mgr

Joanna Słaby

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

6 opinii +dodaj

Prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje i wsparcie psychologiczne dla osób, które znalazły się w trudnych, często traumatycznych sytuacjach społecznych i emocjonalnych. Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Joanna Słaby

  Pani Joanna jest bardzo empatycznym i wyrozumiałym psychologiem. Umie słuchać, stwarza poczucie pełnego zrozumienia. Po spotkaniach wiem o czym myśleć i gdzie kłaść nacisk. To dopiero początek, ale już widzę, ze współpraca będzie niezwykle owocna. Polecam z całego serca!

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Joanna SłabyUsługa: psychoterapia

  Bylam sceptycznie nastawiona do samej idei psychoterapii. Do gabinetu P.Joanny trafilam z polecenia (kolezanka kolezanki...itd.). Sama terapie nie wspominam jako latwa ale na pewno dla mnie bezcenna. Mysle, ze w ktoryms momencie naszego zycia kazdy z nas powinien na chwile zwolnic i zastanowic sie nad tym co dla nas wazne.
  Dziekuje Pani Joanno.

  Joanna Słaby2018-01-20

  Dziękuję za opinię. Bardzo się cieszę, że zdecydowała się Pani na terapię. Często do decyzji o podjęciu terapii dojrzewamy długo i nie do końca wierzymy, że coś się zmieni. Myślę, że wynika to z tego, że terapia jeszcze nie jest aż tak popularna ale też ludzie nie wiedzą, czego się spodziewać i mają mylne pojęcie o tym, co będzie się działo w skutek spotkań. W Naszej kulturze często demonizuje się i stygmatyzuje osoby chodzące do terapeuty czy psychologa a przecież to normalne, jak wizyta u dentysty. Terapia to ciężka praca głownie pacjenta wspierana przez terapeutę, której wyniki nie są widoczne natychmiastowo, to proces wymagający determinacji, pracy i wiary w zmiany, w którym są też załamania i poczucie rezygnacji czy opór przed zmianami, gdyż mogą one zrewolucjonizować i zmienić Nasz dotychczasowy sposób działania, myślenia, czucia.
  Ważne jest też sprawdzić i dobrać psychologa/terapeutę, który nam odpowiada, któremu zaufamy i będziemy się stopniowo otwierać. Z drugiej strony pierwsza sesja nie musi oznaczać kontynuacji. Jeśli już podejmujemy decyzję o pójściu na terapię, to gratuluję, to duży krok i nie rezygnujmy z tego, jeśli nie odpowiada Nam terapeuta. Na rynku jest duży wybór modalności, osobowości, technik... Poszukajmy, testujmy, w końcu Nasze zdrowie i szczęście powinno być priorytetem i jak w każdej dziedzinie warto znaleźć profesjonalistę, z którym będziemy pracować.

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Joanna Słaby

  Bardzo dobra, cierpliwa tereapeutka. Wyrozumiala, uwaznie slucha, czlowiek nie krepuje sie powiedziec co mu lezy na sercu i sie otworzyc. Bardzo ciepla osoba.

  Joanna Słaby2018-01-01

  Paulina, dziękuję za wspólną pracę i życzę dużo postępów w pracy nad sobą. Wierzę w Ciebie!

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Joanna SłabyUsługa: problemy w związku

  Pani Joanna pomogła mi zrozumieć skąd biorą się moje trudności w tworzeniu bliskich relacji partnerskich. W bezpiecznej atmosferze skonfrontowałam się ze swoimi lękami i nauczyłam się nie uciekać przed bliskością i rozmawiać o swoich uczuciach.

  Joanna Słaby2018-01-01

  Pani Basiu, dziękuję za wspólną pracę, z przyjemnością obserwowałam, jak pokonwywała Pani swoje trudności, uczyła się i zmieniała jakość swojego związku. Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Joanna SłabyUsługa: porada

  Pani Joanna jest dobrym psychologiemi doradcą. Potrzebowałam skonsultować pewną ważną sprawę i umówiłam sie na spotkanie, które było pomocne a dodatkowo przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dodam, że gabinet jest bardzo przytulny i można się w nim odprężyć.

  Joanna Słaby2018-01-01

  Dziękuję i mam nadzieję, że podjęte decyzje wprowadziły zmiany, o które Pani chodziło.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - Joanna SłabyUsługa: interwencja kryzysowa

  Bardzo zyczliwe i profesjonalne podejscie do pacjenta. Dzieki spotkaniu uporzadkowalam pewne niejasne dla mnie emocje. Rozmowa pozwolila mi rowniez sie wyciszyc. Polecam

  Joanna Słaby2018-01-01

  Pani Agnieszko, bardzo dziękuję za opinię. Życzę spokoju i cierpliwości i dużo sukcesów w dalszej pracy nad sobą.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prowadzę psychoterapię indywidualną, konsultacje i wsparcie psychologiczne dla osób, które znalazły się w trudnych, często traumatycznych sytuacjach społecznych i emocjonalnych. Jestem psychologiem klinicznym i pracuję w nurcie psychoterapii integracyjnej. Swoją karierę zaczynałam w biznesie w obszarach HR, coachingu i doradztwa personalnego oraz w obszarze poradnictwa psychologicznego i coachingu w Pradze czeskiej. Na co dzień przyjmuję klientów w prywatnym gabinecie w Warszawie, Jestem też wolontariuszem w Fundacji Rak&Roll. Odbywałam staże na oddziałach onkologicznych i szpitalach psychiatrycznych, gdzie pracowałam z pacjentami z takimi zaburzeniami psychicznymi, jak depresja, zespoły lękowe, choroby afektywne dwubiegunowe, zaburzenia zachowania i nastroju wieku podeszłego, jak i ostrymi stanami i zaburzeniami osobowości. Interesuję się również profilowaniem kryminalnym sprawców przestępstw, a moją pasją poza pracą są podróże, nurkowanie i spędzanie czasu z moim psem.
  Prowadzę także terapię i poradnictwo w jęz. angielskim oraz przez Skype.
  Swoją pracę regularnie poddaję superwizji u certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
  Jeżeli chciałbyś skontaktować się ze mną bezpośrednio napisz: js.psycholog@gmail.com

  Szkolenia:
  Psychoterapia Integracyjna - Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie (w trakcie szkolenia certyfikacyjnego)
  Profilowanie kryminalne nieznanych sprawców przestępstw – Centrum Psychologii Kryminalnej
  Trening mowy ciała i mikroekspresji (poziom I i II) – Instytut Komunikacji Niewerbalnej

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Psychoonkologia

Edukacja

 • Psychoterapia Integracyjna - Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (Warszawa)
 • Psychologia Kliniczna – Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Katowice)
 • Psychoonkologia – studia podyplomowe Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (Warszawa)
 • Psychologia pracy – Wyższa Szkoła Handlowa (Kraków)
więcej

Znajomość języków

 • polski
 • angielski
 • czeski

Staże

 • Dzienny oddział psychiatryczny dla Chorych Somatycznie – Sosnowiecki Szpital Miejski nr 2
 • Zamknięty oddział psychiatryczny – Sosnowiecki Szpital Miejski nr 2
 • Rak & Roll – telefon zaufania oraz praca na oddziałach
 • Psychoonkologia – Wojskowy Instytut Medyczny
więcej

Zdjęcia

mgr Joanna Słaby
psycholog, psychoterapeuta

Umów wizytę

Najbliższe terminy:

kolejne dni