Adres

Centrum Terapii Perspektywa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja psychologiczna • 170 zł

Konsultacja psychologiczna online • 170 zł

Psychoterapia • 170 zł +1 więcej

Badania diagnostyczne • 200 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Piastów 43/2,

170 zł

Centrum Terapii PerspektywaPiastów 43/2,

170 zł

Centrum Terapii PerspektywaPiastów 43/2,

170 zł

Centrum Terapii Perspektywa

Pozostałe usługi


Piastów 43/2,

200 zł

Centrum Terapii Perspektywa

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego specjalności klinicznej. Jestem psychoterapeutką w nurcie poznawczo-behawioralny. Jestem w ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia
  • Psychotraumatologia
  • Psychoonkologia
Zobacz więcej

Znajomość języków

  • Język migowy

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Terapii Perspektywa Psychoterapia

Kasia jest osobą, z którą bez skrępowania jestem w stanie omawiać każdy temat. W trakcie wizyt daje mi poczucie bezpieczeństwa i pełen komfort. Wiem, że z każdego kolejnego spotkania jestem w stanie wynieść garść konkretnych informacji lub poukładanych przemyśleń, które z pełnym zaufaniem implementuję w życie. Jestem jej bardzo wdzięczna za dotychczasową współpracę i postępy, które dzięki niej byłam w stanie zrobić. Czuję się po prostu spokojniej. Serdecznie polecam Kasię.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Kasia jest bardzo kontaktową osobą, a jednocześnie bardzo profesjonalnym psychologiem. Okazując dużo empatii, stwarza bezpieczną przestrzeń w gabinecie. Wykazuje zaangażowanie w proces leczenia, zrozumienie i wskazuje możliwe rozwiązania. Podczas spotkań nie było poczucia oceniania ze strony Pani psycholog, czuć dbałość o formę i samopoczucie pacjenta. Bardzo polecam!

I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Katarzyna Buluk konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Rozmowa bardzo pomocna, przyjemna i ułatwia mi zrozumienie własnych uczuć. Jestem bardzo wdzięczna pani Kasi za wszelką pomoc.


E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Kasia jest bardzo zaangażowaną i empatyczną osobą. Z całą pewnością jest kompetentnym i poświęcającym się pracy psychologiem. Bardzo pomaga naszej rodzinie i przede wszystkim córce, która ma doskonały kontakt z Panią Kasią. Z pełnym przekonaniem możemy polecić profesjonalną pomoc Pani Kasi osobom w trudnych sytuacjach, które potrzebują wsparcia i wskazówek w celu rozpoznania problemu i poprawy jakości funkcjonowania.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zawsze we właściwym czasie z właściwymi słowami lub właściwym w danych okolicznościach milczeniem. Z pewnością zawód wykonywany z pełnym zaangażowaniem i tym "coś" co pozwala wizytę traktować z przyjemnością. Najważniejszy jednak jest skutek Dziękuję


;
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Katarzyna Buluk Konsultacja psychologiczna

Bardzo sympatyczna Pani psycholog. Rozmowa jest przeprowadzana jak ze znajomym, co pozwala otworzyć się i uspokoić. Wszystko jest wytłumaczone dokładnie i nie ma żadnych niedomówień i wątpliwości. Bardzo polecam


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Psycholog Katarzyna Buluk Konsultacja psychologiczna

Dokładna. Profesjonalna. Empatyczne. Do Pani Katarzyny zapisałam córkę, ponieważ miała duże problemy emocjonalne. Córka była wcześniej także u innych psychologów i psychoterapeutów lecz nic nie pomagało. Pani Kasia przeprowadziła niesamowicie dokładną diagnozę mojego dziecka i poleciała dalsze konieczne kroki. Dzięki dokładnej diagnozie wiem co dolega mojemu dziecku i wiem jak jako mama mam postępować na co dzień. Córka bardzo polubiła pracę z Panią Kasią, a postępy widoczne są od razu. Jeszcze raz bardzo dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania