Joanna Krzemieniewska, ginekolog Wrocław

dr n. med. Joanna Krzemieniewska

Ginekolog

47 opinii

Zapisz


Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


71 738..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
71 738..... Pokaż numer


Daszyńskiego 24, Śródmieście, Wrocław
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. W moim ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Zaburzenia miesiączkowania
  • Endometrioza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja ginekologiczna


Grabiszyńska 186, Wrocław

Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA


Daszyńskiego 24, Wrocław

Gabinet Lekarski

Pozostałe usługi

Badania prenatalne


Grabiszyńska 186, Wrocław

INVICTA Klinika Leczenia Niepłodności


Diagnostyka niepłodności


Grabiszyńska 186, Wrocław

INVICTA Klinika Leczenia Niepłodności


Diagnostyka Preimplantacyjna (PGD)


Grabiszyńska 186, Wrocław

INVICTA Klinika Leczenia Niepłodności


Inseminacja domaciczna


Grabiszyńska 186, Wrocław

INVICTA Klinika Leczenia Niepłodności


Zapłodnienie in vitro


Grabiszyńska 186, Wrocław

INVICTA Klinika Leczenia Niepłodności

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
47 opinii

H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA Inny

Pani doktor była lekarzem, któremu bardzo ufałam. Wiem, również od innych pacjentów, że kiedyś kiedy pracowała jeszcze w szpitalu była bardzo dobrym lekarzem. Zachęceni dobrymi opiniami i jej miłym stosunkiem do pacjenta zgodziliśmy się na jej propozycję leczenia. Od czasu kiedy trafiliśmy do doktor, jej wszelkie próby pomocy nam sprowadzone były tylko do przeprowadzenia jak największej ilości invitro. Olbrzymie dawki hormonów zniszczyły mój organizm, zaczęłam bardzo chorować. Mimo, że doktor zapewniała, że podawane hormony usuwane są z organizmu razem z moczem i zupełnie nie szkodzą kobiecie, u mnie powstał guz piersi i mięśniak, macicy zaraz po zakończeniu stymulacji, krwawienia, problemy hormonalne i wiele innych. Doktor obiecywała, że wszystko zejdzie. Niestety tak się nie stało. Problemy się jeszcze nasiliły.
Teraz mam duże problemy ze zdrowiem. Kiedy zmieniłam Panią doktor na lekarza, który ma dużą większą świadomość medyczną, nowy lekarz skierował mnie na badania, potem poinformował nas, że wystarczy tylko zastosować dietę i uspokoić hiperinsulinemię i insulinooporność, podał leki. Nowy lekarz obiecywał, że za miesiąc, dwa będę w ciąży. Tak się stało. Po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę naturalnie. Minęło już trochę czasu. Cały czas mam problemy ze zdrowiem, bardzo wolno wracam do siebie po wielkiej dawce hormonów. Cały system hormonalny mam zupełnie rozchwiany, to bardzo źle wpływa na działanie wielu narządów. Nie będę pisać jak bardzo zaszkodziły mi inne dodatkowe ,,atrakcje'' invitro. Krótko mówiąc byłam kiedyś bardzo zdrową osobą, po namówieniu nas na leczenie przez Panią doktor jestem w zdrowotnej rozsypce. Wcześniej staraliśmy się o dziecko zaledwie kilka miesięcy, decyzja Pani doktor o leczeniu była bardzo pochopna. Od tej pory byłam u najlepszych lekarzy w Polsce, którzy jednogłośnie powiedzieli, że ja nie kwalifikuję się do invitro. Czego dowodem też było naturalne zajście w ciąże. Wystarczyła tylko trochę sportu, dieta, tanie leki.
Pani doktor wiedziała o moich problemach ze zdrowiem. Nigdy nie poprosiła o zrobienie krzywej cukrowej, insulinowej (a to było podstawowym pytaniem u wszystkich innych ginekologów) zależało jej tylko na sprzedaniu kolejnego invitro. Nie zaufałabym już nigdy tej Pani doktor. Jest bardzo dużo innych dobrych lekarzy we Wrocławiu, którzy leczą, szukają sposobu poprawienia stanu zdrowia pacjentki, po to by wyzdrowiała i naturalnie zaszła w ciążę. Tłumaczenie, że czas ucieka, pacjentka jest coraz starsza i dlatego trzeba szybko robić invitro bo tak będzie najszybciej jest kłamstwem. Straciliśmy wiele miesięcy na invitro, potem kolejne na dochodzenie do siebie, a u innego, dobrego lekarza i jego właściwej diagnozie w ciąży byłam po dwóch miesiącach !
Bardzo żałuję, że zaufaliśmy tej Pani doktor.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: INVICTA Klinika Leczenia Niepłodności diagnostyka niepłodności

Bylismy kilka lat pod opieką Pani Doktor, i choć nie udało się zajść w ciążę, to Pani Doktor była zaangażowana, fachowa, rzetelna, czuliśmy się bezpieczenie. Lekarz nie jest cudotwórcą, ale wiem, że Pani Doktor zrobiła co było w Jej mocy, zawsze zachowywała się skupiona, skoncentrowana, szukała rozwiązań, patrzyła holistycznie, a nie tylko wycinkowo, a gdy doszliśmy do ściany nie zwodziła nas, tylko potrafiła z godnością przez te trudne chwile nas przeprowadzić. Polecam Jej usługi - na dobre i na złe.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Dr. Krzemieniewska jest wspaniałym lekarzem! Jest ostrożna w swoich diagnozach, nie straszy niepotrzebnie. Nigdy się nie spieszy i zawsze stara się wyczerpująco opowiedzieć na pytania.
Staraliśmy się z mężem o dziecko od 2 lat, po drodze okazało się że mam wadę genetyczną macicy - doktor ze spokojem pomogła mam zajść w ciążę naturalnie mimo łatwego dostępu do programu in-vitro. (Bardzo nam zależało na naturalnym poczęciu mimo małych szans).
Ma dużą wiedzę w zakresie leczenia zaburzeń płodności i bardzo przejmuje się pacjentkami.
Polecam z całego serca!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Pani doktor wykonała badanie USG bardzo szybko, pobieżnie, niedokładnie i postawiła błędną diagnozę. Zweryfikowałam to potem u dwóch innych lekarzy, którzy potwierdzili, że się myliła. Ponadto jej sposób bycia, może i jest miły, ale też bardzo mało empatyczny, wręcz obojętny a momentami była nawet dosyć nieprzyjemna. Oczywiście zleciła mnóstwo badań, bardzo drogich i niepotrzebnych. Podsumowując nie pomogła mi wcale, wręcz straciłam przez nią czas i nerwy, jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Nie polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, więc spodziewałam się pełnych i kompletnych badań, a wyszłam TOTALNIE rozczarowana i zawiedziona, ponieważ SZANOWNA PANI DOKTOR za 20 minutową wizytę i rozmowę zażyczyła sobie 170 zł !!! Nie została wykonana ani cytologia, ani posiew, ani USG, ani nawet badanie piersi (o które wielokrotnie dopytywałam). Nie wiem co jeszcze nie zostało wykonane, ponieważ nie znam kompletnego zestawu badań (jak mówiłam, to był mój pierwszy ginekolog).
Naczytałam się wielu pozytywnych opinii, ale wydaję mi się, że moze to być dobry ginekolog dla kobiet w ciąży (owe Panie wystawiły najwięcej dobrych komentarzy), ale nie dla osoby, która chciałaby się profilaktycznie przebadać. Generalnie odradzam, zostałam zbyta, przyjęta najwyraźniej 'po godzinach' bo Pani od razu zamknęła za mną drzwi na klucz, mimo, że na wizytę czekałam kilka tygodni.


E
Użytkownik zweryfikowany

Prowadziłam ciążę u Pani doktor i mogę ją polecić z czystym sumieniem. Bardzo pozytywnie wyrożnia się na tle innych lekarzy. Jest zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastaiona, profesjonalna. Rozwiewa wszystkie wątpliwości, przy tym ma ogromną zaletę - nie straszy niepotrzebnie. Ciąża była zagrożona, a skończyła się urodzeniem zdrowej córeczki. W razie wątpliwości zawsze mogłam zadzwonić lub wysłać smsa i oddzwaniała.Czułam się bardzo bezpiecznie i kolejną ciążę na pewno też będę prowadzić u Pani doktor. Jedyny minus - niestety często zdarzają się opóźnienia i trzeba swoje odczekać, mimo zapisów na godzinę.


S
Użytkownik zweryfikowany

Szanowne Panie. Do Pani doktor trafiłam 4 lata temu po perypetiach związanych z tym, że przez 2 lata nie mogłam zajść w ciążę. Oczywiście inni lekarze twierdzili , że wszystko jest ok i nie ma powodów bym nie miała dziecka.
Na drugiej albo trzeciej wizycie Pani doktor przepisała mi lek- hormon który kosztował niecałe 2 zł za opakowanie. Tyle własnie dzieliło mnie od upragnionej ciąży!!!! Nie mogłam uwieżyć że się udało.... W przyszłym tygodniu na Świat przychodzi mój trzeci syn! Oczywiście nie wyobrażam sobie żadnej z tych ciąż bez Pani doktor. Pod jej opieką czuję się bezpiecznie, czuję że bez względu na sytuację jestem w dobrych rękach, jestem ważna...Ostatecznie drogie Panie liczy się ten efekt końcowy...upragnione , zdrowe dziecko w moich ramionach ( a nawet trójka dzieci ;-))


M
Użytkownik zweryfikowany

trafiłam do Pani doktor w 2 miesiącu ciąży. Opiekowała się nami do samego porodu, przez ostatni miesiąc ciąży co weekend leżałam na patologii będąc pod stałą opieką. W dzień porodu udałam się na wizytę kontrolną (nie czułam się jakbym miała urodzić) Pani doktor po badaniu skierowała mnie na izbę przyjęć i tego samego dnia 7 godzin później tuliłam Franusia. Rewelacyjny specjalista, nie zdążyłam zapytać, a ona już sama odpowiadała na moje wątpliwości. Kiedy tylko okazało się, że serduszko Franka bije nieregularnie to przyjęła mnie poza kolejnością przepraszając pacjentki i zrobiła jeszcze raz usg. Reagowała na każdy telefon nawet ten o 23:00 kiedy czułam, że coś jest nie tak. W momencie kiedy nie mogła odebrać zawsze oddzwaniała.
Nie czułam pośpiechu na wizytach. Zawsze odpowiedziała na każde moje, czy męża pytanie, a jako młodzi rodzice mieliśmy ich sporo. W gabinecie panuje tak miła atmosfera, że kilka razy zdarzyło mi się wyjść i nie zapłacić, orientowałam się dopiero w domu, wtedy szybki telefon do Pani doktor i jej odpowiedź "proszę się nie martwić rozliczymy się następnym razem".

druga ciąża tylko z tą Panią doktor.
Rewelacyjny specjalista.


P
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkie Panie-polecam panią doktor przy planowaniu i prowadzeniu ciąży.Wspaniały lekarz.


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam wszystkie Panie-ciężko mi czytać te wszystkie dziwne opinie.Wiadomo,jeśli coś nie wyjdzie najprościej jest zwalić na lekarza.A może to jest tak,że niektóre panie nie stosują się sumiennie do zaleceń Pani Doktor?Ja sama straciłam 5 lat na oczekiwanie na dziecko-płaciłam i słyszałam będzie Pani w ciąży.Gdy trafiłam do Pani Doktor też usłyszałam ten tekst-ale słowa dotrzymała.W szybkim czasie zaszłam w ciąże i mama upragnionego synka.Uważam,że do Pani Doktor powinny się zgłaszać głównie dziewczyny z problemami-polecam i pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. W moim ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby ginekologiczne
  • Zaburzenia miesiączkowania
  • Endometrioza
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia


Powiązane wyszukiwania