Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalny lekarz, zbada, wyslucha, ma czas dla pacjenta, zawsze szuka alternatyw od antybiotyku co wsiadcza kilometrowe kolejki ale nawet 3h czekania sa warte tej pani doktor . Takich lekarzy to ze świeczką szukac.


P
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny człowiek, doskonały lekarz, polecam z czystym sercem! Pani doktor zajmowała się moją mamą jak własną rodziną. Ja też bardzo się cieszę, że na Nią trafiłam - wreszcie znów po, różnych perypetiach, zaufałam lekarzowi. Dziękuję.


O
Użytkownik zweryfikowany

To najlepszy lekarz jakiego znam. Do skutku poszukuje przyczyn choroby - leczy rozważnie i sumiennie. Jest mądrą kobietą, doskonałym fachowcem i bardzo dobrym człowiekiem.


P

Bardzo dobry fachowiec,wspaniały lekarz,sumienna,uczynna,nigdy nie odmowi pomocy,zawsze do usług pacjenta.Godna polecenia.


W

Opinia j.w. wspaniała lekarka,bardzo dobry fachowiec,solidna,uczynna,zawsze do uslug pacjenta,nigdy nie odmówi pomocy,godna polecenia


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie