Adres

Plac Weyssenhoffa 2/6, Bydgoszcz
HEAL

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka
52 523..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą z blisko 20 letnim doświadczeniem. Wiele lat pracowałam w nurcie psychodynamicznym. Jes...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja, objawy psychosomatyczne, lęki
 • Depresja i trudności w okresie ciąży i po porodzie
 • Trauma po wypadkach, utratach, śmierci bliskiej osoby
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychotraumatologia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja psychoterapeutyczna


Plac Weyssenhoffa 2/6, Bydgoszcz

HEAL

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: HEAL konsultacja psychoterapeutyczna

Od Pani Justyny bije takie naturalne ciepło, które na pierwszym spotkaniu pozwala zaufać i otworzyć się na rozmowę.


J
Użytkownik zweryfikowany

To ciekawe, że widzę tu same pozytywne opinie. To tylko potwierdza, jak bardzo się różnimy, i jak każdy musi szukać "swojego" - osoby do której poczuje zaufanie, choćby miało się po drodze przejść przez wiele rozmów z wieloma terapeutami. Ja się wybrałam do Pani Justyny na masaż, który był poprzedzony rozmową. I ta rozmowa mnie zraziła, ponieważ na wzmiankę o braku w moim dzieciństwie bliskości emocjonalnej ze strony rodziców, usłyszałam m.in. coś na zasadzie: oni nie potrafili inaczej. Dla mnie niestety nie na tym polega wsparcie. Ja potrzebowałam usłyszeć, że mam/miałam prawo czuć żal do moich rodziców, za tak wiele rzeczy, których mi nie dali, przede wszystkim za brak miłości i poczucia więzi. Dla mnie słowa Pani Justyny świadczyły o braku delikatności wobec chociażby mojego zranionego, stłamszonego dziecka wewnętrznego. Na szczęście znalazłam potrzebne mi wsparcie gdzie indziej. Jednocześnie szanuje to, że innym spotkania z panią Justyną służą.

Justyna Prucnal

Pierwsze konsultacje i sesje służą temu miedzy innymi, aby sprawdzić czy istnieje rezonans w relacji między pacjentem/klientem a terapeutą. I czasami tak bywa, że "nie zaiskrzy" jak w każdej relacji. Może to być tak, że osobowość, temperament, czy inne czasami bardzo subtelne cechy terapeuty nie idą w parze z dynamiką, którą wnosi osoba zgłaszająca się na sesję. Rozumiem rozczarowanie Pani... natomiast warto pamiętać, i to już informacja dla wszystkich potencjalnych odbiorców psychoterapii, że nie wszystko co mówi terapeuta jest wygodne, miłe, a czasami może być początkowo odebrane jako niewspierające. Gdyby w takiej sytuacji rozczarowania ktoś wyraziłby otwarcie swoje odczucia, podzielił się swoją frustracją, mogłoby się okazać, że to znany wzorzec z jego życia "nikt mnie nie rozumie, nie wspiera". Wtedy w przebiegu terapii zajmujemy się tą problematyką, która w ten sposób wypłynęła. Do tej konkretnej sytuacji, którą Pani opisuje nie mogę tu na łamach serwisu się odnieść. Mogłybyśmy natomiast porozmawiać na kolejnej konsultacji, gdyby Pani się zdecydowała kontynuować współpracę. Pozdrawiam serdecznie.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: HEAL konsultacja psychoterapeutyczna

Wizyta odbyła się w dyskretnej atmosferze, sprzyjajacej rozmowie, niezbyt latwej, bo odwolujacej się do moich problemow. Pani psycholog prowadzila rozmowę i tym samym mnie w sposób delikatny, ale konkretny i stanowczy. Mam nadzieję. Do celu.

Justyna Prucnal

Dziękuję za te słowa i pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: HEAL konsultacja psychoterapeutyczna

Nie ma tylu gwiazdek, ktorych ilosc oddalaby jak cudownym, inspirujajacym terapeuta i czlowiekiem jest Justyna. Jestem wdzieczna losowi, ze spotkalam ja na swojej drodze. Na sesje wraz z masazem chodze od kilku tygodni i jakosc mojego zycia wzrosla o 100%. Przekraczajac prog gabinetu czuje sie bezpieczna, zaopiekowana i spokojna. Justyna jest ciepla, empatyczna, naturalna, tworzy wspaniala atmosfere spokoju, radosci i rownowagi. Dziekuje:)

Justyna Prucnal

Dziękuję za te słowa...pozwalają mi się upewnić, że to co razem robimy jest ważne, potrzebne i generuje tyle pozytywnej energii! Pozdrawiam serdecznie :-)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Cudowna i ciepła atmosfera. Czuję spokój i ogromną radość podczas każdego spotkania. Gorąco polecam.

Justyna Prucnal

W drugą stronę to podobnie działa! Dziękuję i pozdrawiam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki temu portalowi poznałam Panią Justynę. Nie chciałam specjalnie czytać opinie ani zagłębiać się czy uzyskam pomoc czy nie.Jednak juz od pierwszego spotkania czuć bylo pełny profesjonalizm oraz jak idywidualnie podchodzi do osoby,człowieka z którym się spotyka.Na sesję Ma uri zaprosiłam się sama,początkowo byłam sceptycznie nastawiona i miałam dużo obaw,ale chciałam spróbować.Jednak to właśnie dzięki Ma uri od miesięcy czuje się lepiej.Pozbyłam się leków i taumy.Dzięki sesjom jesteś w stanie spotkać się ze sobą i od nowa zacząć poznawać i przyglądać się swojemu sercu.A obecność praktyka w tym momencie Pani Justyny to tylko i aż umożliwia!Polecam! Beata

Justyna Prucnal

Pani Beato, to dla mnie zaszczyt towarzyszyć w tym procesie samopoznania i dokonywania zmian... pozdrawiam serdecznie!


A
Użytkownik zweryfikowany

Panią Justynę mogę polecić jako wspaniałego psychologa który interesuje się moim losem.
Dzięki sesją Ma-uri łatwiej było mi odnaleźć rozwiązanie czasem trudnych spraw.
W pełni mogę zaufać pani Justynie jako profesjonalnemu psychologowi ale również jako wspaniałej kobiecie.

Justyna Prucnal

Dziękuję i pozdrawiam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Z Justyną Prucnal współpracujemy od kilku lat. Jest bardzo profesjonalnym psychoterapeutą, która w naturalny sposób łączy ciało, umysł i dusze. Sama jest pełna pasji, już przy pierwszym kontakcie czuć że lubi to co robi. Jest bardzo otwarta na pracę dla ludzi i skuteczna w terapii. Ma duże kompetencje w uzdrawianiu i doświadczenie, gdyż w holistyczny sposób podchodzi do pacjenta.

Justyna Prucnal

Bardzo dziękuję za te słowa. Chciałabym tylko dodać małe sprostowanie. Na sesjach nikt nikogo nie uzdrawia. Chodzi o to,że jeśli damy tylko potrzebne warunki, to osoba dzięki własnym zdolnościom do samouzdrawiania na wszystkich poziomach: psychiki, emocji oraz ciała doznaje integracji i zaczyna czuć się kompletną i szczęśliwą istotą. Pozdrawiam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia nastroju

  Witam, chciałam uzyskać odpowiedź na pytanie z tematu wątku. Od jakiegoś czasu (ponad rok) mam obniżone samopoczucie. Tzn. są takie dni, kiedy wszystko mnie cieszy, mam dobry humor, a nagle wszystko pryska. Nic mi się nie chce, wszystko mnie boli, nic mnie nie cieszy. Najchętniej siedziałabym w ciemnym kącie i płakała. Nie mówiąc o tym, że wzruszam się nawet na widok rozdeptanej dżdżownicy. Próbowałam się wziąć w garść, coś z sobą zrobić, ale nie potrafię. Jest to bardzo męczące dla mnie, mój narzeczony wysyła mnie do jakiegoś specjalisty, bo mówi, że tak dalej być nie może. Czy może mi coś Pani doradzić? Nie wiem dokładnie od, kiedy to trwa i dlaczego tak jest, czasem mam poczucie, że życie jest beznadziejne, chociaż wiem, że w swoim życiu mam dużo szczęścia i z czego się cieszyć, a mimo to nie potrafię.

  Obniżony nastrój może czasami zdarzyć się każdemu. Są np. osoby wrażliwe na zmiany pogody i zwłaszcza właśnie jesienią mają przejściowe stany gorszego samopoczucia. Mówimy wtedy, że cierpi na sezonowe obniżenie nastroju. Niepokojący jest stan złego samopoczucia, który przekracza 2 tygodnie lub mniej, jeśli objawy są bardzo niepokojące. Wtedy z pewnością nie warto dłużej czekać, że samo przejdzie i po prostu udać się na konsultację do lekarza psychiatry lub psychoterapeuty, który też w niektórych sytuacjach poprosi o konsultację lekarską. Jeśli chodzi o Pani sytuację, nie możemy dokonać żadnego rozpoznania bez dłuższej rozmowy i rozeznania dlaczego takie stany zmiennego nastroju zaczęły się od roku i nie dają pani spokoju. Być może pewnych zdarzeń, które miały miejsce wcześniej nie łączyła pani z aktualnym samopoczuciem. Rozmowa ze specjalistą na pierwszej konsultacji pozwoli określić z czym mamy do czynienia i zaproponować jak najbardziej adekwatny plan terapii. Jak sama pani zauważyła, to dotychczasowe "próby wzięcia się w garść" nic nie dały. Pora zatem podjąć kolejne kroki ku bardziej satysfakcjonującemu życiu! Pozdrawiam serdecznie

  Justyna Prucnal

 • Witam, poszukuję terapeuty, który potrafiłby pokazać mi drogę do wyjścia z izolacji społecznej i sabotowania relacji z najbliższymi. Na logikę wiem, że moje postępowanie nie jest dla nikogo dobre, jednak w sytuacjach kryzysowych zupełnie nie panuję nad swoimi emocjami. Dopiero po fakcie mogę przeanalizować swoje postępowanie, przychodzi poczucie winy. Jak nauczyć się samokontroli?

  Witam serdecznie! Nie chodzi tu o nauczenie się samokontroli...bardziej przepracowanie podczas terapii wczesnych zranień, których doświadczyliśmy w relacji z najbliższymi...najczęściej rodzicami.

  Justyna Prucnal

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Witam serdecznie! Jestem psychologiem i psychoterapeutą z blisko 20 letnim doświadczeniem. Wiele lat pracowałam w nurcie psychodynamicznym. Jes...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja, objawy psychosomatyczne, lęki
 • Depresja i trudności w okresie ciąży i po porodzie
 • Trauma po wypadkach, utratach, śmierci bliskiej osoby
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychotraumatologia


Powiązane wyszukiwania