Katarzyna Kuczma - Urbanek

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Najlepsza pediatra z jaką miałem okazję się spotkać i jestem spokojny, że moja córka jest pod jej opieką. Podejście do dziecka fenomenalne (nawet takiego, które na widok lekarzy płacze w niebogłosy). Zawsze trafne diagnozy, przemiła, a telefon odbiera nawet przebywając na urlopie. Polecam z całego serca. Pozdrawiam
  Mikołajczyk Wojciech

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Julita Kowalska-Kulpa
  Julita Kowalska-Kulpa
  Pediatra, Lekarz chorób zakaźnych
  Krasińskiego 4/4a, Toruń

  Katarzyna Stankiewicz-Sojka
  Katarzyna Stankiewicz-Sojka
  Alergolog, Pediatra
  ul. Lelewela 33, Toruń
  Bardzo miła Pani doktor, wszystko dokładnie wytłumaczyła od A do Z. Super podejście do dziecka. Polecam więcej

  Inga Adamska
  Inga Adamska
  Pediatra, Alergolog
  Tadeusza Kościuszki 71, Toruń
  Pani Doktor bardzo cierpliwa mimo ze synek naprawde boi sie kazdej wizyty. Konkretne badania i odpowiedzi, cierpliwa,… więcej

  Mariusz Wysocki
  Mariusz Wysocki
  Pediatra
  Glinki 81, Bydgoszcz
  Lekarz bardzo uprzejmy, poświęca tyle czasu ile trzeba. Nie bagatelizuje problemu, bada dokładnie. Polecam więcej

  Magdalena Żbikowska-Bojko
  Magdalena Żbikowska-Bojko
  Endokrynolog, Pediatra
  ul. Ogrody 14, Bydgoszcz
  Profesjonalna,rzeczowa,bardzo miła. Takcy powinni być lekarze,szczególnie specjaliści. Serdecznie polecam więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Najlepsza pediatra z jaką miałem okazję się spotkać i jestem spokojny, że moja córka jest pod jej opieką. Podejście do dziecka fenomenalne (nawet takiego, które na widok lekarzy płacze w niebogłosy). Zawsze trafne diagnozy, przemiła, a telefon odbiera nawet przebywając na urlopie. Polecam z całego serca. Pozdrawiam
   Mikołajczyk Wojciech

  • D

   Najlepszy pediatra w okolicy. Zawsze mogę liczyć na Panią doktor. Jest warta każdych pieniędzy. Zawsze odbierze tel i doradzi co robić. Profesjonalna, mądra kobieta z sercem dla dzieci. Nasza Pani doktor.

  • M

   Pani doktor jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, pomimo przepisywania silnych leków, czasami lepiej jest przyjąć silniejszy lek jeden raz niżeli przyjąć jakiś dwa razy :) Podejście do małego pacjenta jak i rodziców rewelacyjne czy to w szpitalu na izbie przyjęć czy w gabinecie prywatnym. Naprawdę lekarz godny polecenia.

  • I

   Bardzo dobry lekarz. Zawsze trafna diagnoza. Zawsze można liczyć na pomoc. Nieważne czy to dzień czy noc. zawsze w gotowosci. Jedynie co mi sie nie podoba to ze prawie zawsze przepisuje silne leki. Lekarz godny polecenia.

  • P

   Przemiła lekarka, spotkałyśmy się wiele razy i na izbie przyjęć, kiedy cierpiałam na ostre zapalenie pęcherza oraz prywatnie, kiedy męczyłam się z kaszlem astmatycznym, zapaleniem tchawicy i zapaleniem płuc. Zgadzam się z opinią, że przepisuje leki, które są naprawdę silne oraz takie, które są też.. bardzo drogie - niestety za zdrówko trzeba płacić, ale wiem, że są też tańsze zamienniki. Jej diagnozy są zawsze trafne. Jedyne co nie podoba mi się w Pani doktor to to, że przepisuje silne leki nie mówiąc o skutkach ubocznych, które mogą się przytrafić. Przepisała mi kiedyś lek na trądzik na bazie tetracykliny, który bardzo zachwalała i mówiła, że mi pomoże (wiem, że w tej sprawie człowiek powinien się udać do dermatologa, ale Pani doktor, sama go zaproponowała, widząc moje skórne problemy), jednak nie powiedziała, że długotrwałe zażywanie leku powoduje psucie się zębów oraz bardzo silne bóle brzucha, dopiero kiedy brzuch zaczął boleć mnie niemiłosiernie i poczytałam o tym leku dowiedziałam się, że organizm niektórych ludzi właśnie tak reaguje na ten lek i należy go wtedy odstawić. Mimo wszystko lekarz naprawdę godny polecenia ;-)

  • K

   Witam, ja z synkiem jeżdże do Pani Kasi od prawie dwóch lat. Niezwykle sympatyczna kobieta, rewelacyjny kontakt z dziećmi. Po szczepieniach nie było żadnych komplikacji. Odbiera telefon nawet gdy jest na wakacjach i podpowiada co zrobić w razie nagłych wypadków lub do którego specjalisty się udać. Jeśli chodzi o pobyt w szpitalu lub badania kontrolne to Pani Doktor grosza nie wzięła od nas. GORĄCO POLECAM!

  • A

   Myślę,że jest dobrym lekarzem, choć moim zdaniem nadużywa mocnych leków, stad pewnie bardzo szybkie ozdrowienia dzieci. Z tak silnie działającymi lekami przepisywanymi już na pierwszej wizycie pewnie wielu lekarzy by polemizowało. Dlatego też mam innego pediatrę,ale do p. Urbanek też czasami trafiam i uważam ją za niezwykle kompetentną osobę.
   Natomiast nie zgadzam się z ludźmi, którzy wymagają zawsze super traktowania. Pani doktor jest zawsze miła, natomiast zrozumcie,że czasami można być po prostu zmęczonym i kolejna osoba spotkana danego dnia na naszej drodze jest męcząca. Podejrzewam,że większość z nas ma każdego dnia dosyć kogoś i nie jest w stanie do każdego uśmiechać się od ucha do ucha. Trochę wyrozumiałości.

  • E

   Może i dobrym jest lekarzem, ale ...za pieniądze!!! Bierze nawet gdy przyjmuje w szpitalu, a ja miałam \"przyjemność \" kontaktu podczas choroby dziecka w szpitalu i o dziwo pani doktor nie potrafiła (może nie chciała?) odczytać wyników badań !!! przez tydzień dziecko miało ostre zakażenie a pani doktor nie zleciła lekarstw. Inny lekarz po konsultacji potwierdził fatalne wyniki dziecka idopiero wtedy uzyskałam pomoc. Ale ...to moje doświadczenie.

  • A

   JA TEŻ POWIEM ŻE BARDZO DOBRYM JEST PEDIATRĄ OD DZIECI POLECAM TĄ DOKTOR

  • G

   Ludzie ,Matki ,Ojcowie!Lekarze nie są strażnikami was i waszych dzieci!!!To też są ludzie tacy jak my i wykonują taki sam zawód jak każdy z nas ,bo jakby nie patrzył my wszyscy jesteśmy za coś lub za kogoś odpowiedzialni !!!Więc nie popadajmy w chorą paranoje bo każdy zbiera owoce swego postępowania te lepsze lub te gorsze i każdy z nas z wszystkiego się rozliczy !!!No niestety życie nie jest wieczne <to raz > A po drugie >los i przeznaczenie !!!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG