Lek.

Katarzyna Dejneka verifiedCreated with Sketch.

Lekarz medycyny pracy, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: CM Vita-Medica Sp z o.o.Usługa: USG piersi

  Lekarz, który nie tylko bada, ale także udziela dokładnych informacji, odpowiada na pytania, tłumaczy. Bardzo duża wiedza i sympatyczne podejście do pacjenta to kolejne plusy. Polecam!

 • Szukasz lekarza medycyny pracy? Pacjenci polecają:

  Iwona Kowiranda
  Iwona Kowiranda
  Lekarz medycyny pracy
  Długa 44/50, Warszawa

  Bohdan Dobrowolski
  Bohdan Dobrowolski
  Laryngolog, Lekarz medycyny pracy
  Długa 44/50, Warszawa
  Uważam, że Pan dr Dobrowolski jest co prawda lekarzem ze specyficznym poczuciem humoru ale jest sympatyczny, życzliwy… więcej

  Alina Ou
  Alina Ou
  Internista, Lekarz medycyny pracy
  Foksal 3/5, Warszawa
  Cudowna Pani doktor. Przesympatyczna, empatyczna, dokładna. Jako jedna z nielicznych lekarzy wiedziala jak postepowac… więcej
  Umów wizytę

  Maria Mickiewicz-Laskowska
  Maria Mickiewicz-Laskowska
  Endokrynolog, Internista, Lekarz medycyny pracy
  ul.Smolna 34/14, Warszawa
  Pani doktor bardzo przyjaźnie nastawiona do pacjenta, przez co nie miałam oporów żeby rzetelnie ukazać sytuację… więcej
  Umów wizytę

  Dariusz Kalinowski
  Dariusz Kalinowski
  Laryngolog, Lekarz medycyny pracy
  ul. Gawińskiego 11, Warszawa
  Bardzo duze zaangazowanie ze strony lekarza i chec wyjasnienia pacjetowi na czym dokladnie polega jego problem więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada II stopień specjalizacji z medycyny pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu warszawskich placówkach takich jak: Szpital Wolski, Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Medicover i inne niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej. Obecnie pracuje w Lecznicy Profesorsko - Ordynatorskiej oraz w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie. Jest w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej. Posiada liczne certyfikaty zarówno z ultrasonografii ogólnej jak i specjalistycznej tj. Doppler, USG stawowe. Wydaje niezbędne uprawnienia z zakresu medycyny pracy: pracowników, kierowców, osób narażonych na promieniowanie jonizujące oraz osób ubiegających się o pozwolenie na broń.

  Usługi

  gabinet

  Długa, Śródmieście, 00-238 Warszawa, mazowieckie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: CM Vita-Medica Sp z o.o.Usługa: USG piersi

   Lekarz, który nie tylko bada, ale także udziela dokładnych informacji, odpowiada na pytania, tłumaczy. Bardzo duża wiedza i sympatyczne podejście do pacjenta to kolejne plusy. Polecam!

  • A

   Dobry lekarz z ogromną wiedzą. Skierowała mnie na dodatkowe badania za które jestem jej wdzięczny. Do tej pory mnie prowadzi. Ma świetny kontakt z pacjentem. Doskonale zna się na swoim fachu. Polecam

  • H

   Potwierdzam wszystkie poniższe opinie. Posiada bardzo dobre podejście do pacjentów. Kiedy tylko wchodzi się do gabinetu czuć, że dr. Dejneka kocha swoją pracę i pomaganie ludziom. Bardzo sympatyczna i kompetentna. Stawia dobre diagnozy, warto się do niej udać. Polecam!

  • M

   Uprzejma i sumienna lekarka. Podchodzi do spraw profesjonalnie i rzetelnie. Chciałbym częściej spotkać takich lekarzy.

  • B

   Bardzo polecam. Miło wspominam wizytę u dr. Dejneki. Lekarz profesjonalista, bardzo sumiennie podchodzi do swojej pracy. Nie dam powiedzieć o niej złego słowa. Mój problem rozwiązała. Polecam!

  • J

   Kompetentna i dociekliwa w wywiadzie pacjenta, nie bagatelizuje żadnych informacji, stara się pomóc pacjentowi. Wspaniała pani doktor, indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Polecam.

  • D

   Bardzo sympatyczna i komunikatywna osoba. Byłem u dr. Dejneki na badaniach do pracy. Sprawdziła mnie wzdłuż i wszerz oraz zrobiła wywiad, pytając o przebyte choroby, zabiegi, operacje itd. Wizyta przebiegła szybko i bez komplikacji. Zgadzam się z pozostałymi opiniami, pani doktor to bardzo dobra specjalistka.

  • A

   Bardzo dobra specjalistka, a przy tym miły, sympatyczny człowiek. Oby więcej takich było. Dobrze, że jeszcze można trafić na takich lekarzy.

  • A

   Miła i sympatyczna osoba, która w dodatku stawia słuszne diagnozy i naprawdę potrafi skutecznie leczyć. Pomogła mojemu mężowi gdy miał problemy z żoładkiem.

  • M

   Lekarka bardzo dobra. Sumiennie podchodzi do wykonywane pracy i nie ma żadnych problemów z badaniami u niej. Jest dokładna i sympatyczna. Polecam.