Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Dermatologiczny

  Matrasia 9
  87-800 Włocławek, kujawsko-pomorskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Gabinet DermatologicznyUsługa: zmiany skórne na policzkach

  Dużo słyszy się o tym lekarzu z uwagi na wieloletnią praktykę we Włocławku. Ja też głównie opierając się o renomę niestety zaufałam ślepo. Lakoniczna diagnoza bez wywiadu, postawiona z odległości 1,5 metra zza biurka skutkowała przyjęciem przeze mnie potężnej dawki Azycyny - silny antybiotyk, który miał pomóc zniwelować trądzik, który okazał się zwykłym uczuleniem na mleko. Po 12 tygodniach stosowania mój organizm okazał się wycieńczony do granic możliwości, a sama kuracja nie przyniosła żadnego efektu w postaci zniwelowania zmian na twarzy. Niedługo po kuracji dostałam półpasiec. Uprzedziłam panią doktor o tym, że pracuję fizycznie, ale była przekonana, że kuracja antybiotykami nie będzie miała wpływu na moją odporność.
  Podsumowując po roku od prywatnej wizyty w gabinecie pani doktor moja twarz po błędnej diagnozie i złym leczeniu wygląda gorzej niż przed (po leczeniu azycyną popękanych naczynek i plam nie ukrywa żaden fluid).

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • H

  sympatyczna osoba , jestem z twardziną , i bardzo zadowolona , leczenie długotrwałe ale pozytywne ....polecam

 • świetny lekarz profesjonalny i skuteczny ! wg mnie najlepszy we Włoclawku

 • nie robi badań, wywiad tak krótki jak się to tylko dało (nie pozwoliła wypowiedzieć się do końca, byłam prywatnie) dużo poświęciła lansowaniu drogich, firmowych preparatów. powinna zostać przedstawicielem farmaceutycznym - chyba minęła się z powołaniem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Polecam pania doktor, bardzo pomogła mojej 5letniej córeczce.Po jednej wizycie u Pani doktor odrazu było widać było poprawe.Jest miła i konkretna.Podaje jasne i wyczerpujące informacje.

 • Bardzo dobry lekarz z powołania, który za najważniejszy cel stawia pomoc i dobro pacjenta, co w dzisiejszych czasach zdarza się dość rzadko. Z fachowym podejściem o ogromnej wiedzy i wspaniałym podejściem do pacjentów. Stawia trafne diagnozy, konkretna i rzeczowa. Bardzo mi pomogła za co jestem jej niezmiernie wdzięczna.

 • rzeczowo zostałam poinformowana o skuteczności zastosawania terapii,którą doktor zaleciła,nie obiecywała szybkiej poprawy ale stopniową jeśli będę się stosowała ściśle do zaleceń,zgodziłam się. Jest osobą otwartą dla pacjenta, konkretną, dużo informacji przekazuje,wykazała się dużą wiedzą medyczną w moim przypadku,a nadmienię,że korzystałam z porad 4 innych dermatologów i nie pomogli mi

 • Rzeczowa ,konkretna, sympatyczna i stawia trafne diagnozy.
  ```
  Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
  ```

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

85

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

480

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.