Katarzyna Chylińska-Wachnianyn, anestezjolog Elbląg

lek. Katarzyna Chylińska-Wachnianyn

Zapisz

Anestezjolog więcej

2 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Królewiecka 146, Elbląg Przyjmuje na NFZ
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych anestezjologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany

Mirosława
Maciejczak
22.06.2014 r.
Pani Katarzyna Chylińska - Wachnianyn to lekarz zdecydowany, podejmuje decyzje szybkie, ale konkretne i trafne. Jest Osobą bezinteresowną, serdeczną i życzliwą. Nie odmówi nikomu, kto potrzebuje pomocy. Potrafi zostawić swoje osobiste, ważne sprawy, by ratować człowieka. Jej szczery uśmiech i pozytywne nastawienie do świata i ludzi, dodaje chorym oraz jego rodzinie optymizmu i nadziei.Ma ogromną wiedzę i ciągle ją poszerza o nowe informacje oraz nowości medyczne. Ma bystry umysł i refleks w kojarzeniu nawet niejasnych symptomów i przyczyn choroby. To po prostu człowiek wrażliwy na cierpienie drugiego człowieka. Dziękuję Pani Doktor, za to co Pani zrobiła dla Mojej Mamy, ratując Jej życie. Jest Pani naprawdę kochana!!! Moim zdaniem to bardzo dobry fachowiec, którego z całym sercem mogę polecić wszystkim pacjentom. Jeszcze raz bardzo polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobra specjalistka, z poczuciem humoru, którym rozładowuje stresową sytuację. Przed zabiegiem wszystko mi wyjaśniła bardzo dokładnie pomimo krótkiego czasu pomiędzy znieczuleniem a operacją. Bardzo konkretna , z ogromną wiedzą. Sprytna manualnie, pomimo nawet swojego zaawansowanego stanu znieczuliła mnie przy pierwszym ukłuciu , tak że nawet tego nie poczułam podczas gdy wcześniej inny lekarz miał duży problem z ukłuciem mnie. Naprawdę świetna specjalistka i wspaniały człowiek. Miałam nie dawno okazję spotkać się z Panią doktor w zupełnie innych okolicznościach i muszę przyznać , że zawsze jest uśmiechnięta i służy swoją fachową wiedzą i radą zupełnie bezinteresownie. Bardzo polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie