lek.

Joanna Soszyńska

Pulmonolog, Internista

82 opinie +dodaj

Umów wizytę 1035 odwiedzin w ciągu 30 dni

więcej informacji: www.soszynska-pulmonolog.pl Jestem specjalistą chorób płuc i chorób wewnętrznych. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem dorosłych pacjentów z dolegliwościami… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze.Dało się odczuć pełen profesjonalizm i bardzo indywidualne,rzeczowe podejście do problemu.Konkretna ,precyzyjna diagnoza i klarowne dla pacjenta wskazówki dalszego postępowania.Polecam i Pozdrawiam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście, ogromny wywiad, jestem zadowolona, na rezultaty musimy troszkę poczekać, na pewno wrócę do Pani doktor w razie potrzeby.

 • M
  Lokalizacja: Med-PoloniaUsługa: uporczywy kaszel w ciąży

  Polecam z całego serca ! Męczył mnie kaszel ponad 3 miesiące , byłam u dwóch innych lekarzy i byłam już bezsilna. Pani doktor przeprowadziła ze mną taki dokładny wywiad jakiego nigdy w życiu jeszcze nie miałam. Dostosowała również bardzo dobrze leki , a z racji że jestem w ciąży to było to trudniejsze zadanie:) Jak będę miała kiedykolwiek jeszcze problem zdrowotny z drogami oddechowymi to tylko i wyłącznie udam się na wizytę do tej Pani :)

 • Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: świsty podczas oddychania i ocena ogólnego stanu płuc i oskrzeli

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Świetne umiejętności i dokładność w każdym calu. Lekarz który bada, słucha i faktycznie zajmuje się problemem Pacjenta. Myślę, że każdy Pacjent może się czuć zadowolony i zaopiekowany po wizycie u Pani Doktor.

  Bardzo dziękuję!
  Mateusz Kruświcki

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor interesuje się nie tylko obecną chorobą, ale i chorobami przebytymi; bardzo wyrozumiała i spokojna; dokładnie bada; daje dużo porad. Myślę, że można mieć zaufanie do takiego lekarza:) Jeśli będę w potrzebie, z pewnością skorzystam ponownie z usług Pani Doktor.

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo empatyczna i kompetentna osoba.Wszystko dokładnie tłumaczy-dzięki czemu czuję się bezpieczna korzystając z usług Pani doktor Joanny Soszyńskiej.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor kompetentna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wszystko wyjaśniła. Bardzo miła, sympatyczna osoba. Godna polecenia.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Po wnikliwej analizie dostarczonych wyników badań, przeprowadzonym wywiadzie lekarka bardzo profesjonalnie udzieliła wielu wskazówek. Przepisała leki, udzieliła mi informacji w zakresie przepisanych leków ( jak stosować ). Pani doktor bardzo profesjonalna, pełna życzliwości, z sercem do pacjęta.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: przewlekłe schorzenie

  Potwierdzam wszystkie swoje wcześniejsze opinie. Pani Doktor jest dobrym fachowcem, która łączy pulmonologię z typową dawną dobrą szkołą ogólnej interny. Najbardziej chwalę dobry wywiad i staranne osłuchiwanie pacjenta. W dobie ufania aparaturze, ta, niestety, zanikająca umiejętność jest na wagę złota

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Neurochirurgii i Neurologii Jacek JanickiUsługa: konsultacja internistyczna

  Pani Doktor bardzo uprzejma i sympatyczna, po wnikliwym wywiadzie bez pośpiechu zostały przepisane leki oraz dobrany zamiennik obecnego leku, który mi nie służył. Na ten moment jestem zadowolona, czuję, że choroba przechodzi, a zamiennik został trafnie dobrany. Na pewno wrócę, jeśli będzie taka potrzeba.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • więcej informacji: www.soszynska-pulmonolog.pl

  Jestem specjalistą chorób płuc i chorób wewnętrznych. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem dorosłych pacjentów z dolegliwościami ze strony górnych i dolnych dróg oddechowych, ze zmianami na zdjęciu rtg klatki piersiowej, a także innymi dolegliwościami internistycznymi.

  Podczas wizyty możliwe jest wykonanie:
  - pomiaru wysycenia krwi tlenem (pulsoksymetria),
  - przezklatkowego usg płuc - jeszcze mało znana nieinwazyjna metoda oceny struktur klatki piersiowej.
  - spirometrii z opisem
  - elektrokardiogramu (ekg),


  Zakres działania:
  - diagnostyka objawów związanych z chorobami układu oddechowego: kaszlu, chrypki, bólu gardła, duszności, świszczącego oddechu, bólów w klatce piersiowej
  - leczenie infekcji górnych dróg oddechowych: grypy,przeziębienia, zapalenia gardła, zapalenia migdałków podniebiennych, zapalenia zatok obocznych nosa
  - leczenie ostrych i przewlekłych chorób dolnych dróg oddechowych: zapalenia oskrzeli, zapalenia płuc, astmy oskrzelowej, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POCHP)

Specjalizacje

 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl