lek.

Jolanta Wieczorek-Karasińska

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  bardzo mało delikatna Pani doktor... na oddziale ginekologi w szpitalu Narutowicza leżałam łącznie prawie miesiąc.. podczas obchodów Pani doktor nawet nie pytała jak się czuje, po operacji (laparotomii) wręcz na siłę wyrwała mi dren odprowadzający krew, Nie polecam.

 • Panią lek. Jole Wieczorek znam od ponad 7,5 lat. Przeniosłam się do niej przed połową pierwszej ciąży. Przyjeła mnie miło, życzliwie i ciepło choć to była wizyta w szpitalu a nie prywatnym gabinecie (sugerowane w niektórych wpisach). Prowadziła ciąże skrupulatnie zlecając badania podstawowe i dodatkowe oraz USG które było wykonywane nie jednokrotnie, mimo iż sama go nie wykonuje. Urodziłam synka nie przy p. Wieczorek bo nie wytrzymał do umówionego terminu :). Kolejne 3 ciąże prowadziła od początku do końca i wszystkie rodziłam z p. Jolą. Opieka super podczas każdej, zawsze uśmiechnięta i dokładna, życzliwa. Zawsze chętnie odpowiada na każde pytanie choć niektóre wydają się błache. Interesuje się swoimi pacjentkami po porodzie odwiedzając nas na oddziele. Ostatni poród zakończył się krwotokiem i dzięki szybkiej reakcji lekarza i położnej obyło się bez sali operacyjnej. Kubuś, Krzysiu, Asia i Kamilek są z nami dzięki p. Joli Wieczorek i nie zdecydowałabym się na nikogo innego. Jestem Jej wdzięczna za wszystko i naprawde polecam z całego serca.

 • Kiedyś trafiłam do Pani doktor przez przypadek bo musiałam iść do ginekologa a ona akurat miała wolny termin. Wywarła na mnie wtedy tak pozytywne wrażenie, że postanowiłam, że kiedy będę planowała dziecko to tylko pod jej opieką. Parę miesięcy temu umówiłam się na wizytę chcąc przygotować się do ciąży, zrobić potrzebne badania itp. Miałam wiele pytań jednak większości nie zadałam bo Pani doktor nie była zbyt chętna, żeby na nie odpowiadać a wizyta przebiegała w atmosferze pośpiechu mimo, ze nie była opóźniona. Przewidywany czas wizyty to 20 minut, moja trwała mniej więcej 5. Dostałam skierowanie na kilka badań na choroby zakaźne i USG. Parę miesięcy później okazało się, że mam bardzo nieprawidłowy poziom hormonów, co nie zostało wcześniej zbadane. Wystawiam ocenę neutralną bo Pani doktor krzywdy mi nie zrobiła ale więcej do niej nie pójdę.

 • Zdecydowanie polecam! Doświadczony i kompetentny lekarzem. Bardzo szanowana i doceniana przez pacjentów za jej wiedzę, podejście, ciepło. Zawsze przyjdzie na sale, jak tylko jest w szpitalu zapytać czy wszystko dobrze, zawsze pamięta. Bardzo uczciwa, bardzo pomocna. Urodziłam dzięki niej piękną i zdrową córeczkę - za co bardzo dziękuje.

 • Miła i kompetentna pani doktor. Interesuje się pacjentem i jest pomocna. Mam nadzieję, że już tylko do tej Pani doktor będę chodzić na wizyty.

 • Byłam raz i nigdy więcej się tam nie wybiorę. Oczywiście Pani doktor spóźniła się godzinę, wizyte przeprowadziła w dosłownie 5 min - teraz chodze do lekarza, który za takie same pieniądze bada mnie od A do Z i zajmuje mu to 45min. Chciałam napisać o jeszcze jednej rzeczy - Pani doktor zostawiła mi w ciele tampon (chirurgiczny?) przez co później bardzo cierpiałam i miałam spore dolegliwości. Generalnie nie polecam.

 • zdecydowanie polecam, znam panią dr Wieczorek od 10 lat, urodziłyśmy wspólnie dwóch smyków, zawsze mogę przyjść do niej z każdym problemem i nigdy się nie zawiodę. zawsze miła, rzeczowa, kompetentna, nie naciąga na prywatne wizyty i badania. raz jeszcze polecam !!!

 • Trafiłam do szpitala Narutowicza, po tym jak będąc 3 dni po planowanym terminie porodu odeszły mi wody o 6.30 rano. Zostałam przyjęta na salę porodową, gdzie miałam płaski zapis KTG, rozwarcie na 1 palec, prawie żadnych skurczy (na pewno nie porodowych). Dziecko okazało się źle ułożone, dużo większe niż wynikało to z wcześniejszych badań USG. Mała miała się urodzić ok 3,6-3,7 a w końcu miała 4 kg z haczykiem. Od 8.30 rano położna walczyła, żebym była w stanie urodzić naturalnie, ale nie było postępu porodu. O godz. 14 dziecko straciło tętno. Przeżyliśmy chwilę grozy. P. Dr Wieczorek stwierdziła, że muszą mnie rozwiązać przez cesarskie cięcie. Byłam wymęczona bólami (jakieś skurcze czułam oczywiście) i o 17.30 trafiłam na blok operacyjny. Wszystko zakończyło się szczęśliwie, choć było dużo stresu. Jestem wdzięczna Pani Dr oraz lekarzom, że Mała żyje. Pani Dr po porodzie przychodziła sprawdzić, czy ze mną w porządku, dlatego jej rzetelność i kompetencje oceniam na bardzo dobry i polecam...

 • ja również jestem pacjentką pani doktor od 6 lat..prowadziła moja pierwszą ciąze..drugą zakończoną niestety niepowodzeniem(oczywiście nie z jej winy..ciąża sama obumarła) oraz trzecia..teraz dzieki pani doktor jestem mamą dwóch wspaniałych dziewczynek..jestem jej bardzo wdzięczna za to ze pomogła mi w przejsciu tej trzeciej i najtrudniejszej ciazy... :)

 • Byłam u Pani doktor pare razy na początku ciąży, ale wizyty trwały pare minut, w porównaniu z lekarzem z przychodni gdzie lekarz przeprowadzał ze mną zawsze wyczerpujący wywiad,zlecał badania, zawsze sprawdzał dzieciątko na usg. Wizyta 80 zl, brak choćby urządzenia do usg, warunki też niespecjalne. Pani doktor miła.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online