Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pracuję głównie z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń lękowych, depresji oraz zaburzeń… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii „Pozytywnie” Kaja Dwulat

  Pani Kaja, wyjaśniła mi, że życie to nie pasmo samych sukcesów, ale zdarzają się i gorsze dni i każdy takie miewa, grunt to mieć swój sposób, by nie wpadać w panikę:-) Bardzo dobry fachowiec, praktyk i przemiła osoba w jednym. Serdecznie polecam.

  Kaja Dwulat2018-02-02

  Bardzo dziękuję

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii „Pozytywnie” Kaja Dwulat

  Pani Kaja Dwulat jest wspaniałą osobą, która jest stworzona do zawodu, który wykonuje. Jest empatyczna, nie stwarza dystansu, budzi ogromne zaufanie. Pacjent czuje się ważny, zawsze jest wysłuchany. Po każdej wizycie wychodzę podbudowany, bardziej optymistyczny.Dziękuję. Polecam Panią Kaję każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy.
  Henryk F.

  Kaja Dwulat2018-01-09

  Bardzo dziękuję

 • A

  Pani Kaja jest osobą kompetentną. Potrafi wzbudzić zaufanie. Wysłucha zrozumie i pomoże, Podczas wizyty odczuwa się dużą swobodę. Dziękuję za pomoc, wsparcie i zrozumienie samej siebie.

  Kaja Dwulat2018-01-02

  Bardzo dziękuję

 • A

  Pani Kaja jest niesamowicie wartościowym człowiekiem. Życzę każdemu, kto rozważa podjęcie terapii, by trafił do takiego terapeuty: doświadczonego, otwartego, uważnego na drugiego człowieka. Dziękuje za inspirujące pytania oraz prawdę, które pozwoliły mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy. Pani Kaja bardzo pomogła mi w trudnych chwilach. Rozmowa z nią to czysta przyjemność. Zdecydowanie polecam! :-)

  Kaja Dwulat2018-01-02

  Bardzo dziękuję

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii „Pozytywnie” Kaja DwulatUsługa: ocena stanu psychicznego

  Do pani kai trafiłam kiedy już byłam na takim etapie swojego życia ze nic się dla mnie nie liczyło nic i nikt, totalna wegetacja, psychicznie wykończona i doprowadzona do psychicznego dna przez człowieka który mówił że kocha... Obecnie tkwimy w tym ,, związku” już około 3 lat..Dzieki jej ciężkiej pracy nade mną, analizowania i czuwania nad moim tokiem myślenia, pomogła mi odnaleźć inne ciekawe i nie gorsze od poprzednich rozwiązania. Dzieki niej, dziś jestem inna osoba, może nie doskonałą ale nabrałam więcej wiary w siebie, potrafie chamować swoje zapędy wydzwaniania i kontrolowana. Moje priorytety znacznie się zmieniły. Umiem spojrzeć na pewne rzeczy z dystansem. Jest wirtuozem w swojej dziedzinie jak dla mnie, profesjonalistka w każdym calu, podczas terapii oddana swojej pracy. Polecam tego specjalistę...

  Kaja Dwulat2017-12-29

  Bardzo dziękuję

 • A

  Do Pani Kai trafiłam żyjąc 17 lat z depresją i zaburzeniami lękowymi , w zasadzie to była tylko wegetacja , ból i walka o przetrwanie następnego dnia.
  Jakże było moje zdziwienie, niedowierzanie i radość gdy Pani Kaja powiedziała mi że z tego wyjdę. Wyjaśniła mi mechanizm działania lęków i jak sobie z nimi radzić i faktycznie już po niespełna 2 miesiącach terapii czułam się lepiej a z każdą kolejną nabierałam pewności siebie i wiarę na lepsze jutro . Pani Kaja to ciepła, życzliwa osoba, wspaniała ,fachowa terapeutka. która potrafi człowieka postawić na nogi .Efektem spotkań jest dobrze dobrana terapia i poznanie sposobów samodzielnego radzenia sobie z problemami. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologicznej jaką oferuje Pani Kaja.Dzięki Pani Kai ja żyję ,to właśnie Ona wskrzesiła we mnie na nowo życie.
  Jeszcze raz dziękuje w imieniu swoim jak i syna.

  Kaja Dwulat2017-12-29

  Bardzo dziękuję

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii „Pozytywnie” Kaja DwulatUsługa: problemy życia codziennego

  Pani Kaja Dwulat to nie tylko wspaniała psycholog ale również kobieta która rozumie życie na wielu płaszczyznach, nie boi się trudnych tematów i potrafi pomóc odnaleźć się człowiekowi po mimo różnych zakrętów. Posiada dar zrozumienia i widzi w ludziach to czego oni sami nie potrafią dostrzec. Dziękuję Pani Kajo!

  Kaja Dwulat2017-11-30

  Dziękuję bardzo

 • R
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii „Pozytywnie” Kaja DwulatUsługa: psychoterapia depresji

  Pani Kaja Dwulat jest osobą, której bardzo wiele zawdzięczam. Dawała mi mnóstwo wsparcia, empatii i wyrozumiałości w momentach dla mnie trudnych i z których z pozoru nie było wyjścia. Jestem wdzięczny za jej zdolność do pomocy, do uwierzenia w siebie, dzięki Pani Kai mam więcej pewności siebie w różnych sytuacjach. Depresja jest bardzo ciężkim doświadczeniem dla każdego człowieka, bardzo potrzebni są wówczas ludzie, którzy pomogą przezwyciężyć ten zły, ponury czas. Każdemu polecam więc p.Kaję, jest to najlepsza psycholożka na świecie! ;-) nigdy nie odczułem podczas naszych spotkań zniechęcenia, zawsze w 100% zaangażowana, otwarta, skłonna do zrozumienia nawet najbardziej skomplikowanych czy trudnych problemów. Można rzec - psychoterapeutka z powołania ;-) Mogę też powiedzieć, że od początku stwarza pozytywną atmosferę, w której każdy może się poczuć jak u siebie. Będę już zawsze wdzięczny, że w najgorszym momencie zawsze mogłem liczyć na jej wsparcie. Spotkania są pełne życzliwości przy ciepłej herbacie. Nigdy nie było sytuacji, że zapomniała o wizycie, zawsze punktualna. Jak dla mnie same pozytywy, zgodnie zresztą z nazwą "Pozytywnie" - to najlepiej określa p. Kaję. Jak dla mnie 5 gwiazdek to za mało, tutaj potrzebne byłyby przynajmniej dziesięć gwiazdek, bo znacznie przewyższa tą skalę. Wszystkim polecam !!! ;-) ;-)

  Kaja Dwulat2017-09-18

  Bardzo dziękuję:)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii „Pozytywnie” Kaja Dwulat

  Do Pani Kai przyszłam z zaburzeniami lękowymi. Była to dla mnie całkiem nowa sytuacja i bardzo źle się wtedy czułam. Strasznie jest budzić się rano i nie czuć się sobą. Dzięki Pani Kai już po pierwszym spotkaniu odzyskałam wiarę w siebie. Na kilku zajęciach (bo tylko tylu ich potrzebowałam) robiłyśmy wspólnie bardzo fajne i pomocne zadania. Z każdą kolejną wizytą czułam coraz lepiej. Dzisiaj jak każdy miewam gorsze dni, ale wiem jak sama mam radzić sobie w trudnych chwilach.
  Serdecznie polecam Panią Kaję Dwulat nie tylko jako wspaniałego psychoterapeutę ale przede wszystkim jako wspaniałą osobę, która potrafi słuchać, doradzać i pomóc wyjść z każdej sytuacji :*

  Kaja Dwulat2017-09-18

  Bardzo dziękuję

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii „Pozytywnie” Kaja DwulatUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Kaja jest świetna. Cenię sobie w niej to, że nie narzuca nic na siłę i podrzuca dobre pomysły, żeby radzić sobie z niby nudna codziennością. Daje materiały i zmienia sposób myślenia i co mnie zaskoczyło potrafi tak podejść do człowieka, że człowiek gada o swoich problemach bez większego stresu i wstydu, a dzięki takiemu doświadczeniu własne ja rośnie ogromnie. Co tu dużo pisać polecam, bo człowiek nie czuje się jak u terapeuty czy lekarza, lecz bardziej jak u osoby zaufanej.

  Kaja Dwulat2017-05-31

  Bardzo dziękuję

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Pracuję głównie z młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

  Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń lękowych, depresji oraz zaburzeń odżywiania. Współpracuję ze specjalistami. Moja praca poddawana jest superwizji.

  Ukończyłam czteroletnie studia psychoterapeutyczne, a także studia podyplomowe z: Diagnozy Psychologiczne, Psychodietetki oraz Psychologii Pozytywnej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej.

  Dysponuję doświadczeniem z zakresu pracy klinicznej i psychoterapii. Obecnie pracuję na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Elblągu. Więcej informacji na temat mojego doświadczenia zawodowego oraz wykształcenia można uzyskać na stronie www.psychoterapeuta-elblag.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychodietetyk

Ukończone szkoły

 • czteroletnie certyfikowane studia Psychoterapia Poznawczo-Behawioralne prowadzone na Uniwersytecie SWPS w Sopocie
 • roczne studia podyplomowe Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej – organizowane przez Uniwersytet SWPS w Warszawie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego,
 • roczne studia podyplomowe Psychologia Pozytywna – prowadzone na Uniwersytecie SWPS w Sopocie
 • Studia magisterskie z zakresu Psychologii Klinicznej i Psychologii Stosunków Międzykulturowych – Uniwersytet SWPS w Warszawie
 • roczne studia podyplomowe Psychodietetyka - prowadzone na Uniwesytecie SWPS w Sopocie
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • staż kliniczny na Oddziale Nerwic Kliniki Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku

Certyfikaty

Choroby

więcej