Dr n. med.

Katarzyna Karwasik-Kajszczarek

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  chodziłam na usg do dr z moja rodzina co nie było dla niej problemem, miła atmosfera. wszystko tłumaczy, pokazuje.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   chodziłam na usg do dr z moja rodzina co nie było dla niej problemem, miła atmosfera. wszystko tłumaczy, pokazuje.

  • N

   Świetna specjalistka, profesjonalna, miła, ludzka. Zawsze wytłumaczy i potrafi przekazać zarówno dobrą jak i złą wiadomość. Polecam ale najchętniej zostawiłabym dr Karwasik-Kajszczarek tylko dla siebie :)

  • M

   Wspaniała Pani doktor- konkretna, przyjazna a przy tym ludzka i baaardzo miła. Zawsze służy wyjaśnieniem i pamięta swoje pacjentki (poza gabinetem) równiez te brzuszkowe:) Pozdrawiamy ze Stefcią:)

  • D

   Uratowała życie mi i mojemu dziecku. Dziekuje. Trafiłam przez przypadek do dr Katarzyny, ma zdolności manualne, zabiegi wykonuje precyzyjnie, nie miałam żadnych powikłań. Polecam

  • K

   Cudowna i bardzo delikatna. Byłam zapisana na samo USG jajników wykonane przez Panią doktor, w taki sposób że miałam ochotę zapytać czy to aby napewno już się zaczęło. Pomimo skierowania na samo badanie, Pani doktor wyjaśniła wszystko przy biurku tak abym wiedziała co tam sobie na monitorku wyczytała. Miła, konkretna babeczka, polecam.

  • U

   Faktycznie pani Kasia jest przesympatyczną osobą w dodatku bardzo delikatną, wszytko wytłumaczy jest to plus, ale dużym minusemmm jest to że nie należy do najdokładniejszych. Na każdą dolegliwość chce przypisać hormony, bez odpowiednich badań! Ja już więcej nie skorzystam...

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Pani doktor z jednej strony jest przemiłą osobą, spokojną, zrównoważoną, delikatną przy badaniach. Z drugiej jednak zbyt mało czasu poświęca pacjentce i niestety jak się przekonałam zdarza jej się zbagatelizować problem. Mimo silnym skutków ubocznych przypisywała mi ciągle ten sam lek hormonalny, co doprowadziło do dużego zagrożenia. Musiałam zmienić lekarza. Okazało się, że w karcie pacjenta, którą pani doktor prowadziła nie ma śladu o moich dolegliwościach i problemach, które zgłaszałam. Uważam, że lepiej gdyby przyjmowała mniej pacjentek a robiła to dokładnie.

  • Niektórych wpisów po prostu nie rozumiem. P. doktor ma dużo pacjentek i chce żeby wszytscy byli zadowoleni więc przyjmuje tyle ile tylko może a to wiąże się z czasem który im poświęca. Jakby odmawiała przyjmowania tych czy innych pacjenów to pełno byłoby wpisów że jest złym lekarzem bo nie wszystkich chce przyjąć. A tak piszecie że ma dla was za mało czasu. Nie prawda. P. doktor jest osobą która poświęca pacjentom tyle czasu ile tego wymagają. Na pewno nie wygania nikogo z gabinetu. Jeśli któraś z was idzie tylko po receptę to czego wymagacie? Żeby ktoś wam w gabinecie kawe proponował i babskie pogaduchy? Jak o coś pytacie to na pewno nie zostaniecie zostawione bez odpowiedzi czy wysłane do domu bo np inne pacjentki czekają. Dobry lekarz a w szczególości ginekolog to taki z którym rozmawia sie bez skrępowania i można o wszystko zapytać wiedząc że dostanie się odpowiedz i że nikt z nikogo i jego problemów nie będzie się nabijał ( a takie przykłady lekarzy - ginekologów też znam). Lekarz to też człowiek. Ma gorszei lepsze dni. Więc nie wiem w czym niektórzy wydający opinie o lekarzu na tej stronie, mają problem. Rozumiem że każdy ma prawo mieć swoje własne zdanie na temat lekarza do którego chodzi i ja to szanuje. Jakkolwiek moim zdanie Dr. Katarzyna Karwasik jest dobrym lekarzem, godnym polecenia.

  • H

   Pani Kasia jest swietnym lekarzem,mila,sympatyczna,delikatna,wszystko dokladnie tlumaczy,i jest zawsze pod tel.goraca ja polecam naprawde warto.Pozdrawiam.

  • M

   Pani Kasia jest bardzo dobrym lekarzem ma indywidualne podejście do każdej pacjentki. Prowadziła moją ciąże zawsze można do niej zadzwonić (nawet w nocy) serdecznie ją polecam :)