Dr n. med.

Katarzyna Bittel verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne

  Bardzo miła, cierpliwa i konkretna pani doktor. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie, o wszystkim informuje, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zawód, który wykonuję jest dla mnie źródłem prawdziwej satysfakcji. Moim celem jest kompleksowe i indywidualne podejście do każdej pacjentki w myśl zasady "Ginekolog położnik- lekarzem Kobiety". Zależy mi na jak najlepszym poznaniu problemów i potrzeb pacjentki, aby zalecone leczenie było "terapią skrojoną na miarę".
   Pracuję na Oddziale Położnictwa i Ginekologii Szpitala ZDROJE w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Ginekologii i Uroginekologii PUM w latach 2006-2014. W 2014 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. W 2016 roku rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii.
   Moje zainteresowania zawodowe obejmują m.in.: diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowania, niepłodność małżeńską, opiekę nad kobietą ciężarną (również w grupie wysokiego ryzyka) oraz ginekologię zachowawczą i operacyjną (m.in. laparoskopię, histeroskopię, leczenie nietrzymania moczu, zabiegi naprawcze zaburzeń statyki dna miednicy).

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Dom Lekarski Centrum Medyczne

  Aleja Piastów 30, Nowe Miasto, 71-064 Szczecin, zachodniopomorskie

  Konsultacje ginekologiczne + cytologia 170 zł
  Zwykła wizyta
  Usg położnicze

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne

   Bardzo miła, cierpliwa i konkretna pani doktor. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie, o wszystkim informuje, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Polecam.

  • X
   Lokalizacja: Consilius Centrum MedyczneUsługa: zaburzenia miesiączkowania

   Bardzo przemiła i konkretna Pani doktor. Także nie „zdziera” na pieniądze. Dzięki jej rozpoznaniu, mogę normalnie funkcjonować, ponieważ każdy inny lekarz bagatelizował moje problemy i objawy. Szczerze polecam! Także dla nastolatek, które chcą się wybrać na swoją pierwsza w życiu wizytę u ginekologa jak najbardziej polecam!

  • Bardzo miła i sympatyczna Pani Ginekolog :) Ze spokojem i z wielkim zaangażowaniem przykłada się do badania. Jest bardzo delikatnym lekarzem i wspaniałym specjalistą. Bardzo mi pomogła z czego jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Jak najbardziej z całego serca polecam !!! B.Grzenda

  • Pani Doktor jest bardzo profesjonalną , kompetentną osobą ciepłym i bardzo delikatnym lekarzem. Posiada szeroką wiedzę. W gabinecie wprowadza bezstresową atmosferę. Wyczerpująco odpowiadała na zadane przeze mnie pytania i udzieliła niezbędnych mi informacji. Dobrała również odpowiednie leki oraz antykoncepcję, która z pewnością zostanie ze mną na dłużej . Mogę z czystym sumieniem polecić tego Lekarza - wiem, że zostanę stałą pacjentką Pani Doktor .K.Kołczyk

  • A

   Nie polecam. Z gabinetu Pani Doktor wyszłam z płaczem, wierząc w to, że moja ciąża właśnie dobiegła końca. Przez dwa dni nie mogłam się pozbierać. Trzeciego dnia trafiłam do innego lekarza, dopiero wtedy natychmiast pobrano mi krew (a było po południu) i zrobiono badanie beta hcg, któro wskazało na młodszą ciążę. Oczywiście jest to moja, subiektywna opinia.

  • A

   Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą ale także dobrą, wyrozumiałą kobietą. Ze zrozumieniem wysłuchała mojej wypowiedzi o dolegliwościach, po czym przeprowadziła delikatnie badanie i zaordynowała skuteczne leczenie. Udzieliła mi wyczerpujących informacji i porad co dalszego przebiegu leczenia. Serdecznie polecam.