Lek.

Katarzyna Dejneka verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny pracy, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: CM Vita-Medica Sp z o.o.Usługa: USG piersi

  Lekarz, który nie tylko bada, ale także udziela dokładnych informacji, odpowiada na pytania, tłumaczy. Bardzo duża wiedza i sympatyczne podejście do pacjenta to kolejne plusy. Polecam!

 • Szukasz lekarza medycyny pracy? Pacjenci polecają:

  Iwona Kowiranda
  Iwona Kowiranda
  Lekarz medycyny pracy
  Długa 44/50, Warszawa

  Alina Ou
  Alina Ou
  Internista, Lekarz medycyny pracy
  Foksal 3/5, Warszawa
  Cudowna Pani doktor. Przesympatyczna, empatyczna, dokładna. Jako jedna z nielicznych lekarzy wiedziala jak postepowac… więcej

  Maria Mickiewicz-Laskowska
  Maria Mickiewicz-Laskowska
  Endokrynolog, Internista, Lekarz medycyny pracy
  ul.Smolna 34/14, Warszawa
  Bardzo miła i przyjazna atmosfera.Fajne podejście do pacjenta.Panie okazały się bardzo pomocne i pełne pozytywnego… więcej

  Elżbieta Ruszkowska-Kowalska
  Elżbieta Ruszkowska-Kowalska
  Lekarz medycyny pracy, Internista, Lekarz rodzinny
  Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa
  Pani doktor wyraźnie zaineresowana pacjetka .Jeszcze tak szczegółowego sposobu przeprowadzania wywiadu nie mialam… więcej

  Dariusz Kalinowski
  Dariusz Kalinowski
  Laryngolog, Lekarz medycyny pracy
  ul. Gawińskiego 11, Warszawa
  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. W moim odczuciu Dr Kalinowski jest niezwykle kompetentną osobą, udzielił potrzebnej… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada II stopień specjalizacji z medycyny pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu warszawskich placówkach takich jak: Szpital Wolski, Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Medicover i inne niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej. Obecnie pracuje w Lecznicy Profesorsko - Ordynatorskiej oraz w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. Jest w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej. Posiada liczne certyfikaty zarówno z ultrasonografii ogólnej jak i specjalistycznej tj. Doppler, USG stawowe. Wydaje niezbędne uprawnienia z zakresu medycyny pracy: pracowników, kierowców, osób narażonych na promieniowanie jonizujące oraz osób ubiegających się o pozwolenie na broń.

  Usługi

  gabinet

  Długa, Śródmieście, 00-238 Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: CM Vita-Medica Sp z o.o.Usługa: USG piersi

   Lekarz, który nie tylko bada, ale także udziela dokładnych informacji, odpowiada na pytania, tłumaczy. Bardzo duża wiedza i sympatyczne podejście do pacjenta to kolejne plusy. Polecam!

  • A

   Dobry lekarz z ogromną wiedzą. Skierowała mnie na dodatkowe badania za które jestem jej wdzięczny. Do tej pory mnie prowadzi. Ma świetny kontakt z pacjentem. Doskonale zna się na swoim fachu. Polecam

  • H

   Potwierdzam wszystkie poniższe opinie. Posiada bardzo dobre podejście do pacjentów. Kiedy tylko wchodzi się do gabinetu czuć, że dr. Dejneka kocha swoją pracę i pomaganie ludziom. Bardzo sympatyczna i kompetentna. Stawia dobre diagnozy, warto się do niej udać. Polecam!

  • M

   Uprzejma i sumienna lekarka. Podchodzi do spraw profesjonalnie i rzetelnie. Chciałbym częściej spotkać takich lekarzy.

  • B

   Bardzo polecam. Miło wspominam wizytę u dr. Dejneki. Lekarz profesjonalista, bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy. Nie dam powiedzieć o niej złego słowa. Mój problem rozwiązała. Polecam!

  • J

   Kompetentna i dociekliwa w wywiadzie pacjenta, nie bagatelizuje żadnych informacji, stara się pomóc pacjentowi. Wspaniała pani doktor, indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Polecam.

  • D

   Bardzo sympatyczna i komunikatywna osoba. Byłem u dr. Dejneki na badaniach do pracy. Sprawdziła mnie wzdłuż i wszerz oraz zrobiła wywiad, pytając o przebyte choroby, zabiegi, operacje itd. Wizyta przebiegła szybko i bez komplikacji. Zgadzam się z pozostałymi opiniami, pani doktor to bardzo dobra specjalistka.

  • A

   Bardzo dobra specjalistka, a przy tym miły, sympatyczny człowiek. Oby więcej takich było. Dobrze, że jeszcze można trafić na takich lekarzy.

  • A

   Miła i sympatyczna osoba, która w dodatku stawia słuszne diagnozy i naprawdę potrafi skutecznie leczyć. Pomogła mojemu mężowi gdy miał problemy z żoładkiem.

  • M

   Lekarka bardzo dobra. Sumiennie podchodzi do wykonywane pracy i nie ma żadnych problemów z badaniami u niej. Jest dokładna i sympatyczna. Polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG