Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gabinet Psychologiczny
Trzmiela 17, Skórzewo

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Psychoterapia partnerska

Psychoterapia rodzinna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

psycholog i psychoterapeuta,,
pracuje w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej z dziećmi i nastolatkami,
w praktyce prywatnej prowadzi te...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Trzmiela 17, Skórzewo

Gabinet PsychologicznyTrzmiela 17, Skórzewo

Gabinet PsychologicznyTrzmiela 17, Skórzewo

Gabinet PsychologicznyTrzmiela 17, Skórzewo

Gabinet PsychologicznyTrzmiela 17, Skórzewo

Gabinet Psychologiczny

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
R

Rolnictwo

Profil zweryfikowany


Kilka lat temu udałem się do Pani Doktor z córeczką w celu zrobienia "Bilansu sześciolatka"  pod kątem gotowości szkolnej. Dokładnie części psyhologicznej. 

W trakcie wizyty musiałem zostawić damy teta-a-tete. 
Po powrocie do gabinetu stwierdzilem że córka ma o jedną przyjaciółkę więcej - czyli kontakt z dzieckiem Pani Doktor nawiązuje szybko i dziecko "się otwiera". 

Wyniki "bilansu" pokazały trafną analizę tego, co obserwowałem również osobiście jako ojciec. Dodatkowo dostałem szczegółowe uzasadnienie "gotowości".

Po 2 latach przygody mojej córki ze szkołą stwierdzam, że faktycznie "świetnie sobie radzi" i jest zadowolona. Wnioski Pani Doktor się potwierdziły.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z porad Pani Doktor .


Z

Zakręcony

Profil zweryfikowany

Pamiętam doskonale moją pierwszą wizytę u Pani Karoliny. Wchodząc do gabinetu, zobaczyłem uśmiech, zrozumienie i spokój, które emanowały z Pani Karoliny. Na początku pomyślałem sobie, ze o części rzeczy w ogóle nie będę chciał rozmawiać, bo będę wstydził się o nich mówić przed obcą osobą. Jakże się myliłem! Już po kilku spotkaniach, wiedziałem ze będę w stanie otworzyć się przed Panią Karoliną! Kolejne spotkania tylko to potwierdzały. Za każdym razem, szedłem na spotkania z pewnością, że zostanę wysłuchany i zrozumiany.

Za co najbardziej cenie Panią Karolinę? Przede wszystkim za to, ze mimo mojej gadatliwości i chaosu wypowiedzi, zawsze słuchała mnie z największa uwaga i wyłapywała najważniejsze kwestie, które starała mi się przedstawiać w zupełnie innym świetle. Powodowało to, że problemy, które wydawały mi się wielkimi potworami, po wizycie stawały się jedynie kolejnymi rzeczami do przepracowania. Nie ukrywam, ze czasem nie potrafiłem wielu rzeczy zrozumieć, lecz poprzez systematyczne spotkania nauczyłem się cierpliwości,konsekwencji oraz nabierania dystansu do siebie.

Polecam spotkania z Panią Karoliną, wszystkim osobom które nie czują się dobrze ze sobą, z otaczającym je światem, czy po prostu maja silną potrzebę wygadania się! Po spotkaniu z tak pozytywną osobą jak Pani Karolina, człowiek czuje się jak po zjedzeniu bardzo zdrowego śniadania!

Krzysztof Danek

Profil zweryfikowany

Pani Karolina pomogła mi pomóc sobie samemu. Trafiłem do niej w trudnym momencie życia, borykając się depresją i nie widząc wyjścia z beznadziejnej (jak mi się wtedy wydawało) sytuacji. Spokojne rozmowy i umiejętne pytania pozwoliły mi zrozumieć, skąd biorą się moje problemy i jednocześnie uzmysłowić sobie, co jest naprawdę ważne w moim życiu i o co warto walczyć.

Dla mnie Pani Karolina stanowi ogromną pomoc w radzeniu sobie z codziennymi problemami, jest zawsze gotowa pomóc, nawet jeśli nie osobiście to telefonicznie. Serdecznie polecam wszystkim poszukującym pomocy!

O

Optymistka

Profil zweryfikowany

Do Pani Karoliny trafiłam kiedy świat mi się zawalił po rozstaniu. Wybrałam ją, ponieważ specjalizuje się również w terapiach dla par - z nadzieją, że uda mi się uratować mój związek.
Spadła mi z nieba! Byłam pierwszy raz u psychologa, także nie mam porównania, ale po pierwszej wizycie wiedziałam że to ONA. Wiedziała, że potrzebuje się wygadać, jestem roztrzęsiona. Przedłużyła wizytę, ponieważ była taka potrzeba- potrzeba pacjenta, ale nie poprosiła o ani złotówkę więcej. Wiedziałam, że mogę jej zaufać. Przeszłam z nią wszystkie fazy rozstania, daje się wygadać a jak już coś powie to konkretnie. Spotkania z Panią Karoliną bardzo mi pomagają, namawiam znajomych do skorzystania z terapii, ponieważ sama widzę, iż odnajduję na nowo radość z życia - nawet jako singiel ;)

D

Danka

Profil zweryfikowany

Zdecydowanie polecam. Pani Karolina jest świetnym psychologiem, korzystałam u niej z terapii małżeńskiej. Nie krytykuje, nie ocenia, jest obiektywna i bardzo uważnie słucha. W umiejętny sposób kieruje do samodzielnego rozwiązania problemu. Miła i sympatyczna stwarza poczucie bezpieczeństwa. Ma wszystkie cechy cenione u dobrego psychologa. Efekty terapii widoczne są do dnia dzisiejszego. Pani Karolino, bardzo dziękujemy z mężem za pomoc.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

psycholog i psychoterapeuta,,
pracuje w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej z dziećmi i nastolatkami,
w praktyce prywatnej prowadzi te...

Zobacz pełen opis


Najczęściej zadawane pytania