lek.

Joanna Soszyńska

Pulmonolog, Internista

więcej informacji: www.soszynska-pulmonolog.pl

Jestem specjalistą chorób płuc i chorób wewnętrznych. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem dorosłych pacjentów z dolegliwościami…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • więcej informacji: www.soszynska-pulmonolog.pl

  Jestem specjalistą chorób płuc i chorób wewnętrznych. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem dorosłych pacjentów z dolegliwościami ze strony górnych i dolnych dróg oddechowych, ze zmianami na zdjęciu rtg klatki piersiowej, a także innymi dolegliwościami internistycznymi.

  Podczas wizyty możliwe jest wykonanie:
  - pomiaru wysycenia krwi tlenem (pulsoksymetria),
  - przezklatkowego usg płuc - jeszcze mało znana nieinwazyjna metoda oceny struktur klatki piersiowej.
  - spirometrii z opisem
  - elektrokardiogramu (ekg),


  Zakres działania:
  - diagnostyka objawów związanych z chorobami układu oddechowego: kaszlu, chrypki, bólu gardła, duszności, świszczącego oddechu, bólów w klatce piersiowej
  - leczenie infekcji górnych dróg oddechowych: grypy,przeziębienia, zapalenia gardła, zapalenia migdałków podniebiennych, zapalenia zatok obocznych nosa
  - leczenie ostrych i przewlekłych chorób dolnych dróg oddechowych: zapalenia oskrzeli, zapalenia płuc, astmy oskrzelowej, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POCHP)

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
57 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Jeżeli chodzi o sam przebieg wizyty wszystko wyglądało bardzo dobrze. Doktor dosadnie wytłumaczyła co mi dolega, jakie dawkowanie powinnam zastosować. Za miesiąc zobaczymy czy coś pomoże ;)

 • Sympatyczna, kompetentna Pani Doktor. Trafiłam z zapaleniem górnych dróg oddechowych. Nie faszeruje antybiotykami jeśli nie ma na to wskazania, co bardzo sobie cenie!

 • W
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja kolejna

  Pani doktor posiada olbrzymią wiedzę i poświęca mnóstwo czasu pacjentowi. Przyszedłem z problemem przewlekłego kaszlu nieznanego pochodzenia. Na pierwszej wizycie pani doktor poświęciła mi prawie pół godziny na wywiad, aby dotrzeć do przyczyn choroby. Jestem już po drugiej wizycie i mam tak samo dobre odczucia jak po pierwszej.
  Szczerze polecam!

 • F

  Bardzo miła Pani doktor, przedzieła wielką uwagę pacjentowi, czujnie odpowiadała na wszelkie wynikające u mnie pytania. Dostosowuje się do klienta, pomogła mnie zalatwić jeden problem z moją receptą. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja

  póki co, ocena max. - po pierwszej wizycie ciężko cokolwiek stwierdzić z pewnością, ale lekarz wydaje się kompetenty, a już na pewno utrzymuje miłą atmosferę, jest przyjaźnie nastawiony i wnikliwie przeprowadza wywiad.
  mały minus za fakt, że na portalu widniej informacja o koszcie wizyty od 120zł (cokolwiek oznacza "od" skoro nie ma podanej ceny "do"), a wizyta kosztuje 140zł - z sytuacji w recepcji wnioskuję, że nie byłem jedyną osobą zdziwioną tym stanem rzeczy (z czego zatem wynika różnica 20zł nie mogę się nawet domyślać...

  lek. Joanna Soszyńska2017-08-27

  Dzień dobry, opis cena konsultacji "od" wynika z ograniczenia strony internetowej. Dzięki Pana sugestii zmieniłam opis cennika - wizyta pierwszorazowa 140 zł, każda kolejna 120 zł. Dziękuję za zwrócenie uwagi i miłe słowa. J.S.

 • Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo miła atmosfera, Pani doktor udziela rzeczowych oraz szczegółowych informacji, serdecznie dziękuję za konsultacje oraz badanie i polecam! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja

  Polecam tego Lekarza , ponieważ jest miła , uprzejma, stara sie dokładnie wyjasnić problem, wyprzedza pytania pacjenta.Była zaintersowana moim problemem za co b.dziekuję

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja

  Lekarz godny polecenia. Fachowa, rzeczowa lekarka do tego bardzo sympatyczna. Odczuwam poprawe po lekach wiec na chwile obecna uwazam ze leczenie bedzie skuteczne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor posiada bardzo wysoką kulturę osobistą oraz jest bardzo komunikatywna. Diagnoza mojego problemu przebiegła sprawnie, a badanie przebiegło w sposób wzorowy. Pochlebne opinie na portalu nie są dziełem przypadku. Lekarz w 100% godny polecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja pierwszorazowa

  Trafiłam do Pani Doktor w zeszłym roku wykończona antybiotykami i wielotygodniowym kaszlem, który utrudniał mi już oddychanie (niemożliwa była spirometria na pierwszej wizycie). Pani Doktor przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, dobrała leki. Miesiąc później spirometria wyszła całkiem porządnie, a od ponad roku zasadniczo nie mam problemów, które ciągnęły się do wielu lat (zapalenia dróg oddechowych, przewlekła chrypka, i in.). Pani Doktor poświęciła mi na wizytach bardzo dużo czasu i empatii. Serdecznie dziękuję! :)