artykulacji oraz brak pionizacji i wiotkość języka u 4,5 z opóżnionym rozwojem mowy oraz zaburzeniami SI ?

  Dzień dobry, na te pytania terapeuta jest w stanie odpowiedzieć TYLKO, JEŚLI spotka się z pacjentem i przeprowadzi diagnozę stanu mowy, artykulacji sprawności mięśniowej w obrębie artykulatorów.
  Poniżej podaję kilka przykładowych przyczyn, natomiast proszę pamiętać, że to jedynie przykłady. Należy udać się z pacjentem do logopedy, który wykona diagnozę. Przyczyny przytoczonych objawów mogą być bardzo różne np. osłabione napięcie mięśniowe, długotrwałe używanie smoczka, przyjmowanie pokarmów o konsystencji papek. Opóźniony rozwój mowy może być spowodowany m. in. zaburzeniami słuchu, obniżeniem sprawności artykulatorów, niewystarczającą stymulacją językową i wieloma innymi czynnikami. Proszę nie odbierać powyższej odpowiedzi jako diagnozy, to jedynie przykładowe przyczyny zaburzeń wymienionych w pytaniu.

  mgr Katarzyna Lewsza

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam dwustopniowe (magisterskie) studia z zakresu logopedii ogólnej i klinicznej na Uniwersytecie Warszawskim, studia z zakresu edukacji przed...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia mowy
 • Zaburzenia słuchu
 • Zaburzenia połykania
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania