Moje doświadczenie

Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

Pacjenci których przyjmuję

Dzieci

Usługi i ceny

  • Konsultacja fizjoterapeutyczna


  • Konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta)


  • Konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta)


  • Konsultacja fizjoterapeutyczna dzieci


  • Badania diagnostyczne


Adresy (3)

Karolina Kamińska-Sałek
Fizjoterapia Dziecięca Karolina Kamińska-Sałek

Uphagena, 80-237 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Karolina Kamińska-Sałek
Ośrodek Wczesnej Interwencji

Harcerska 4, 81-425 Gdynia

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Karolina Kamińska-Sałek
Nord Clinic

Leśmiana 7u18, 80-280 Gdańsk

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

6 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • Z

    Polecam z całego serca, próbowałam u innych fizjoterapeutów i na szczęście trafiłam na Panią Karolinę. W końcu ja byłam spokojna, dziecko potrafiło się rozluźnić, nie płakało. Niesamowite podejście do dzieci, wyczucie, spokój, empatia. Dużo pozytywnej energii. Ja spędzałam przemiło czas w gabinecie podczas gdy Pani Karolina pracowała z moją córcia. Gdy przyszedł odpowiedni czas Pani Karolina sama zakończyła terapie, która była krótsza i przyjemniejsza niż przewidywali inni specjaliści. Dziecko jest w świetnej formie. Polecam!!!!

     • Fizjoterapia Dziecięca Karolina Kamińska-Sałek fizjoterapia  • 

  • K

    Pani Karolina ma bardzo dobre podejście do dzieci, kieruje się spokojem i doskonale wyczuwa nastrój dziecka. W sytuacji stresowej dla dziecka, zachęca je do ćwiczeń, przekształcając je w zabawę. Pani Karolina jest osobą bardzo komunikatywną i z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu rehabilitacja przebiega bez problemu.

     • W innym miejscu Inny  • 

  • D

    Pani Karolina od pierwszego spotkania z naszymi bliźniętami zrobiła na nas dobre wrażenie. Jeszcze przed wizytą udzieliła kilka porad w formie zdalnej. U dzieci po każdej wizycie było widać efekty, co po kilku miesiącach rzetelnej pracy Pani Karoliny spowodowało, że są w normie rozwojowej.
    Spotkania z Panią Karoliną nie są dla nas obowiazkiem, a miło spędzonym czasem, dzięki któremu rozwoj dzieci jest systematycznie monitorowany.
    Dużą zaletą Pani Karoliny jest skrupulatność i punktualność.
    Serdecznie polecamy każdemu rodzicowi, który szuka fizjoterapeuty dla swojego maluszka.

     • Fizjoterapia Dziecięca Karolina Kamińska-Sałek fizjoterapia  • 

  • P

    Moje dziecko wymagało wsparcia ze względu na obniżone napięcie mięśniowe obręczy barkowej i słabsze mięśnie brzucha. Na początku ćwiczyliśmy prywatnie metoda Vojty. Zdecydowanie bardzo czasochłonna, wymagająca i w naszym przypadku nieefektywna metoda. Trafiliśmy że skierowaniem od pediatry do Pani Karoliny. Odrazu z wizyty na wizytę można było zobaczyć rezultaty ćwiczen. Bardzo polecam Panią Karolinę, ponieważ na prawdę poświęca 200% uwagi, potrafi kilka razy wytłumaczyć, nigdy nie zdarzyło się, żeby miała złe nastawienie, albo gorszy dzień (a chodzimy prawie co tydzień od kilku miesięcy). Mega pozytywne nastawienie do dzieci i ewidentnie dzieci ja bardzo lubią. Sama podkradłam parę pomysłów od Pani Karoliny jak uspokoić własne dziecko (człowiek cały czas się uczy). Wiele rzeczy doczytywałam ze źródeł naukowych i pokrywają się w 100% z tym co mówi Pani Karolina. Na prawdę posiada ogrom wiedzy. A najważniejsze, że ćwiczenia na prawdę działają :) z czystym sercem polecam :) i dziękuję za wkład niesionej pracy :)

     • Ośrodek Wczesnej Interwencji Inny  • 

    mgr Karolina Kamińska-Sałek

    Bardzo dziękuję za opinię!
    Serdecznie pozdrawiam :)


  • E

    Najlepsza fizjoterapeutka na świecie! Zaczęliśmy chodzić na terapię z maluchem 3miesiące. Jak dotąd nie spotkałam drugiej mamy, która uczęszczałaby z dzieckiem na fizjoterapie metodą vojty bez płaczu dziecka. Pani Karolina prowadzi zajecia z dzieckiem tak, że jest ono zadowolone, nie uroni jednej łzy a przy okazji po każdym spotkaniu widać ogromne postępy. Żałuję tylko, że nie przyjmuje prywatnie. Polecam dla każdego bobasa

     • Ośrodek Wczesnej Interwencji wzmożone napięcie mięśniowe i asymetria ciała  • 

    mgr Karolina Kamińska-Sałek

    Bardzo dziękuję za miłe słowa. Muszę tylko zweryfikować, że nie jestem terapeutą metody Vojty i nie pracuję tą techniką. Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath. Pozdrawiam :)


  • S

    Potrzebowałam rehabilitacji kręgosłupa w odcinku szyjnym. Lekarz bardzo kompetentny i pomocny. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Polecam!

     • Ośrodek Wczesnej Interwencji rehabilitacja kręgosłupa  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Karolina Kamińska-Sałek

Warto skonsultować się z fizjoterapeutą pediatrycznym.


Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania