dr n. med. Joanna Urbanowska

Neurochirurg więcej

Wrocław 2 adresy

Nr PWZ: 1342516

27 opinii

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

NZOZ KOPEXMED Centrum Medyczne
Marszałka Józefa Piłsudskiego 23, Wrocław

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu
gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurochirurgów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

www.joannaurbanowska.pl
Pracuję na stanowisku starszego asystenta w Klinicznym Oddziale Neurochirurgii 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wr...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • E-konsultacje: www.joannaurbanowska.pl
  • Guzy mózgu i kręgosłupa
  • Zwyrodnienie kręgosłupa, dyskopatie
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Neurochirurgia

Znajomość języków

  • Angielski

27 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ KOPEXMED Centrum Medyczne Inny

Pani doktor bardzo empatyczna. Dokładnie i przejrzyście wyjaśnia stan choroby oraz jakie są rozwiązania.
Serdecznie polecam.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Od 11 lat pani doktor Joanna Urbanowska jest moim aniołem stróżem. Cały ten czas pomaga mi w walce z bólem z jakim zmagam się od wielu lat. Po raz trzeci stanęła na wysokości zadania kiedy trafiłam do szpitala. Cały ten czas otacza mnie opieką. Opowiadała mi o tym co zamierza zrobić w czasie zabiegu operacyjnego. Tak przed jak i po jest ze mną w kontakcie. Brak mi słów do opisania jakim jest lekarzem i człowiekiem doktor Joanna Urbanowska. Dozgonnie wdzięczna pacjentka.

W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ KOPEXMED Centrum Medyczne Inny

Fantastyczny lekarz, specjalista w swojej dziedzinie. Zgłosiłam się do Pani doktor, po otrzymaniu wyniku rezonansu i wizycie u ortopedy, żeby potwierdzić jego diagnozę. Ortopeda nastraszył mnie, że moje schorzenie wymaga operacji, niestety Pani doktor potwierdziła tę diagnozę. Co do samego badania i wizyty w gabinecie, nie mam żadnych zastrzeżeń, Pani doktor przeprowadziła wywiad, później badanie, następnie wyjaśniła mi wyniki rezonansu. Polecam z czystym sercem. Przepraszam Panią doktor za dziurawą skarpetkę :D sama jej nie zakładałam ;)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ KOPEXMED Centrum Medyczne

Specjalista w swojej dziedzinie, trafna diagnoza i leczenie. Słowa uznania dla Pani doktor za wiedzę i fachowość, a jednocześnie empatię. W maju trafiłam do pani doktor z problemami związanymi z dolegliwościami w obrębie kręgosłupa szyjnego, właściwa diagnoza i we wrześniu operacja stabilizacji odcinka c6/c7- jestem w trakcie rekonwalescencji ale już odczuwam pozytywne efekty operacji, pierwsze dni od wielu lat, bez bólu...jeszcze raz serdecznie dziękuję A. Sieradzka


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ KOPEXMED Centrum Medyczne

Do Pani doktor trafiłam z bólem w odcinku lędźwiowym. Wcześniejsze konsultacje lekarskie u innych neurochirurgów wywoływały szereg przemyśleń i obaw co do metody leczenia lub też pozostawienia problemu bez rozwiązania. Pani dr Urbanowska stanęła na mojej drodze, gdy już byłam bardzo zmęczona bólem i brakiem możliwości normalnego funkcjonowania. Byłam operowana przez Panią doktor 1,5 miesiąca temu. Usunięta została torbiel synowialna, która powodowała ucisk na nerwy a tym samym ból w odcinku lędźwiowym. Polecam Panią doktor jako lekarkę z dużą wiedzą, zaangażowaniem w problem pacjenta i dziękuję z całego serca za dni bez bólu, które nadeszły po operacji. Pozdrawiam serdecznie.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ KOPEXMED Centrum Medyczne ból kręgosłupa

Dziękuję Pani, że dała mi szansę na życie bez bólu,Jest Pani aniołem,Pani podejście do pacjenta jest przykładem dla innych lekarzy.Jestem wdzięczna Życzę wszystkiego najlepszego Danuta Zawadowicz


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ KOPEXMED Centrum Medyczne

Osiem lat temu, z powodu uszkodzenia ucha środkowego wszczepiono mi w kość czaszki za uchem implant Baha. Zabieg wykonany w Krakowie w szpitalu wojskowym. Niestety przez te wszystkie lata nie mogłam korzystać z aparatu, rana ropiała, miałam stany zapalne, bolała mnie głowa, jeździłam na bardzo bolesne zastrzyki w głowę do Krakowa. W końcu widząc, że leczenie nie przynosi skutków zdecydowałam, że muszę usunąć implant. Lekarze w Krakowie nie chcieli się zgodzić, a w końcu przyznali, że nigdy tego nie robili, ale spróbują. Postanowiłam szukać pomocy we Wrocławiu. Trafiłam do przychodni KOPEXMED do pani dr Urbanowskiej. Pani doktor niezwykle życzliwie podeszła do mojego problemu, ale stwierdziła, że musi sprawdzić w szpitalu, czy są odpowiednie procedury na taki zabieg. Po kilku dniach zadzwoniła do mnie, że może mnie zoperować i zostanę zawiadomiona o terminie zabiegu. Po dwóch miesiącach zostałam zoperowana, rana się pięknie zagoiła. Bardzo dziękuję Pani doktor za empatię, życzliwość, kulturę osobistą a przede wszystkim za niesamowitą fachowość. Nadmieniam, że zabieg przeprowadzony był na NFZ i Pani doktor nie wzięła ode mnie ani złotówki.
Jeszcze raz dziękuję.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ KOPEXMED Centrum Medyczne Inny

Do Pani Doktor trafiłem z dużym upośledzeniem ruchomości lewej kończyny dolnej i drętwieniem stopy. Spowodowane było to, jak się okazało w badaniu MR kręgosłupa lędźwiowego, dużą sekwestowowaną przepukliną, która uciskała korzenie nerwowe.
Po usłyszeniu diagnozy, że operacja jest nieunikniona i powinna być zrobiona jak najwcześniej bardzo się przeraziłem. Pani Doktor w trakcie konsultacji wszystko mi wytłumaczyła w sposób zrozumiały i bardzo szczegółowy. Zaproponowała również szybki termin przeprowadzenia operacji. Pani Doktor jest osobą niesamowicie sympatyczną i ciepłą, poświęciła mi bardzo dużo czasu. Zdecydowanie wzbudziła moje zaufanie, dzięki Niej bardzo się uspokoiłem. Po wykonanej w marcu 2016 roku przez Panią Doktor operacji nastąpiła duża poprawa ruchomości kończyny dolnej oraz szybki powrót do zdrowia.
Jestem ogromnie wdzięczny Pani Dr.n. med. Joannie Urbanowskiej za dokładne i profesjonalne wykonanie operacji, która pozwoliła mi wrócić do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Pani Doktor to bardzo kompetentny neurochirurg posiada dużą wiedzę i doświadczenie. Ma dużo bardzo dobrych opini, na które w pełni zasługuje.
Zdecydowanie polecam Panią Dr.n. med. Joanne Urbanowską wszystkim pacjentom, którzy szukają pomocy u specjalisty neurochirurga.
Bardzo dziękuję Pani Doktor.


Profil zweryfikowany

Dziękuję bardzo Pani dr n. med. Joannie Urbanowskiej za przeprowadzenie mojej operacji, przepukliny kręgosłupa w odcinku L4/L5.
Wspaniale się mną zaopiekowała w szpitalu. Dzięki jej profesjonalizmowi szybko stanęłam na nogi, i prawie już zapomniałam o strasznym bólu nerwu kulszowego.
jeszcze raz dziękuję Pani Doktor.
szczerze wdzięczna
Anna Chryplewicz


M
Profil zweryfikowany

Bardzo dobra specjalistka w swojej dziedzinie, merytoryczna a przy tym sympatyczna i poświęcająca czas pacjentowi. Pani doktor usunęła mi przepuklinę w odcinku szyjnym kręgosłupa. Po operacji bardzo szybko wróciłam do pełnej sprawności a dolegliwości przedoperacyjne ustały. Polecam Panią doktor wszystkim, którzy zmagają się z problemami neurologicznymi. Dziękuję serdecznie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania