Justyna Kinczyk verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I

  Irena 26 04 2016 Pani Justyna to znakomity profesjonalny psycholog.Moja terapia przyniosła widoczne efekty, jej podejście I przemiła atmosfera bardzo ułatwiają leczenie. Pani Justyna wlala w moje serce radość za co bardzo dziękuję i szczerze ja polecam.

 • Szukasz psychologa? Pacjenci polecają:

  Leszek Jaroszewski
  Leszek Jaroszewski
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Dworcowa 1 / I piętro, pok nr 7, Bytom
  Jestem bardzo zadowolona. Już po pierwszej wizycie pokazal mi gdzie tkwi problem I jak sobie z nim poradzic. Ale… więcej

  Radosław Leszczyński
  Radosław Leszczyński
  Psycholog, Terapeuta
  Strzelców Bytomskich 1/18, Bytom
  Polecam każdemu. Pan Radosław uważnie słucha i analizuje. Pozwala nam spojrzeć na dręczące nas problemy z innej… więcej

  Izabela Jasnowska
  Izabela Jasnowska
  Psycholog, Terapeuta
  Strzelców Bytomskich 1/18, Bytom
  Jestem bardzo zsdowolona z wizyty..u Pani Izy nie ma poczucia wstydu,potrafi wyciągnąć problem.Polecam więcej

  Agnieszka Kozmińczuk-Markulak
  Agnieszka Kozmińczuk-Markulak
  Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta
  Chłodna 1, Bytom
  Profesjonalny i rzeczowy terapeuta ukierunkowany na pomoc pacjentowi, zaangażowany i oddany sprawie. Pani psycholog… więcej

  Marek Dudek
  Marek Dudek
  Terapeuta, Psycholog, Psychoterapeuta
  Piotra Woźniaka 78, Bytom
  Empatyczny z pomysłem i sposobem na "otwarcie" mojej zamkniętej postawy. Samopoczucie i samoocena wzrosły. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Justyna Kinczyk jest specjalistą w dziedzinie psychologii i psychoterapii. Studia ukończyła na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Uzyskała dyplom I stopnia uprawniający do wykonywania zawodu psychologa klinicznego. Ukończyła studia podyplomowe z Psychologii Sądowej i Psychologii Transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoją wiedzę pogłębiała w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi, gdzie zrealizowała kompleksowe szkolenie w zakresie terapii ericksonowskiej i ukończyła 4-letni Podyplomowy Kurs Psychoterapii.
   Justyna Kinczyk doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziałach Psychiatrii i Poradniach Zdrowia Psychicznego w Bytomiu i Rudzie Śląskiej, w Poradni Chorób Metabolicznych i Zaburzeń Odżywiania przy Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach; Przez kilka lat pracowała jako psychoterapeuta oraz superwizowała się w filii Polskiego Instytutu Ericksonowskiego w Katowicach (obecnie: Katowickiego Instytutu Psychoterapii). Kilkanaście lat była wykładowcą przedmiotu : muzykoterapia i psychologia kliniczna w Akademii Muzycznej w Katowicach. Obecnie prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną i szkoleniową. Zajmuje się psychoterapią indywidualną, małżeńską, rodzinną , grupową. Realizuje warsztaty umiejętności psychospołecznych; jako trener udziela wsparcia osobom zainteresowanym rozwojem osobistym oraz chcącym poznać swoje twórcze możliwości. W swojej praktyce psychoterapeutycznej respektuje zasady kodeksu etycznego terapeuty określone przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
   Justyna Kinczyk posiada uprawnienia do badania kierowców , osób ubiegających się o pozwolenie na broń, sędziów, kuratorów sądowych, komorników, pracowników ochrony mienia.
   Justyna Kinczyk regularnie się dokształca ; uczestniczy w konferencjach, szkoleniach , superwizjach, by ciągle podnosić skuteczność swych oddziaływań. (wybrane zrealizowane szkolenia: "Psychosomatyka , psychoterapia i metafora" Norma Baretta i Phil Baretta USA; "Psychoterapia depresji" ,prof.Camillo Loriedo ,Włochy,; "Terapia rodzinna bez rodziny", Bernard Trenkle Niemcy, ;"Podejście strategiczne w leczeniu zaburzeń psychosomatycznych", Brent Geary, USA,; "Terapia oparta na współpracy" Harlene Anderson ,USA).
   Swoje osobiste zainteresowania artystyczne Justyna Kinczyk rozwija uczestnicząc w zajęciach Akademii Weekendowej ASP w Katowicach i ArtBlautAcademy.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  Gabinet Psychologiczny Justyna Kinczyk

  Witczaka 28, 41-902 Bytom, śląskie

  Psychoterapia indywidualna,par, rodzinna od 90 zł
  Diagnostyka psychologiczna od 120 zł
  Zwykła wizyta

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I

   Irena 26 04 2016 Pani Justyna to znakomity profesjonalny psycholog.Moja terapia przyniosła widoczne efekty, jej podejście I przemiła atmosfera bardzo ułatwiają leczenie. Pani Justyna wlala w moje serce radość za co bardzo dziękuję i szczerze ja polecam.

  • Gorące podziękowania dla Pani Psycholog za pomoc jakiej doświadczyliśmy w trudnym momencie naszego dwudziestopięcioletniego związku - zaniku wzajemnych relacji, spotęgowanych ciężką i przewlekłą chorobą; wysłuchanie, trafne wnioski i spostrzeżenia, właściwe sugestie i rady - to wszystko pozwoliło nam na nowo się odnaleźć, a co za tym idzie uratować i wzmocnić nasz związek. Jest osobą bardzo ciepłą, delikatną, zaangażowaną, a przede wszystkim kompetentną. Pragniemy polecić wszystkim osobom mającym problemy w związku terapię u Pani Psycholog. WARTO :)

  • L

   Bardzo ciepła, cierpliwa i umiejąca słuchać osoba. Trafnie oceniła rodzaj problemu z którym się borykam. Odpowiedziała konkretnie i szczerze na moje pytania. Serdecznie polecam :)

  • E

   Aby cokolwiek tu napisać musiałam nabrać perspektywy i przekonać się czy mój zachwyt po zakończonej terapii się utrzyma, a nowy sposób myślenia pozostanie ze mną na dłużej. Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, ale dzięki Pani Psycholog zaczęłam po prostu żyć na nowo. Na przeszłość zaczęłam patrzeć z innej perspektywy i wyciągnęłam wnioski, które pozwalają mi nie popełniać powtórnie tych samych błędów i widzieć siebie w lepszym świetle. Osoba z dużym dystansem, ale budząca zaufanie i budująca atmosferę spokoju i bezpieczeństwa, które pozwalają się w pełni otworzyć. Podczas rozmów w których skłania do myślenia i wyciągania wniosków nie zasypuje człowieka sloganami i gotowymi rozwiązaniami, nie ocenia, tylko wskazuje jak znaleźć własną drogę i wracać na nią kiedy się z niej zboczy. Dlatego szczerze mogę polecić Panią Justynę każdemu kto potrzebuje pomocy psychologa.

  • G

   Niesamowita ocena problemu oraz nakierowanie człowieka na właściwy tor to jedne z wielu zalet Pani Psycholog. Terapie przeprowadzane są w jak najbardziej profesjonalny sposób przy czym nie ma żadnych problemów w zdobywaniu wzajemnego zaufania. Serdecznie polecam - w mojej opinii najlepszy Psycholog na jakiego trafiłem. Właściwa osoba na właściwym stanowisku.

  • G

   Serdecznie dziękujemy Pani Psycholog Justynie Kińczyk za okazana pomoc w kryzysowym momencie naszego osiemnastoletniego stażem związku małżeńskiego , który dzięki fachowej pomocy tak doskonałego , doświadczonego, profesjonalnego specjalisty przetrwał próbę czasu .
   Pani Psycholog potrafiła zdobyc nasze zaufanie , dzięki czemu mogliśmy otwarcie wypowiadac własne uczucia , opinie i oczekiwania , co zadecydowało o postępach w naszej małżeńskiej terapii , przynosząc dalekobardziej posunięte efekty niż mogliśmy sie spodziewac .
   Godny podkreślenia jest fakt , że działania Pani Psycholog nie opierają się na wyrażaniu opinii , cytowaniu klasyków , czy powoływaniu się na doświadczenie zawodowe , ale umiejetnym naprowadzaniu uczestników terapii do wyciągania właściwych wniosków i ocen sytuacji wynikających z taktownie i niezwykle fachowo poprowadzonych spotkań .
   Dziękując za pomoc w uratowaniu naszego związku małżeńskiego polecamy talent i kunszt zawodowy Pani Psycholog osobom znajdującym się
   w trudnych momentach życiowych .

   Z wyrazami wdzięczności " skierowani na prostą " małżonkowie .

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG