Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Centrum Medyczne JKmed
Spółdzielcza 1,, Reda Przyjmuje na NFZ

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Spółdzielcza 1,, Reda

150 zł

Centrum Medyczne JKmedKonsultacja online

Pozostałe usługi


Spółdzielcza 1,, Reda

300 zł

Centrum Medyczne JKmed

Moje doświadczenie

O mnie

Dyplom magistra zdobyłam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Praktyki i zajęcia kliniczne odbyłam w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, międ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny

2 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne JKmed konsultacja dietetyczna + jadłospis 7-dniowy

Wizyta u Pani Justyny w gabinecie przebiegła w bardzo miłej atmosferze .W czasie przeprowadzenia wywiadu aby dobrać odpowiednią terapię umiała pochwalić zażartować i powiedzieć coś miłego . Diety posiłkowe które otrzymałem są smaczne , pożywne zróżnicowane i łatwe w przygotowaniu . Pani Justyna przekazuje dużą wiedzę na temat nawyków żywieniowych oraz jakie produkty są bardziej korzystne dla mojej terapii . Przekazała kilka pomysłów na zestawy posiłkowe i sposoby zdrowego żywienia . Jadłospis który otrzymałem jest spersonalizowany i zróżnicowany w produkty które jestem pewien że doprowadzą mnie do zdrowia. Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze i ogromnej wiedzy na temat zdrowego żywienia jak i możliwości układanie zróżnicowanych posiłków i diet. Bardzo polecam wizytę u Pani Justyny .

O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zaangażowana i pełna zrozumienia Specjalistka. Korzystałam z usług Pani Justyny w związku z zaleceniami nefrologa córki o ustalenie diety normowapniowej. U córki zaczęły pojawiać się drobne piaski w nerkach. Pani Justyna okazała się osobą pełną zrozumienia, zaangażowania i ciepła jakie potrzebuje rodzic kiedy z dzieckiem coś jest nie tak. Nie narzuca swojej woli, doskonale zdaje sobie sprawę, że dziecko nie będzie jadło czegoś tylko dlatego, że jest zdrowe. Posiłki skomponowała w taki sposób, że były smaczne, w subtelny sposób odbiegające od tego co jedliśmy, jednocześnie zdrowe (w końcu taki był cel spotkania). Dzięki temu powoli, ale systematycznie zmieniałyśmy nawyki żywieniowe. Czy mogę polecić Panią Justynę? Zdecydowanie tak, dlatego, że słucha rodzica, stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie jednocześnie nie wywracając życia do góry nogami. Czułam, że to osoba, która chce z rodzicem współpracować, a nie odesłać z kwitkiem. Dziękuję Pani za wszystko.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania