Dr n. med.

Katarzyna Bittel verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne

  Bardzo miła, cierpliwa i konkretna pani doktor. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie, o wszystkim informuje, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Polecam.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Sławomir Żółtowski
  Sławomir Żółtowski
  Ginekolog, Onkolog
  Aleja Powstańców Wielkopolskich 79, Szczecin
  Jestem pacjentka doktora już ładnych parę lat . I wiem jedno , że po każdej wizycie jestem dobrze zdiagnozowana… więcej

  Piotr Kolczewski
  Piotr Kolczewski
  Ginekolog
  ul. Langiewicza 28/U1, Szczecin
  Wizyta bardzo udana. Pan doktor rzeczowo, konkretnie odpowiadał na pytania. Wykonał niezbędne badania. Miła atmosfera.Polecam. więcej

  Agata Pietruczuk
  Agata Pietruczuk
  Ginekolog
  Powstańców Wielkopolskich 72, Szczecin
  Pani Doktor jest przesympatyczna osobą, wszystko wyjaśnia i doradza. Delikatna, wszystko przeprowadzone profesjonalnie… więcej

  Małgorzata Wężowska
  Małgorzata Wężowska
  Ginekolog
  Powstańców Wielkopolskich 72, Szczecin
  Dzisiaj odbyła się moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Pełen profesjonalizm i konkretne informacje. Pani… więcej

  Lidia Niewiadomska
  Lidia Niewiadomska
  Ginekolog
  Pl. Zwycięstwa 1, Szczecin
  Regina K .… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Zawód, który wykonuję jest dla mnie źródłem prawdziwej satysfakcji. Moim celem jest kompleksowe i indywidualne podejście do każdej pacjentki w myśl zasady "Ginekolog położnik- lekarzem Kobiety". Zależy mi na jak najlepszym poznaniu problemów i potrzeb pacjentki, aby zalecone leczenie było "terapią skrojoną na miarę".
   Pracuję na Oddziale Położnictwa i Ginekologii Szpitala ZDROJE w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam w Klinice Ginekologii i Uroginekologii PUM w latach 2006-2014. W 2014 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii. W 2016 roku rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii.
   Moje zainteresowania zawodowe obejmują m.in.: diagnostykę i leczenie zaburzeń miesiączkowania, niepłodność małżeńską, opiekę nad kobietą ciężarną (również w grupie wysokiego ryzyka) oraz ginekologię zachowawczą i operacyjną (m.in. laparoskopię, histeroskopię, leczenie nietrzymania moczu, zabiegi naprawcze zaburzeń statyki dna miednicy).

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Dom Lekarski Centrum Medyczne

  Aleja Piastów 30, Nowe Miasto, 71-064 Szczecin, zachodniopomorskie

  Konsultacje ginekologiczne + cytologia 170 zł
  Zwykła wizyta
  Usg położnicze

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dom Lekarski Centrum Medyczne

   Bardzo miła, cierpliwa i konkretna pani doktor. Badanie przeprowadzone bardzo delikatnie, o wszystkim informuje, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Polecam.

  • X
   Lokalizacja: Consilius Centrum MedyczneUsługa: zaburzenia miesiączkowania

   Bardzo przemiła i konkretna Pani doktor. Także nie „zdziera” na pieniądze. Dzięki jej rozpoznaniu, mogę normalnie funkcjonować, ponieważ każdy inny lekarz bagatelizował moje problemy i objawy. Szczerze polecam! Także dla nastolatek, które chcą się wybrać na swoją pierwsza w życiu wizytę u ginekologa jak najbardziej polecam!

  • Bardzo miła i sympatyczna Pani Ginekolog :) Ze spokojem i z wielkim zaangażowaniem przykłada się do badania. Jest bardzo delikatnym lekarzem i wspaniałym specjalistą. Bardzo mi pomogła z czego jestem bardzo zadowolona i wdzięczna. Jak najbardziej z całego serca polecam !!! B.Grzenda

  • Pani Doktor jest bardzo profesjonalną , kompetentną osobą ciepłym i bardzo delikatnym lekarzem. Posiada szeroką wiedzę. W gabinecie wprowadza bezstresową atmosferę. Wyczerpująco odpowiadała na zadane przeze mnie pytania i udzieliła niezbędnych mi informacji. Dobrała również odpowiednie leki oraz antykoncepcję, która z pewnością zostanie ze mną na dłużej . Mogę z czystym sumieniem polecić tego Lekarza - wiem, że zostanę stałą pacjentką Pani Doktor .K.Kołczyk

  • A

   Nie polecam. Z gabinetu Pani Doktor wyszłam z płaczem, wierząc w to, że moja ciąża właśnie dobiegła końca. Przez dwa dni nie mogłam się pozbierać. Trzeciego dnia trafiłam do innego lekarza, dopiero wtedy natychmiast pobrano mi krew (a było po południu) i zrobiono badanie beta hcg, któro wskazało na młodszą ciążę. Oczywiście jest to moja, subiektywna opinia.

  • A

   Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą ale także dobrą, wyrozumiałą kobietą. Ze zrozumieniem wysłuchała mojej wypowiedzi o dolegliwościach, po czym przeprowadziła delikatnie badanie i zaordynowała skuteczne leczenie. Udzieliła mi wyczerpujących informacji i porad co dalszego przebiegu leczenia. Serdecznie polecam.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG